#404Emiel Deca“Clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Clown". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#175Een speciale editie op groot formaat van Blake en Mortimer, “Le Mystère de la grande pyramide” door E.P. Jacobs (46,5 x 34,5 cm). Vergezeld van een grote affiche van “Het Gele Teken”.
A special oversized edition of Blake and Mortimer, "The Mystery of the Great Pyramid" by E.P. Jacobs (46.5 x 34.5 cm). Accompanied by a large poster of "The Yellow Sign."No longer availableDim. 175 x 118 cmEstimate: € 500 / 600 -
#356Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#54Een set van 2 kaders van Menen, een oude ingekleurde landkaart en een ingekleurde ets.
A set of 2 frames from Menen, an old colored map and a colored etching.No longer availableDim. 42 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#391Tempeldanseres van gepatineerd en verguld brons.
#207Een lot van 4 Romeinse dobbelsteentjes uit been gesculpteerd.
#307Een lot van 12 verzamel-albums, Suske & Wiske voor Lecturama in gele hardcover. Toegevoegd 3 ‘Magnifieke Meesterwerken’, eveneens Suske& Wiske met rode hardcover uitgegeven door Douwe Egberts.
A lot of 12 collector's albums, Suske & Wiske for Lecturama in yellow hardcover. Included are 3 'Magnificent Masterpieces', also Suske & Wiske with red hardcover published by Douwe Egberts.No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#240Meister SingerEen roestvrij stalen herenhorloge met lederen polsband. Type Nr 01. BM302. Aankoopdatum 9-2-2008. In originele doos met aankoopbewijs.
#138DelvauxEen design handtas van gevlochten leer. Gemerkt.
#389Pol MaraPeriod: 1920-1998“Abstract portret.” Litho op papier. Buiten de plaat gesigneerd. Genummerd 22/55.
"Abstract portrait." Lithograph on paper. Signed outside the plate. Numbered 22/55.No longer availableDim. 54,5 x 37,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
A Val Saint Lambert round vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1992 with certificate. A gift for 25 years of service at Philips.No longer availableDim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kgEstimate: € 800 / 1000