Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een parelhalssnoer met grote witte zoetwaterparels en met zilveren slot.
Een parelhalssnoer met grote witte zoetwaterparels en met zilveren slot.

Een parelhalssnoer met grote witte zoetwaterparels en met zilveren slot.

Un collier de perles avec de grosses perles d'eau douce blanches et un fermoir en argent.
SKU: 2501220260.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #260
Estimate: € 350 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #523

    Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.

    Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.
    No longer available
    Dim. b: 225, 156 & 56 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #194
    Mobili Colombo

    Een gelakte presenteerkast met versierd met twee paneeldeuren naast en twee kleine paneeldeuren onder de drie glazen legplanken. versierd met handgeschilderde decoraties in malachietimitatie, vergulde monturen en bovenaan met gebroken fronton.

    Une vitrine laquée ornée de deux portes à panneaux à côté et de deux petites portes à panneaux en dessous des trois étagères en verre. Ornée de décorations peintes à la main en imitation malachite, cadres dorés et en haut avec fronton brisé .
    No longer available
    Dim. 230 x 215 x 40 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #302
    Val Saint Lambert

    Rechthoekig kristallen doosje met vergulde fries. Onderaan gemerkt.

    Boîte rectangulaire en cristal avec frise dorée. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 10,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #507

    Vier verschillende borden van Chinees porselein met Imaridecors. Tijdperk Qianlong. Lichte randschade.

    Quatre assiettes différentes en porcelaine de Chine à décors Imari. Époque Qianlong. Légers bords endommagés.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #237

    Een gepolychromeerd aardewerken schenkkan. Niederviller, XVIIIe eeuw.

    Cruche en faïence polychrome. Niederviller, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #484

    “Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Niet gesigneerd.

    “Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Non signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #416

    Een reeks van zes vintage chromen stoelen, bekleed met kunstleder.

    Ensemble de six chaises chromées vintage, recouvertes de simili
    No longer available
    Estimate: € 35 / 60
  • #603

    Een gebeeldhouwd verguld Chinees houten reliëf met talrijke personages. Met verlichting.

    Relief chinois en bois doré sculpté avec de nombreux personnages. Avec éclairage.
    No longer available
    Dim. 54 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #455

    “Werkers op de rijstvelden”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    Ouvriers dans les rizières. Huile sur toile. Pas clairement signée.
    No longer available
    Dim. 29 x 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #660

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en pareltjes.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et de perles.
    No longer available
    Dim. 3,80 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #505

    Een glazen vitrinekast. Met twee glazen schappen. Er zit een barst in een van de zijkanten.

    Vitrine en verre avec deux niveaux. Fissure à un côté.
    No longer available
    Dim. 78,5 x 65 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #522

    Een ronde spiegel met een kuif versierd met bloemen.

    Un miroir rond avec une crête décorée de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More