#311Gouda HollandEen lot van 2 art deco stukken, gemerkt Regina, Gouda. Het lot bestaat uit een vaas en een kandelaar.
A set of 2 Art Deco pieces, marked Regina, Gouda. The lot consists of a vase and a candlestick.No longer availableDim. h 21.5 x Ø 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#498Een bronzen Pierrot met poedel.
#608Dubbele verzilverde kandelaar gemonteerd op een draak. Indonesië.
#106Een massief houten zitbankje met licht gebogen rug en waaiervormige spijlen. Engels, begin 20e eeuw.
#34Paul Smolders‘Jongen met gestreepte t-shirt’, olieverf op doek, gesigneerd P. Smolders.
'Boy with Striped T-shirt', oil on canvas, signed P. Smolders.No longer availableDim. 45 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#533Een bronzen beeld van twee panters.
#260Rado SwitzerlandEen herenhorloge, model ‘Ceramica.’ 0115203473025. Large. In originele verpakking.
#658Een paar porseleinen Cantonese dekselvazen met floraal decor en vergulde details. kleine schilfering rand onderaan.
An Asian wooden sculpted side table with a marble inlaid top.No longer availableDim. 76 x 32 x 32cmEstimate: € 60 / 80