#262
“Hollands winterlandschap”. Olieverf op paneel.
#501
#520
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,44 ct.No longer availableDim. 0,90 gEstimate: € 450 / 550 -
#302Val Saint Lambert
“Liggend naakt”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
#297
Een vaas van kleurloos kristal met geslepen ribmotief.
#549
#686
Twee handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
#357
#90
Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden bolletjes en slot van twee kleuren goud.
#334
Drie kleine voorwerpen van Russisch zilver, bestaande uit een pillendoosje met email, een servetring, eveneens met email en een vodkabekertje met gegraveerd decor.
Trois petits objets en argent de Russie, composés d'un pilulier émaillé, d'un rond de serviette également émaillé et d'une coupe à vodka à décor gravé.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#251Van Duijn
Paire de vases torsadés en faïence bleue de Delft à décor floral. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 35cmEstimate: € 120 / 140