“De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.
#39Alfred OstPeriod: 1884 - 1945‘Belgische vluchtelingen’, een lithografie van Alfred Ost, gedateerd 1.5.XVII.
#597Een uit steen gesculpteerde Maya medaillon van een gelaat. Verso label met vermelding; “Gevonden in de piramide van Chicen-Itza, (Mexico)”.
A stone-carved Maya medallion of a face. Reverse label stating: "Found in the pyramid of Chicen-Itza, (Mexico)."No longer availableDim. 6,5cmEstimate: € 60 / 80 -
#653Een polychrome staakpop met jurk. Mali of Ivoorkust.
#545Giraud / Charlier Luitenant BlueberryEen lot van 26 strips, Luitenant Blueberry, softcover, diverse titels reeks 1-27.
A lot of 26 comic books, Lieutenant Blueberry, softcover, various titles series 1-27.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#623Een oude viool, kopie naar Andreas Borelli, “ateliers de lutherie fondee en 1780”. In bijpassende houten koffer.
#42“Jongedamesportret met handschoen.” Olieverf op doek.
"Young lady portrait with glove." Oil on canvas.No longer availableDim. 49 x 38,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#375Een lot van 2 Roskopf zakhorloges waarvan 1 met haarlijnscheurtjes in de wijzerplaat, de 2de mist zijn wijzers en glas.
#628Een mandoline, G. Puglisi Reale & Figli, Catania, Italiaans, anno 1908-09.Toegevoegd een niet werkende metalen fluit gemerkt Ch. Mathieu, Paris.
A mandolin, G. Puglisi Reale & Figli, Catania, Italian, year 1908-09.Added a non-functioning metal flute marked Ch. Mathieu, Paris.No longer availableDim. l 61 cmEstimate: € 80 / 120