Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een parelhalssnoer met grote lichtgrijze zoetwaterparels en met zilveren slot.
Een parelhalssnoer met grote lichtgrijze zoetwaterparels en met zilveren slot.

Een parelhalssnoer met grote lichtgrijze zoetwaterparels en met zilveren slot.

Un collier de perles avec de grosses perles d'eau douce gris clair et un fermoir en argent.
SKU: 2501220530.
Auction day: 26 January 2022 19:00
Catalogue #530
Estimate: € 350 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #461

    “Steigerend paard”. Een beeld, opgebouwd uit vijzen, bouten, moeren en frisdrankblikjes. Gesigneerd in de basis.

    “Cheval cabré”. Une statue composée de vis, de boulons, d'écrous et de canettes de soda. Signée dans la base.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #83
    Astrid Veldhuyzen-Koppen

    “Vrouw in kleedje”. Een gepatineerd bronzen beeldje. Gesigneerd.

    “Femme en robe”. Statue en bronze patiné. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 80 / 140
  • #294

    Twee modeprenten met handgemaakte jurkjes. Achter glas.

    Deux imprimés de mode avec des robes faites à la main. Derrière une vitre.
    No longer available
    Dim. 36 x 26 en 37 x 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #619
    Josée Maes

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte florale”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 38 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #285

    Twee bierpullen met tinnen deksel, waarbij één van Frans porselein en één van Brussels aardewerk.

    Deux chopes à bière avec couvercles en étain, l'une en porcelaine française et l'autre en faïence de Bruxelles.
    No longer available
    Estimate: € 55 / 75
  • #317

    Een lot kristal: een purperen kratervaas (H. 20 cm), een rode balustervaas (H. 20 cm) en een kleinere paarse vaas, gemerkt Val Saint-Lambert (H. 15 cm).

    Lot de cristaux: un vase cratère pourpre (H. 20 cm), un vase balustre rouge (H. 20 cm) et un vase plus petit pourpre, marqué Val Saint-Lambert (H. 15 cm).
    No longer available
    Dim. H. 15 - 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #147

    Een verchroomde lamp met glazen bol in de voet.

    Une lampe chromée avec une boule de verre dans la base.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #331
    Nachtmann

    Een vintage designvaasje van blauw en kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Vase design vintage en cristal taillé bleu et incolore. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #555

    Een hert van brons. Azië.

    Un cerf en bronze. Asie.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #93

    “Dansende putto”. Een beeldje van brons op groen marmeren sokkel. Vermoedelijk XVIIIe eeuw, sokkel later.

    Putto dansant. Une statuette en bronze sur un socle en marbre vert. Vraisemblablement XVIIIe siècle, socle plus tard.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #46

    Een gefineerd ovaal bijzetmeubeltje met een deurtje, een lade en een marmeren blad.

    Meuble d'appoint ovale en placage avec une porte, un tiroir et un dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. 83 x 47 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #631

    Twee vazen van geglazuurd Perzisch aardewerk, versierd met bloemendecors.

    Deux vases en faïence de Perse vernissée, à décor de décors floraux.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More