#203DelvauxEen blauwe pochette in vernis leder met stofzakje.
#173“Varkentje”. Een metalen beeldje.
#442Salvador Dali“Epiphany” Een kleuren ets, genummerd 147/250.
“Épiphanie” Une eau-forte en couleurs, numérotée 147/250.No longer availableDim. 50 x 68 cmEstimate: € 200 / 240 -
#70Een 18 K geelgouden halve Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une demi-alliance en or jaune 18 ct sertie de diamants d'un poids total de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 1,93 gEstimate: € 400 / 500 -
#351Art deco lampje met zwaan. Marmeren voet.
#396Twee handgeknoopte wollen karpetjes en een bidkleedje.
#393Twee vintage glazen hoektafeltjes.
#377“Keizerlijk koppel”. Fijn Chinees houtsnijwerk.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct. et d'un rubis central de +- 7 ct.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 1400 / 1700 -
#332Julien SeverinPeriod: 1888 - 1975Een lot van vijf kleine etsen. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Lot de cinq petites gravures. Toutes signées à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 10 x 14,5 - 11 x 7 cmEstimate: € 500 / 70 -
#1Vijf diverse dieren van brons, messing en smeedijzer. Oosters en Europees.
Quatre assiettes différentes en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Époque Qianlong.No longer availableDim. Ø: 22 & 23 cmEstimate: € 80 / 120