#152Piet WillequetPeriod: 1880 - 1968“Sneeuwlandschap”. Schilderij olieverf op paneel. Gesigneerd.
#145Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
#52‘Veenlandschap’, olieverf op paneel, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1940
#84Een lot van 2 vergulde kaders met een geweven tafereel uit 1001 nacht.
#318Een lot van 3 vintage borden met maritiem thema, 1 met een octopus en 2 met vissen.
A lot of 3 vintage plates with a maritime theme, 1 with an octopus and 2 with fish.No longer availableDim. Ø 34.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#621Een lot Afrikaanse kunst, bestaande uit een figuur die een houder boven het hoofd houd. En een ebbenhouten dekselschaal (barst aan bovenrand).
A lot of African art, consisting of a figure carrying a holder above the head. And an ebony lidded bowl (crack at the top edge).No longer availableDim. h 28 cm & L 46 cmEstimate: € 120 / 160 -
#680Grandjean & Cie GenèveEen zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel.
#657IngersollEen wekker met timer in zwartgelakt metaal, made in USA. We voegen er een klassiek tafelklokje aan toe in zwartgelakt hout (made in Germany).
A clock with a timer in black lacquered metal, made in the USA. We also include a classic table clock in black lacquered wood (made in Germany).No longer availableDim. 11,5 x 15 cm & 14 x 9,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#159Raymond De Baux“Veehoeder en zijn kudde in een uitgestrekt valleilandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1848.
#25GoebelEen set van 2 vintage beeldjes in terracotta van Goebel, JHK 4 en JHK 6 waarvan 1 met datum 1970.
A set of 2 vintage terracotta figurines by Goebel, JHK 4 and JHK 6, one of which is dated 1970.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 40 / 60