Similar lots by type
-
#40Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger, bezet met kleine pareltjes. 9,43 gram.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentif, serti de petites perles. 9,43 grammes.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#280Een parelcollier met drie rijen parels en een zilveren slot.
Collier de perles à trois rangées et avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 200 / 250
Other lots in this auction
-
#583Een Chinees porseleinen penseelkoker met een decor van pioenen en een vogel. Onderaan gemerkt.
Un étui à pinceaux en porcelaine de Chine décoré de pivoines et d'un oiseau. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#576Een partij Belgische zilveren munten: Leopold II (17 x 50 ct, 5 x 1 F, 6 x 2 F, 5 x 5 F), 6 x 5 Ecu 1987, 3 x Leopold III 50 F, 6 x Boudewijn I 50 F, 1 x 250 F, 1 x 500 F (geen zilver), 2 x Karel 100 F, 2 x Astrid 250 F, 3 x 20 jaar K.B.S. 250 F.
Lot de pièces belges en argent: Léopold II (17 x 50 ct, 5 x 1 F, 6 x 2 F, 5 x 5 F), 6 x 5 Ecu 1987, 3 x Léopold III 50 F, 6 x Baudouin I 50 F, 1 x 250 F, 1 x 500 F (pas de l’argent), 2 x Prince Karel 100 F, 2 x Astrid 250 F, 3 x 20 ans F.R.B.. 250 F.No longer availableDim. 680 g AGEstimate: € 270 / 320 -
#609Jeannine De Laet“Plattelandszicht te Mol”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue rurale à Mol . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#457AnkerlichtEen metalen scheepslantaarn.
Lanterne de navire en métal.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#613“The art of Chokin” Een lot Japans porseleinen bordjes met vergulde Chokin-decors, waarbij acht kleine, twee middelgrote en een groot. Achteraan gemerkt en vier in originele doosjes.
L'art de Chokin. Lot d'assiettes en porcelaine japonaise aux décors Chokin plaqués or, dont huit petites, deux moyennes et une grande, marquées au dos et quatre dans des boîtes d'origine.No longer availableDim. Ø: 10, 16 & 21 cmEstimate: € 55 / 75 -
#314Gustaaf-Christiaan De BruynePeriod: 1914-19812 gravures, beide gesigneerd buiten de plaat en met droogstempel:- “Melkmeisje”. (12,5 x 9,5 cm)- “Poort naar Antwerpen”. (21 x 16,5 cm).
2 gravures, toutes deux signées à l'extérieur de la planche et en relief: - Laitière . (12,5 x 9,5 cm) - Porte d'Anvers . (21 x 16,5 cm))No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#178Een gefineerde mahoniehouten bilbiotheek met onderaan leggers en laden achter drie paneeldeuren en bovenaan drie gevitreerde deuren.
Une bibliothèque en acajou plaqué avec des étagères en bas et des tiroirs derrière trois portes à panneaux et trois portes grillagées en haut.No longer availableDim. 210 x 183 x 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#508Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250 / 280 -
#423Een zittende Quan Yin van gesculpteerd jade.
Un Quan Yin assis en jade sculpté.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#101“Ziegel Deutscher Kaiser und Könige”. Een lot van 28 replica’s van Duitse historische zegels uit kunststof en was. In kistje.
Ziegel Deutscher Kaiser und Könige . Un lot de 28 répliques de cachets historiques allemands en plastique et cire. En boîte.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#552“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Composition”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 65 x 51 cmEstimate: € 80 / 100 -
#265Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un diamant ancien taillé d'un poids combiné de + - 0,25 ct.No longer availableDim. 1,43 gEstimate: € 130 / 180

