#295Een Romeins Militair diploma replica op bronzen plaquette met inscriptie.
#397Een serie van 8 porseleinen monkey band figuurtjes. 5 met breukschade.
A set of 8 porcelain monkey band figurines. 5 with damage.No longer availableDim. 13cmEstimate: € 80 / 120 -
#612Een luchtertje van koper en kristal met 6 lichtpunten.
#631Een Indonesische Wajang pop.
#438Bronzen handvat van een kris. Verguld en met gekleurde glazen kralen. Bali.
Bronze handle of a kris. Gilded and decorated with colored glass beads. Bali.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#564“Twee smeden in de smidse”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#131The BalvenieScotch Whisky, Single Malt, The Balvenie Founders Reserve, 75 cl.
Scotch Whisky, Single Malt, The Balvenie Founders Reserve, 75 cl.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#508Een bronzen beeld van een meisje op een vis.
#669Een stuk wit koraal, met vele armen.
#71MeissenEen set van 4 handbeschilderde borden van 1ste keus Meissen met een gouden randje en een verscheidenheid aan bloemen. Onderaan het merkteken met de gekruiste zwaarden.
A set of 4 hand-painted plates by Meissen, 1st choice, with a golden border and a variety of flowers. Marked with crossed swords at the bottom.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#316Een 3-delig Engels houten nest of tables met glazen bovenblad en lederen bekleding met vergulde details.
A 3-piece English wooden nest of tables with glass top and leather upholstery with gilded details.No longer availableDim. 54 x 41 x 54cmEstimate: € 60 / 90 -
#145Paar wandkandelaars versierd met porseleinen papegaaien naar de barok.
Pair of wall candlesticks decorated with porcelain parrots after the baroque.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 700 / 800