#77Val Saint Lambert
Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
#586
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 310 x 199 cm -
#407
Een set van twee varkens en een koe, in wit metaal.
#475
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
#306
Een armstoel versierd met heraldische leeuwen koppen en draken in reliëf.
#401
“Het echtpaar”. Een groepje van Chinees porselein.
#179
Een vergulden houten spiegel in Louis-Philippestijl.
Een 18 K geelgouden trouwring.
#259Léon Busschots
“Bedevaart in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd Busschots Leon. Gedateerd op de verso 1974.
"Procession en Campine". Huile sur toile. Signée Busschots Léon. Datée au verso 1974.No longer availableDim. 60 cm x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#579
“Wandelaar in een heidelandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 27-7-9.
« Randonneur dans un paysage de bruyère ». Huile sur toile. Monogrammée et datée 27-7-9.No longer availableDim. 51,5 cm x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#383
Een schaal van kleurloos glas op een messingen voet.
#52Tuur De RijbelPeriod: 1927 - 1937
“Zeilbootjes nabij de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voiliers près de la côte". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 60 / 100