#155Een Oud-Romeins bronzen olielamp met vogel en gelaat ornament. 1e eeuw nC.
An ancient Roman bronze oil lamp with bird and facial ornament. 1st century AD.No longer availableDim. 7,5 x 12cmEstimate: € 300 / 400 -
#323Een porseleinen tête-à-tête, ca 1900 bestaande uit een theekannetje, melk- en suikerpot, 2 tassen met ondertas en een dienblaadje.
#201Een art-deco beeld, brons op een groene marmeren voet, apen in palmbomen en een katachtige.
#577Een lampenvoet van metaal in de vorm van een vuurtoren. Gemaakt van twee obussen.
A metal lamp base in the shape of a lighthouse. Made from two shell casings.No longer availableDim. H. 113 cmEstimate: € 80 / 100 -
#454Terracotta hoofd, toegeschreven aan de Nok. West-Afrika.
#103Lancelot SamsonEen bronzen buste, Lancelot Samson Voorburg Den Haag.
A bronze bust, Lancelot Samson Voorburg The Hague.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#357Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, meisje met draagzakken, onderaan gemerkt Goebel.
#147Een paar marmeren cassolettes van geaderd marmer met bronzen guirlandes.
A pair of marble cassolettes with veined marble and bronze garlands.No longer availableDim. h 41 x Ø 16 cmEstimate: € 300 / 400 -
#310Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
A pair of 18kt white and yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 750 / 850 -
#427‘Hop’“Tendrement.” ‘Couple 1’. Abstract werk met hout en metaal. Gemonogrammeerd ‘Hop’ of ‘VHop’.
"Tenderness." 'Couple 1'. Abstract artwork with wood and metal. Monogrammed 'Hop' or 'VHop'.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 80 / 120