#501Staande Boeddha van brons. Thailand, waarschijnlijk XIXde eeuw.
Standing bronze Buddha. Thailand, probably 19th century.No longer availableDim. H. 55,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#368M. HohnerEen mondharmonica ‘Echo Bell Metal Reeds’, ‘Made in Germany.’ G C 57/120.
A harmonica 'Echo Bell Metal Reeds', 'Made in Germany.' G C 57/120.No longer availableDim. 21 x 5,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#581Een bronzen beeld op marmeren voetstuk naar werk van Zach.
#633Een oude wandtelefoon op een plank gemonteerd met bakelieten hoorns.
#191“De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.
#378Een geelkoperen weegschaal. Een eendenkop houdt de weegschaal vast.
#211Een uit dierlijk been gesculpteerd beeldje van een gezicht. Vermoedelijk Gallo-Romeins.
A sculpture of a face carved from animal bone. Presumably Gallo-Roman.No longer availableDim. 19cmEstimate: € 50 / 75 -
#602Herbert H. NewtonPeriod: 1881 - 1951‘Zomers landschap’, olieverf op doek, gesigneerd H. H. Newton.
#551Een paar gemberpotten van Chinees porselein met blauw en wit bloemendecor.
A pair of ginger pots. Chinese porcelain with a blue and white flower decoration.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#435Een handgeknoopt Bidjar tapijt uit India.
#606Een typisch hoogpolig Chinees Aubusson tapijt met Pekingbloemen-tekening.
A typical high-pile Chinese Aubusson carpet with Peking flower design.No longer availableDim. 183 x 122 cmEstimate: € 150 / 200