Other lots in this auction
-
#31
Een vol messingen schijfkandelaar. Zuid-Europa, XVIIe eeuw.
Candélabre à disque en laiton massif. Europe méridionale, XVIIe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 140/150 -
#176
Een eikenhouten vitrinekast in Régencestijl met onderaan twee paneeldeuren. Vroeg XIXe eeuw.
Vitrine de style Régence en chêne, le bas ouvrant à deux portes pleines. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 240 x 144 x 46 cmEstimate: € 300/500 -
#694Sonia Grootjans
“Abstract interieur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Intérieur abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 46x 46 cmEstimate: € 80/120 -
#643
Een tuinstel van blauw en wit Chinees porselein.
Garniture de jardin en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 240/280 -
#705
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met 10 saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de 10 saphirs d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 5,28 gEstimate: € 500/700 -
#780
Een verlengbare tafel met zes bijpassende stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Table à allonges et six chaises assorties de style Louis XVI.No longer availableDim. 108 x 156 cmEstimate: € 80/100 -
#112
Een fijn gesculpteerde Christus. XVIIIe eeuw, met kader uit de tijd.
Corpus Christi finement sculpté. XVIIIe siècle avec cadre d’époque.No longer availableDim. 30 x 22 cm (corpus)Estimate: € 120/200 -
#367
Een lot van vijf hoornvazen van Brussels porselein, waarbij er twee een koppel vormen. XIXe en XXe eeuw.
Un lot de cinq cornets en porcelaine de Bruxelles dont deux formant un couple. XIXème et XXème siècle.No longer availableDim. h: 14 - 19 cmEstimate: € 40/50 -
#459Bob Torep
“Frits en Friede op Le Père Lachaise”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1990.
“Frits et Friede sur le Père Lachaise”. Huile sur toile. Signée et datée 1990.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#88
Een terracotta vaas met deels geglazuurd decor. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.
Vase en terre cuite à décor partiellement à glaçure. Marque sous la base. Années ‘50.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#186
Een tweeledige eikenhouten breakfront buffet met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee paneeldeuren aan weerszijden van een gevitreerde deur en drie laden. Lodewijk XVI-stijl. In 1992 op bestelling gemaakt voor 760.040 BEF (op factuur).
Buffet breakfront à deux corps en chêne, le bas à trois portes pleines, le haut à deux portes pleines et une porte vitrée et trois tiroirs. Style Louis XVI. Produit sur commande en 1992 pour 760.040 BEF (sur facture).No longer availableDim. 205 x 179 cmEstimate: € 200/300 -
#499Wim Van RompuyPeriod: °1942
“Bertha en haar vriendin” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bertha et sa copine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 40/60