#20Een 18 kt geelgouden kruisvormige hanger bezet met een cabochon.
An 18kt yellow gold cross-shaped pendant set with a cabochon.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 230 / 280 -
#73Lladro‘Pretty Ballerina, een Lladro beeld, modelnummer 5499 in originele verpakking.
Pretty Ballerina, a Lladro figurine, model number 5499 in original packaging.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#593Paul SerstéEen terracotta beeld van een meisje, getekend P. Sersté.
#257Een lot bestaande uit 3 paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemendecor.
A lot consisting of 3 pairs of polychrome Brussels porcelain vases with flower decoration.No longer availableDim. h - 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#583Een grote schotel in geglazuurd aardewerk.
#67Baccarat, FranceEen milieu de table van Baccarat kristal op een verzilverde voet.
A crystal centerpiece by Baccarat on a silver-plated base.No longer availableDim. 16 x 37 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#586Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwpoten.
#432Vasco NasorriPeriod: 1940-2019“Panello Ceramica”. Een keramisch tablet met gesculpteerd figuur. Gesigneerd.
A set of 8 engravings of Forts in French Flanders in the 18th century.No longer availableDim. 26 x 36 cm (kader)Estimate: € 80 / 120