#380Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
An 18K white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.10 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 300 / 350 -
#309Francis Dekoninck‘Stil leven’, gemengde techniek op papier, gesigneerd Fr. Dekoninck en gedateerd 1975.
#613WiskemannEen koffieset met melk en suikerpot. Onderaan gemerkt en genummerd.
A coffee set with milk and sugar pot. Marked and numbered at the bottom.No longer availableDim. 21cmEstimate: € 80 / 120 -
#82P. Moreau‘Vissersboten op een kabbelende zee’, olieverf op doek, gesigneerd P. Moreau.
#301Een lot van vintage schoeisel bestaande uit een paar lederen skischoenen, gemerkt “Henke”, een paar Joegoslavisch traditionele schoentjes met gespijkerde enkel en een paar traditionele Berber pantoffels met diverse versiering.
A lot of vintage footwear consisting of a pair of leather ski boots, marked "Henke", a pair of Yugoslavian traditional shoes with nailed ankle, and a pair of traditional Berber slippers with various decorations.No longer availableDim. H; 31 cm x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#138DelvauxEen design handtas van gevlochten leer. Gemerkt.
#454Terracotta hoofd, toegeschreven aan de Nok. West-Afrika.
#452Een lot van 10 Chinese prenten in gemengde techniek met opschriften.
A lot of 10 Chinese prints in mixed media with inscriptions.No longer availableDim. 11 x 17 cmEstimate: € 150 / 200