#823Een lichtbak met glas in lood raam voorstellend Antwerpen met kathedraal.
#882Een beeld en een masker van gesculpteerd hout. Centraal Afrika.
#138Een bronzen putto met palmtak. Gemonteerd op een houten voetstuk.
#558Een theepot van fijn gesculpteerd ivoor, gedecoreerd met eekhoorns in een naaldboom in hoogreliëf. Op houten sokkel. Eén staartje afgebroken.
Une théière en ivoire finement sculptée, décoration d’écureuils dans un arbre en haut-relief. Sur socle en bois. Une queue cassée.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 180 -
#606SumakhEen handgeknoopt Perzisch wollen Kelimtapijt.
Un tapis de Perse Kilim en laine noué main.No longer availableDim. 372 x 276 cmEstimate: € 120 / 200 -
#638Een zeshoekige houten penseelkoker met een fijn uitgestoken landschapsdecor. Chinees werk.
Un étui à pinceau en bois avec un décor de paysage. Travail chinois.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 65 / 75 -
#365Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. en een tanzaniet van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,12 ct et une tanzanite de ± 1 ct.No longer availableDim. 2,06 gEstimate: € 550 / 650 -
#643“Man met mand vol kostbaarheden op de rug van een zwaluw”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Homme et panier remplis de choses précieuses sur le dos d’une hirondelle”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#98Een groot lot postzegels:- Een insteekboek met Belgische postzegels. 1849 - 1980.- Een lot eerste-dag omslagen van Liechtenstein in omslagen.- Een insteekboek met zegels van Polen, Hongarije, de Sovjetunie, Mongolië, Noord-Korea, enz.- Een album met zegels uit de DDR van 1954-1979. Bijna compleet.
Un grand lot de timbres postes:- Un album à collection de timbres avec timbres postes belges. 1849 - 1980.- Un lot d’enveloppes première édition de Liechtenstein sous enveloppe.- Un album à collection de timbres et timbres postes de la Pologne, la Hongrie, l’Union Soviétique, la Mongolie, la Corée du Nord, etc...- Un album de timbres de la RDA de 1954-1979.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#336Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.
Encoignure en chêne à une porte moulurée.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 80 / 100