#158SèvresEen set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.
#457Een vintage didactische anatomie van het oor. Gemerkt Deutsch Museum Dresden.
A vintage educational anatomy of the ear. Marked Deutsch Museum Dresden.No longer availableDim. 31 x 44cmEstimate: € 200 / 300 -
#598Val Saint-LambertEen bolle geslepen kristallen vaas, blauw en kleurloos. Val Saint Lambert.
A round cut crystal vase, blue and colorless. Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 15 x Ø 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#341Een houten Art Deco juwelendoosje in geometrische vorm.
#442“Entrée du quartier des plaisiers à Tokyo”. Een Japanse houtsnede op papier. Vroeg 20e eeuws. Draagt zegel, binnen en buiten de plaat gemarkeerd.
"Entrance to the Pleasure Quarter in Tokyo." A Japanese woodblock print on paper. Early 20th century. Bears seal, marked inside and outside the image.No longer availableDim. 30 x 38,5cmEstimate: € 150 / 250 -
#521Kaiser, GermanyEen Duits porseleinen servies. Onderaan gemerkt, serie Domino Aalborg.
A German porcelain Kaiser service. Marked at the bottom, Domino Aalborg series.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#514“Femme au chapeau fleuri”. Een print op papier, naar het werk van Picasso.
#103Frans Van Ranst“Jezus aan het Kruis”. Een koper gegoten corpus. Onderaan gesigneerd.
"Jesus on the Cross". A cast copper corpus. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29,5 x 25,5cmEstimate: € 200 / 300 -
#157Daniel George CollinsPeriod: 1899Een zilveren schaal op voet, gemerkt Sheffield, England, 1899 met als zilversmid Daniel George Collins. 390 gram.
#650Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met telkens een centrale briljant van +- 0,72 ct. H VS1.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.72 ct each. H color, VS1 clarity.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#439H.J. RedoutéPeriod: 1766-1852“Poissons du Nil”. Een gravure op papier. Le Polpytere Bichir. Illustration de description de l’Egypte.
"Poissons du Nil". An engraving on paper. The Polypterus bichir. Illustration from the Description de l'Egypte.No longer availableDim. 46 x 62cmEstimate: € 80 / 120