#290Een 18 kt roze gouden ketting met hanger bezet met beweegbare briljanten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1, ct.
An 18kt rose gold necklace with pendant set with movable diamonds and diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 800 / 900 -
#305Een mondgeblazen glaspasta vaas met leeuwenkop.
A mouth-blown glass paste vase with lion's head.No longer availableDim. h 21,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#484“Aquatisch tafereel”. Een eikenhouten gesculpteerd paneel met vissen en schildpas in het reliëf.
"Aquatic scene." An oak carved panel featuring fish and turtles in relief.No longer availableDim. 80 x 54cmEstimate: € 120 / 180 -
#88Hammand Creake & Co.Een Engels eikenhouten ijs of koekjes-emmer met keramische binnenkant en zilveren deksel. Gemerkt “HC & Co for “Hammand Creake & Co.”. 1886-1935 Sheffield, England.
An English oak ice or biscuit barrel with a ceramic interior and a silver lid. Marked "HC & Co for "Hammand Creake & Co." 1886-1935 Sheffield, England.No longer availableDim. 24 x Ø16cmEstimate: € 120 / 180 -
#19Jaak Gorus‘Oosterweel’, een ets door Jaak Gorus, gesigneerd buiten de plaat.
#376Stokke, NorwayEen beukenhouten meegroeistoel, model tripp-trapp van Stokke.
A beech wood adjustable chair, model Tripp Trapp by Stokke.No longer availableDim. h 77 x b 45.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#224Jules PostelPeriod: 1867-1955“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#442“Entrée du quartier des plaisiers à Tokyo”. Een Japanse houtsnede op papier. Vroeg 20e eeuws. Draagt zegel, binnen en buiten de plaat gemarkeerd.
"Entrance to the Pleasure Quarter in Tokyo." A Japanese woodblock print on paper. Early 20th century. Bears seal, marked inside and outside the image.No longer availableDim. 30 x 38,5cmEstimate: € 150 / 250 -
#61Een verguld bronzen inktstel met twee inktpot houders, kandelaar en penhouder, Barok versierd met leeuwenkop en gekroond hoofd ornament in reliëf.
A gilded bronze inkwell set with two inkpot holders, candlestick, and penholder, Baroque decorated with lion head and crowned head ornament in relief.No longer availableDim. 23 x 53 x 22cmEstimate: € 120 / 180