#3Lladro‘Flowers Song, een Lladro beeld, modelnummer 7607 in originele verpakking. 1 bloem is afgebroken maar nog aanwezig.
#196Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.
#434Een Perzisch handgeknoopte loper.
#107WMFEen verzilverde art-nouveau schenkkan met als handvat een zeemeermin waarvan de staart rond de kan gedrapeerd, onderaan gemerkt WMF wat staat voor Württembergische Metallwarenfabrik.
A silver-plated Art Nouveau jug with a mermaid handle, her tail draped around the jug, marked WMF which stands for Württembergische Metallwarenfabrik.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#205Een 18 karaats art deco witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18-carat Art Deco white gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 10,62 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#257Een lot bestaande uit 3 paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemendecor.
A lot consisting of 3 pairs of polychrome Brussels porcelain vases with flower decoration.No longer availableDim. h - 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#314“Abstracte collage in twee delen.” Gemengde techniek op papier.
#245Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal Val Saint Lambert vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø15,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#220Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1.20 ct.No longer availableDim. 7,5 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#533Een geslepen Boheems kristallen vaas, rood in de massa.
A cut Bohemian crystal vase, red in color.No longer availableDim. h 39 x Ø 20 cmEstimate: € 60 / 80