#358Een Chinees handbeschilderd dekselvaasje.
#593Paul SerstéEen terracotta beeld van een meisje, getekend P. Sersté.
#442Miroslav Navratil“Shell Chair”. Een set van 2 vintage Mid-Century design kuipstoelen uit fiberglass met gestoffeerde zitting en houten poten. Slijtage sporen aan de bekleding.
"Shell Chair." A set of 2 vintage Mid-Century design fiberglass shell chairs with upholstered seats and wooden legs. Signs of wear on the upholstery.No longer availableDim. 75 x 67 x 75cmEstimate: € 550 / 750 -
#212Theo VerstrekenPeriod: 1882 - 1961“Vlaams Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Flemish Winter Landscape". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 38 x 47,5cmEstimate: € 100 / 120 -
#214Een lot zilver waaronder een mandje, een pollepel en een sauslepel, alledrie met Nederlandse keuren en nog 2 sigarettenkokers en een servetring met de naam Bertus.
#427Een polychroom vogelmasker. Ivoorkust.
#121Een opgezette murene, taxidermie, begin 20e eeuw.
#183Carl Zeiss, JenaEen Carl Zeiss Jena microscoop, genummerd 11596 met bijhorend diverse lenzen, toebehoren en enkele chemicaliën.
A Carl Zeiss Jena microscope, numbered 11596, accompanied by various lenses, accessories, and some chemicals.No longer availableDim. 33cmEstimate: € 250 / 300 -
#531Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.
An earthenware Moseka candlestick. Congo.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 50 / 70