#553Een porseleinen danseres. Herend. Onderaan gemerkt.
A porcelain dancer. Herend. Marked on the bottom.No longer availableDim. H. 22 x 20 cmEstimate: € 90 / 100 -
#491Bronzen zittende Boeddha. Thailand.
#521Bronzen zittende Boeddha. Thailand, mogelijk XIXde eeuw.
Bronze seated Buddha. Thailand, possibly 19th century.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#422Marc“Arcachon bis.” Gedateerd 30-4-2011. Gesigneerd.
#230Een 18 K witgouden ring bezet met een parel.
#4Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971‘Veteraan’, een ets van Dirk Baksteen uit 1936, getekend binnen en buiten de plaat.
"Veteran," an etching by Dirk Baksteen from 1936, signed within and outside the plate.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#239Jan BosschaertEen portfolio met vier gesigneerde en genummerde, 793/800, zeefdrukken van Jan Bosschaert betreffende de reeks Kuifje.
#77Een lot van 3 beelden in messing op houten sokkel.
A lot of 3 brass sculptures on wooden bases.No longer availableDim. h 49.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#116Een marquetterie tafel in Lodewijk XV-stijl. Met bronzen details.
#188Val Saint-LambertEen grote vaas “Teniers” van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt en “PU”.
A large vase "Teniers" made of cut crystal, with a green tint. Marked at the bottom and with "PU".No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 120 / 200