#610Een 18 K geelgouden ring bezet met een lapis lazuli cabochon.
#573Een paar zeshoekige theebussen van blauw en wit Chinees porselein.
#570Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale aquamarijn van +- 6,18 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central aquamarine of approximately 6.18 ct. And diamonds with a total weight of approximately 0.12 ct.No longer availableDim. 5,57 gEstimate: € 800 / 900 -
#652Peter Kindbergh‘Pirelli Calendar 96’, Timeless Views by Peter Lindbergh met Eva Herzigova, Nastassja Kinski, Kristen McMenamy, Navia, Carré Otis en Tatjana Patitz.Toegevoegd een kalender met bloemengeuren van Peter De Cupere van 2009.
‘Pirelli Calendar 96’, Timeless Views by Peter Lindbergh featuring Eva Herzigova, Nastassja Kinski, Kristen McMenamy, Navia, Carré Otis, and Tatjana Patitz. Also added is a calendar with flower scents by Peter De Cupere from 2009.No longer availableDim. 60 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#293Twee kleine iconen met de H. Maagd. Rusland, XIXde eeuw.
Two small icons of the Virgin Mary. Russia, 19th century.No longer availableDim. 18 x 15 & 9 x 7,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#561Een bronzen beeld van een beer op een marmeren voet.
Bronz sculpture of a bear. On a marble base.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 220 / 240 -
#259Varia Grafisch werk: Claude Alard (°Fleurus 1939), 9 versies van een beeldhouwwerk. Fotogravure. Gesigneerd en gedateerd 1978. 4 diverse linosnedes, waarvan “Negro-Canaille” gemonogrammeerd door Henry Van Straten en één gesigneerd Van Loock. “Xylo”, een map met 12 lino’s en houtsneden van de Koninklijke Academie van Antwerpen, jaar 1975-1976. Diverse gravures en facsimiles m.b.t. het Rockoxhuis (Ed. KBC). En enkele andere (o.m. Linnig).
Various Graphic Works: Claude Alard (born Fleurus 1939), 9 versions of a sculpture. Photogravure. Signed and dated 1978. 4 different linocuts, including "Negro-Canaille" monogrammed by Henry Van Straten and one signed Van Loock. "Xylo," a portfolio containing 12 linocuts and woodcuts from the Royal Academy of Antwerp, year 1975-1976. Various engravings and facsimiles related to the Rockox House (Ed. KBC). And a few others (including Linnig).No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#62Rita Calluy“Stilleven met pompoen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Still life with pumpkin." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 54 x 36 cmEstimate: € 60 / 80