#500Een 18 K geelgouden ring bezet met een koraal cabochon.
An 18K yellow gold ring set with a coral cabochon.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 250 / 300 -
#422Marc“Arcachon bis.” Gedateerd 30-4-2011. Gesigneerd.
#110Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
A pair of 18K white and yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.14 ct.No longer availableDim. 11,24 gEstimate: € 550 / 650 -
#212Benen geraamte onder glazen stolp.
A bone skeleton under a glass dome.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 160 / 180 -
#3692 prenten met een oudere Japanse dame, woodblock print.
#588Een Afrikaanse blaasbalg van de Fang stam uit Gabon.
#573Een paar zeshoekige theebussen van blauw en wit Chinees porselein.
#424Leo CleymansPeriod: °1937‘Winters rivierzicht’, olieverf op doek, getekend L. Cleymans.
'Winter river view', oil on canvas, signed L. Cleymans.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#219Jozef Adriaan Callaerts“Vissersboten aan de kade te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Fishermen boats at the harbor in Antwerp." Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 54 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#138DelvauxEen design handtas van gevlochten leer. Gemerkt.
A designer handbag made of braided leather. Marked.No longer availableDim. 41 x 32cmEstimate: € 300 / 400