Other lots in this auction
-
#570Een parelhalssnoer met grote grijze zoetwaterparels en met zilveren slot.
Un collier de perles avec de grosses perles d'eau douce grises et un fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 450 / 500 -
#491Een diep bord van Chinees porselein met een vegetaal decor in blauw op imperiaal geel. Onderaan een merk als hommage aan Ming-keizer Hong-Tche in blauw onder glazuur.
Une assiette creuse en porcelaine de Chine à décor végétal en bleu sur jaune impérial. En bas une marque en hommage à l'empereur Ming Hong-Tche en bleu sous glaçure.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 240 / 280 -
#604“Ijspret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1994.
“Paysage d‘hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1994.No longer availableDim. 97 x 146 cmEstimate: € 40 / 60 -
#22Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Begijnhofpoort Lier”. Ets. Gesigneerd en genummerd 8/100.
“Begijnhofpoort Lier”. Gravure. Signée et numérotée 8/100.No longer availableEstimate: € 45 / 55 -
#512R. Blomme“Annemie. Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Annemie. Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée et datée '75.No longer availableDim. 22 x 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#94Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013“Herfstlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
“Paysage d'automne”. Huile sur panneau. Signée et datée 1970.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#336Een paar mahoniehouten stoelen.
Une paire de chaises en acajou.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#112Lucien HockPeriod: 1899 - 1972“Portret van een jongeman”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Portrait d'un jeune homme”. Huile sur panneau. Signé et daté 1945.No longer availableDim. 62 x 63 cmEstimate: € 40 / 50 -
#587Een zeldzaam brandewijnvaatje van een marketentster. Periode Napoleon omstreeks 1800. Met draagketting.
Un baril d'eau-de-vie rare d'un marchand. Epoque Napoléon vers 1800. Avec chaîne de transport.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#308Een vaasje en een grote driehoekige schaal van gekleurd Muranoglas. De schaal gemerkt.
Un vase et un grand bol triangulaire en verre de Murano coloré. Le bol est marqué.No longer availableDim. h: 23 cm Ø:40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#678Een lot Chinees en Japans porselein bestaande uit drie borden (Ø 22 cm) en twee Imarivazen waarvan een deksel.
Lot en porcelaine de Chine et du Japon composé de trois assiettes (Ø 22 cm) et de deux vases Imari dont un avec couvercle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#526Een handgeknoopt tapijt van wol en zijde. Verschenen. Kashmir.
Un tapis en laine et soie noué à la main. Décoloré. Cachemire.No longer availableDim. 278 x 186 cmEstimate: € 80 / 120

