#588Een Chinees porseleinen dekselpot, blauw-wit met figuren in het decor.
A Chinese porcelain lidded jar, blue and white with figures in the decor.No longer availableDim. 147 x Ø24cmEstimate: € 80 / 120 -
#505UP Závody Jindřich HalabalaPeriod: 1930“Spider Table”. Een gebeitst eikenhouten Art Deco koffietafel. Model H-259 ontworpen door Jindřich Halabala voor UP Závody. (Queen’s Gambit schaaktafel, Netflix).
#124Ray KellerPeriod: 1880 - 1968“Afrikaanse olifant”. Schilderij olieverf op doek. Gesigneerd.
"African elephant". Painting, oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 220 / 280 -
#418Hergé2 oude albums van Kuifje, Mannen op de maan en Raket naar de maan.
#386Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
#239José Van GuchtPeriod: 1913-1980‘Aangemeerde vissersboten’, een maritiem aquarel rechtsonder gesigneerd Gucht.
'Fishing boats ashore', a maritime watercolor signed Gucht lower right.No longer availableDim. h 46 x b 51 cmEstimate: € 120 / 180 -
#117EdisonEen lot van 33 phonograph cilinders in originele kokers. Diverse titels, hoofdzakelijk gemerkt Edison.
A lot of 33 phonograph cylinders in original cases. Various titles, mainly marked Edison.No longer availableDim. 11 x Ø7cmEstimate: € 150 / 200 -
#678Volkstedt - Rudolstadt‘Kinderen op een wipplank’. Een groepje van meerkleurig porselein. Gemerkt.
"Children on a seesaw." A group made of multi-colored porcelain. Marked.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#692Een lot van 4 Art Deco geslepen Champagneglazen.
#382Een massief eikenhouten beeld van 3 figuren, een lezende dame, een jongen en een bebaarde schrijnwerker.
#465Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
An 18 carat yellow gold pocket watch.No longer availableDim. bruto: 32,15 gEstimate: € 300 / 400