Other lots in this auction
-
#729Twee vazen van meerkleurig Japans aardewerk met krijgers in het decor.
Deux vases en faïence du Japon polychrome, décor de guerriers.No longer availableDim. h: 47 - 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#675Julia RamalhoPeriod: °1946“Christus aan het kruis”, “Bok en kat” & “Haan”. Drie beelden van geglazuurd aardewerk. Allen gemonogrammeerd.
”Le Christ et crucifix”, “ Bouc et chat” et “Coq”. Trois statues en faïence glaçurée. Monogrammées.No longer availableDim. h: 24 - 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#705Een kan van meerkleurig en verguld aardewerk met een bloemendecor. Belgisch werk.
Une verseuse en faïence polychrome et doré, décor de fleurs. Travail belge.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#611Een os van gesculpteerd jade. Chinees werk.
Un boeuf en jade sculptée. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#9Victor AbeloosPeriod: 1881-1965“Duinlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage aux dunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40,45 x 50,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#516Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 368 x 284 cmEstimate: € 300 / 500 -
#838“Het gezin” & “De afwending”. Twee bronzen kunstwerkjes, waarbij één op arduinen sokkel. Beide gesigneerd.
”La famille” & “Le détournement”. Deux bronzes, dont un sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#348Een lot van vijf oude nautische kaarten:- “The West Indies”. 1971.- “Panama Canal”. 1974.- “Mona Passage tot Dominica”. 1974.- “Guadeloupe to Trinidad”. 1974.- “Punta San Juan to Cabo San Roman”. 1974.
Un lot de cinq cartes nautiques:- “The West Indies”. 1971.- “Panama Canal”. 1974.- “Mona Passage tot Dominica”. 1974.- “Guadeloupe to Trinidad”. 1974.- “Punta San Juan to Cabo San Roman”. 1974.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#327Lot van 4 diverse tekeningen :Een Chinese aquarel op zijde (letsels). Baraldi.“Salomé (Oscar Wilde)”, gemengde techniek. F.M. Melckers 1937.“Man met hoed”. Pastel. Belgische School XIXde eeuw. ““Herenportret”. Luca Canglagio del. AP fecit 1735.
Un lot de quatre dessins: Une aquarelle chinoise sur soie (dégâts) . Baraldi. “Salomé (Oscar Wilde)”. Techniques mixtes. F.M. Melckers 1937. “Homme et chapeau”. Pastel. Ecole belge XIXème siècle.““Portrait d’homme”. Luca Canglagio del. AP fecit 1735.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#265Een 18 karaats wit gouden ketting met briljanten en drie opeenvolgende hangers bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,44 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct sertie de brillants et trois pendentifs sertis de brillants ayant un poids total de ± 1,44 ct.No longer availableDim. 6,57 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#304Sarty“Stilleven met bloemen”. Olieverf op board. Gesigneerd. (pseud. Suzanne Goetghebeur).
”Nature morte, fleurs”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#563Een voorstelling van Boeddha van verguld en deels gepolychromeerd brons. Thailand.
Une représentation de Bouddha en bronze partiellement en bronze polychrome et partiellement doré.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240


