#618Een paar Chinees porseleinen vazen meerkleurig versierd met paleistafereel in het decor en vergulde ornamenten. 1 vaas met breukherstel aan de bovenrand.
A pair of Chinese porcelain vases, multicolored decorated with a palace scene in the decor and gilded ornaments. 1 vase with restored breakage at the upper rim.No longer availableDim. 42 x Ø19cmEstimate: € 80 / 120 -
#501Staande Boeddha van brons. Thailand, waarschijnlijk XIXde eeuw.
Standing bronze Buddha. Thailand, probably 19th century.No longer availableDim. H. 55,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#697Chinees schaaltje met een famille rose decor van een bloeiende tak.
Chinese plate with a famille rose decor of a flowering branch.No longer availableDim. 5 x 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#470Een 18 K geelgouden bloemvormige armband bezet met turkoois.
#427‘Hop’“Tendrement.” ‘Couple 1’. Abstract werk met hout en metaal. Gemonogrammeerd ‘Hop’ of ‘VHop’.
#628Een mandoline, G. Puglisi Reale & Figli, Catania, Italiaans, anno 1908-09.Toegevoegd een niet werkende metalen fluit gemerkt Ch. Mathieu, Paris.
A mandolin, G. Puglisi Reale & Figli, Catania, Italian, year 1908-09.Added a non-functioning metal flute marked Ch. Mathieu, Paris.No longer availableDim. l 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#490Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een roze maansteen.
#679Rik SchaefelsEen met de hand ingekleurde ets van Rik Schaefels.
A hand-colored etching by Rik Schaefels.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#290Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,58 ct. IVS2.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.58 ct. IVS2.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 700 / 800