A set of cutlery in four drawers for 12 people, including 12 cutlery mats. Only one sugar spoon is missing.No longer availableEstimate: € 1100 / 1200 -
#527Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
#399Émile Louis Foubert“Naaktportret” & “Sint Jansteen”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd EM Foubert ‘80. Bijgevoegd een proefdruk op papier, met opschrift “geschonken aan Emiel Foubert, ter gelegendheid van zijn 70ste verjaardag”, met signatuur.
#334“Damesportret.” Gemengde techniek op board.
"Lady portrait." Mixed media on board.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#247Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa. Kleine schilferschade aan zijde.
#507Een manbetu snaarinstrument. Kongo.
#477“Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.
#129Frans De Bruyn“Boswegel met hooimijten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Wood path with hey stacks" translates to "Forest path with haystacks". It is a painting in oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 76cmEstimate: € 200 / 400 -
#163SarreguéminesEen jardinière van Frans aardewerk, meerkleurig versierd met saterhoofden en met een bloem- en plantendecor in reliëf. Gemerkt Sarreguémines, schilfertje aan de rand. Met bijgevoegd piëdestal in meerkleurig aardewerk met planten decor en vogel in het reliëf.
A jardinière made of French earthenware, multicolored decorated with satyr heads and a floral and plant decor in relief. Marked Sarreguémines, small chip on the edge. Comes with assorted pedestal made of multicolored earthenware with plant decor and bird in relief.No longer availableDim. 104 x 47cmEstimate: € 150 / 200 -
#118Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met groen in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
A cut crystal vase with green throughout the body. Marked and signed.No longer availableDim. 30cmEstimate: € 70 / 100