#200Een 18 kt witgouden halssnoer en bijpassende armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,40 ct.
An 18 kt white gold necklace and matching bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 2.40 ct.No longer availableDim. 63,34 gEstimate: € 5200 / 5500 -
#33Lladro‘My Buddy’, een Lladro beeld, modelnummer 7609 in originele verpakking.
'My Buddy', a Lladro figurine, model number 7609 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#164Een grote zwart marmeren schouwklok met 2 bijbehorende sierstukken.
#531Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.
#371Een grote Chinese vaas met een decor van bloemen op een houten sokkeltje.
A large Chinese vase with a floral decoration on a wooden base.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#542Frans Gijbels“Een paar barokke interieurs”. Pastel. Gesigneerd.
#426Een polychrome vitrinekast in Rococo stijl met gebombeerd geslepen glas.
A polychrome display cabinet in Rococo style with curved cut glass.No longer availableDim. 163 x 103 x 44 cmEstimate: € 250 / 350 -
#112Jean-Baptiste Daveloose“Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.
#217Een grote opgezette hertenkop met gewei.
#52“Vioolspeler” & “Spinster”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Violin Player" & "Spinster". A pair of paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 40cmEstimate: € 60 / 80 -
#549Een polychroom houten masker. West-Afrika.
A polychrome wooden mask. West Africa.No longer availableDim. 50 x 22 cmEstimate: € 50 / 80