#20Lip DauphineEen 18 karaats geel gouden dameshorloge.
#475Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 8,50 gEstimate: € 250 / 350 -
#228“Adellijke dame”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Zonder signatuur.
#25Een 18 karaats geel en wit gouden ring.
#222Een regionale eikenhouten secretaire met drie grote laden en klapblad. Gerainureerde tapse poten. Maasland, tijdperk Lodewijk XVI.
#721BrennaborEen antieke Duitse kinderwagen met riet. Omstreeks 1906.
Poussette ancienne allemande en osier. Vers 1906.No longer availableDim. 130 x 110 cmEstimate: € 100 / 120 -
#316Paco Capdell SileroEen serie van vier stoelen in zwarte hoogglanslak. Regeny inspiratie.
Sac à main en cuir brun foncé avec ceinture d’épaule amovible. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#209Een driedelig klokstel van verguld brons en roodgeglazuurd aardewerk, waarbij de pendule versierd met twee saters en de kandelaars met engelenkopjes.
#328Een druiventros van roze amethist.
Grappe à raisins en améthyste rose.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#136Een ééndeurs vitrine, versierd met imitatiemarquetterie en porseleinen plaquettes
Vitrine à une porte décorée d’une imitation de marqueterie et aux plaquettes en porcelaine.No longer availableDim. 154 x 73 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#157Een zeldzame bruidstolp met diverse bloemen en een duif van wit biscuit. Eind XIXe eeuw.
Cloche de mariage rare aux fleurs diverses et un pigeon en biscuit blanc. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 160 / 180