#68Een tinnen jardinière met rozen in bas-reliëf en kobaltblauwe schaal.
A pewter jardiniere with rose bas-relief and cobalt blue dish.No longer availableDim. 10,5 x 39cmEstimate: € 60 / 80 -
#189Jozef Adriaan Callaerts“Aanlegsteiger Linker Oever van de Schelde te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#14Een spiegel in vergulde kader met polychroom bloemdecor. Begin 20ste eeuw.
A mirror in a gilded frame with polychrome floral decoration. Early 20th century.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#12RobaEen originele tekening van Roba, Bollie & Billie, voor Olivier.
An original drawing of Roba, Bollie & Billie, for Olivier.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#623Een oude viool, kopie naar Andreas Borelli, “ateliers de lutherie fondee en 1780”. In bijpassende houten koffer.
#597Een uit steen gesculpteerde Maya medaillon van een gelaat. Verso label met vermelding; “Gevonden in de piramide van Chicen-Itza, (Mexico)”.
A stone-carved Maya medallion of a face. Reverse label stating: "Found in the pyramid of Chicen-Itza, (Mexico)."No longer availableDim. 6,5cmEstimate: € 60 / 80 -
#184Een emaillen reclamebord “Chevron”.
An enamel advertising sign "Chevron".No longer availableDim. 130 x 68 cmEstimate: € 650 / 700 -
#59Een kunstmap van Jef Van Tuerenhout.
#458Terracotta beeld. Bankoni, Mali.
#513“Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.
“Flower girl”. Patinated bronze statue. Marked “Blondan”.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200 / 300