Other lots in this auction
-
#96Een eikenhouten tweedeursbuffet met een lade in de gordel.
Un buffet en chêne à deux portes et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 101 x 128 x 47 cmEstimate: € 50 / 100 -
#865Een paar olielampen van opaalglas met afbeeldingen van Napoleon en Marie-Louise en op zamakken voeten. Zonder glazen. XIXe eeuw.
Une paire de lampes à huile en verre opale, représentations de Napoléon et Marie-Louise, sur pieds en régule.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#517Een cilindervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een oude wijze en kinderen. Tijdperk Hongxian.
Un vase cylindrique en porcelaine de Chine, décor polychrome de sages et d’enfants. Période Hongxian.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#856Een paar gebeeldhouwde stoelen met groen fluweel.
Une paire de chaises sculptées et velours vert.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#807Een paar Nigeriaanse Ibetji beeldjes.
Une paire de statues du Niger Ibetji.No longer availableDim. H: 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#308Een lot filmaffiches uit de jaren zestig en zeventig. 13 stuks.
Lot d’affiches de films des années 60 et 70. 13 pièces.No longer availableEstimate: € 70 / 120 -
#763Val St. LambertEen lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#448Een Afrikaanse houten grendel met twee gesculpteerde figuren.
Un verrou en bois africain à deux figures sculptées.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#258Een shaker en zes glaasjes van kleurloos en rood Boheems kristal.
Un shaker et six petits verres en cristal de Bohème rouge et incolore.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#860Een mahoniehouten halvemaantafel met klapblad, bekleed met groen leer.
Une table demi-lune en acajou avec tablette amovible, revêtement en cuir vert.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#850Een eikenhouten eendeurskastje met een lade bovenaan.
Une petite armoire en chêne à une porte et un tiroir au dessus.No longer availableDim. 91 x 36 x 66 cmEstimate: € 25 / 45 -
#65Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc et or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,21 gEstimate: € 350 / 450


