Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een parelhalssnoer met verstelbaar zilveren slot, 925‰. We voegen er een een parelarmband aan toe.
Een parelhalssnoer met verstelbaar zilveren slot, 925‰. We voegen er een een parelarmband aan toe.

Een parelhalssnoer met verstelbaar zilveren slot, 925‰. We voegen er een parelarmband aan toe.

A pearl necklace with an adjustable silver clasp, 925‰. We also include a pearl bracelet.
SKU: 1912230380.
Auction day: 20 December 2023 19:00
Catalogue #380
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #350
    Gigue

    Een zijden sjaal. Gemerkt.

    A silk scarf. Marked.
    No longer available
    Dim. 96 x 96 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #47
    La Porcelaine de Baudour

    Een antiek porseleinen Empire-stijl schouwurn met deksel, vergulde details en gesculpteerde ornamenten. Gemerkt “La Porcelaine de Baudour”.

    An antique porcelain Empire-style mantle urn with lid, gilded details, and sculpted ornaments. Marked "La Porcelaine de Baudour".
    No longer available
    Dim. 29 x Ø18cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #386

    Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.

    A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.
    No longer available
    Dim. 180 x 90cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #607

    Een paar Satsuma vazen met decor van figuren.

    A pair of Satsuma vases with figural decoration.
    No longer available
    Dim. h 46,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #149
    Frans Vantongerloo

    ‘Heidezicht’, olieverf op doek, gesigneerd Fr Vantongerloo en gedateerd 1941?

    "On the Moors", oil on canvas, signed by Fr Vantongerloo and dated 1941.
    No longer available
    Dim. h 47 x b 69 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #45

    Een uit vier kruiken opgebouwde vaas van meerkleurig majolica en versierd met engeltjes. Gemerkt. Twee randschilfers.

    A vase built from four jugs, made of multicolored majolica and adorned with cherubs. Marked. Two edge chips.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #537
    Mitterteich Bavaria

    Een 110-delig porseleinen servies. Bestaande uit koffie en theekan, Onderaan gemerkt.

    A 110-piece porcelain dinnerware set. Including coffee and teapot. Marked on the bottom.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #516
    Bidjar

    Een Iraans handgeknoopt nomaden tapijt, gemerkt Bidjar, gestilleerd decor met warme kleuren. Met certificaat.

    An Iranian hand-knotted nomadic carpet, marked Bidjar, stylized decoration with warm colors. Comes with certificate.
    No longer available
    Dim. 297 x 151cm
    Estimate: € 350 / 550
  • #159
    Raymond De Baux

    “Veehoeder en zijn kudde in een uitgestrekt valleilandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1848.

    "Cattle herder and his herd in a vast valley landscape." Oil on canvas. Signed and dated 1848.
    No longer available
    Dim. 46 x 75 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #424
    Helmut G. Tollmann

    Een modernistische zeefdruk in meerdere kleuren, getekend Helmut G. Tollmann, 48/50, gedateerd 2007.

    A modernist silkscreen in multiple colors, signed Helmut G. Tollmann, 48/50, dated 2007.
    No longer available
    Dim. h 57 x b 38 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #470

    Een 18 kt geelgouden hanger in de vorm van een harlekijn.

    An 18 kt yellow gold pendant in the shape of a harlequin.
    No longer available
    Dim. 8,90 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #681

    Een vintage houten paard en kar speeltuig.

    A vintage wooden horse and cart toy.
    No longer available
    Dim. 30 x 78cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 December 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 15 & Zaterdag 16 december van 10.00 tot 17.00.

19 December 2023 19:00
20 December 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 December 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More