#30
Een 18 K geelgouden ketting met hanger met een afbeelding van Maria.
#10
Een 18 K geelgouden trouwring.
#73
Een antiek Russisch icoon.
#657Bacarat
Lot de verre incolore et en partie satiné, composé d'un vase sur piédouche, à décor de pendeloques, d'une tazza, de soucoupes, de deux bonbonnières et de bougeoirs (quelques éclats).No longer availableDim. Ø: 13-19 cmH: 11-27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#184Bruno Vekemans
“Blaise Cendrars”. Gouache op papier. Gesigneerd.
#149Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863
#263
"Vieille dame en prière." Sculpture en plâtre. Illisiblement signée. Quelques dégâts mineurs.No longer availableDim. H: 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#3
Een grote smeedijzeren kandelaar. XIXe eeuw.
#540
Een messingen luchter in empirestijl met drie lichtpunten met glazen kapjes.
#566
#508
Een grote kom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van draken.
#133
Drie diverse rechthoekige schaaltjes van massief zilver. Het grootste (28 x 21 cm) met Londense keuren, datumletter h, maker SSD-ED (Drew & Sons). Het middelste (20,5 x 16 cm) met Nederlandse keuren, 2de gehalte, datumletter V, maker Voorschoten. Het kleinste met hoge rand (16 x 12 cm) met Duitse keuren voor 830/1000.
Trois plats rectangulaires divers en argent massif. Le plus grand (28 x 21 cm) avec poinçons de Londres, date lettre h, fabricant SSD-ED (Drew & Sons). Celui du milieu (20,5 x 16 cm) avec poinçons hollandais, deuxième titre, date lettre V, fabricant Voorschoten. Le plus petit à bord haut (16 x 12 cm) avec poinçons allemands pour 830/1000.No longer availableDim. 760 gEstimate: € 350 / 400