#238Christian DelvauxEen geldbeugel van beige leder en met licht groene stiksels. Gemerkt.
#281Een lot van 10 postzegelalbums uit diverse landen.
A lot of 10 stamp albums from various countries.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#172Jef De PauwPeriod: 1888 - 1930‘Landelijk zicht bij nacht’, olieverf op doek, getekend Jef De Pauw.
#324Walter Vaes“Bosgezicht met stal”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd.
#308Een lot van 2 kleurloos kristallen karaffen.
#596Een handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 310 x 124 cmEstimate: € 60 / 80 -
#113Een zilveren chocoladekannetje met ebbenhouten handvat.
A silver chocolate pot with an ebony handle.No longer availableDim. 390 gramEstimate: € 150 / 200 -
#635“Droevig meisje”, een litho op papier, genummerd 99/100, gesigneerd.
"Sorrowful girl", a lithograph on paper, numbered 99/100, signed.No longer availableDim. h 71 x b 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
An 18kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.50 ct. F VS. And brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.53 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 1450 / 1550 -
#269F.C. Duval“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#513“Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.
“Flower girl”. Patinated bronze statue. Marked “Blondan”.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#330Een lot divers archeologische bodemvondsten van diverse halfedelstenen.
A lot of various archaeological finds from various semi-precious stones.No longer availableEstimate: € 20 / 40