#608
Een zittende Boeddha van Satsuma aardewerk.
#406
Een handgeknoopt Kaukazisch karpet met decor van vogels.
Carpette Caucaze en laine à décor d’oiseaux. Nouée main.No longer availableDim. 201 x 117 cmEstimate: € 40/60 -
#512R. Blomme
#472
“Composition constructiviste”. Huile sur toile. École russe.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 120/180 -
#473
Een vaas in de vorm van een hoofd van meerkleurig Muranoglas.
#41
Een messingen tabaksdoos. Datum 1876 gegraveerd in het deksel.
#377
“Keizerlijk koppel”. Fijn Chinees houtsnijwerk.
#384
“Kustlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#515
Lustre à trois bras de lumière avec roses en verre et avec coupe en pâte de verre colorée. Début du XXe siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#569
Een designvaas van rood Muranoglas.
#551
#517
Lot de cinq assiettes, une à décor à la mouche de B.F.K., deux à décor imprimé bleu sur blanc chinois, une assiette chinoise et une assiette Imari.No longer availableDim. Ø: 21,5 - 26 cmEstimate: € 50/60