#182“Maria met baby Jezus”. Een reliëf paneel uit gips.
#391Een bronzen beeld van een samoerai.
A bronze statue of a samurai warrior.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 150 / 250 -
#555“Aquarelle Chinoise”. Een aquarel op papier met Oosters tafereel.
#543Een viool met koffer ter restauratie, binnenin draagt deze een etiket waarop vermeld Antonio Stradivarius. Slijtage.
A violin with case for restoration, inside it bears a label stating Antonio Stradivarius. Wear.No longer availableDim. l 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#533Een geslepen Boheems kristallen vaas, rood in de massa.
#531Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.
#117Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
#21Viandox LiebigEen vintage gepatineerd, reclamebord in blik met een Viandox advertentie. Roestsporen aan de hoeken.
A vintage weathered, tin advertising sign with a Viandox advertisement. Rust traces on the corners.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 35 / 70 -
#202P. Steyaert“Paysage Automne”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Landscape Autumn." A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 24,5 x 30,5cmEstimate: € 40 / 60 -
“Masks”. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 81 x 65 cmEstimate: € 120 / 200