Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een panter van geel albast met glazen ogen. Mogelijk Italiaans, medio XXste eeuw.
Een panter van geel albast met glazen ogen. Mogelijk Italiaans, medio XXste eeuw.
Een panter van geel albast met glazen ogen. Mogelijk Italiaans, medio XXste eeuw.

Een panter van geel albast met glazen ogen. Mogelijk Italiaans, medio XXste eeuw.

Panthère en albâtre jaune aux yeux en sulfure. Probablement italien, milieu du XXe siècle.
Dim. L. 65 cm
SKU: 2809210151.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #151
Estimate: € 800 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #279

    Een ovale spiegel in verguld houten lijst, versierd met een kuif van acanthusbladeren en bloemen.

    Un miroir ovale dans un cadre en bois doré, orné d'un cimier de feuilles d'acanthe et de fleurs.
    No longer available
    Dim. 75 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #625

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje met een jachtscène in het decor. Kleine snee in de rechter bovenhoek.

    Un tapis persan en laine noué à la main avec une scène de chasse dans le décor. Petite coupure dans le coin supérieur droit.
    No longer available
    Dim. 172 x 130 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #296

    Een eikenhouten consoletafel met een lade en twee uitklapbare bladen.

    Une console en chêne avec un tiroir et deux plateaux rabattables.
    No longer available
    Dim. 72 x 80 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #108

    Een bronzen vrouwenbuste, verwerkt op een messingen lampenvoet.

    Un buste de femme en bronze, monté sur un pied de lampe en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm (buste); 60 cl (lamp)
    Estimate: € 80 / 120
  • #54
    Ignace Kennis
    Period: 1888 - 1973

    “Portret van een jonge vrouw met hoed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Portrait de jeune femme au chapeau. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #134

    “Terrasscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    Scène de terrasse. Huile sur panneau. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #610

    Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.

    Carpette indienne en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 210 x 138 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #642
    Yves Brayer
    Period: 1907 - 1990

    “Paarden in een landschap” Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.

    “Chevaux dans un paysage” Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 41 x 47 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #52

    Een spiegel in verguld houten lijst, versierd met barokke motieven.

    Un miroir dans un cadre en bois doré, décoré de motifs baroques.
    No longer available
    Dim. 97 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #194
    Jos Schippers
    Period: 1868-1950

    “Aapje met boeket”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met opdracht achteraan.

    Singe au bouquet. Huile sur panneau. Signée et dédicacée au dos.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 11,5 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #78

    Massief zilveren strooibus op voetstuk met op de buik gedreven scènes met putti en een vaas. Lodewijk XVI-stijl. Onduidelijke keuren.

    Boîte en argent massif sur piédouche avec scènes de putti et vases à panse. Style Louis XVI. Marques peu claires.
    No longer available
    Dim. 186,85 g h: 16,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #561

    Twee stuks aardewerk, bestaande uit een grote tabakspot met opschrift ‘Tabac de Courtrai’ en een jardinière.

    Deux pièces de poterie, composées d'un grand pot à tabac avec l'inscription 'Tabac de Courtrai' et d'une jardinière.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 17 cm
    Estimate: € 60 / 90
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More