#272Constant Leemans“Achterpoortje.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Backdoor." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 160 / 240 -
#95Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bonbonnière, rood en kleurloos kristal, H. Lega, gesigneerd en genummerd 90 69/120.
#70Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met twee briljanten en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with two brilliant and old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 600 / 700 -
#678Volkstedt - Rudolstadt‘Kinderen op een wipplank’. Een groepje van meerkleurig porselein. Gemerkt.
"Children on a seesaw." A group made of multi-colored porcelain. Marked.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#135Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, groen en kleurloos kristal, Joseph Simon, 1925, gesigneerd en genummerd 194.
A Val Saint Lambert vase, green and colorless crystal, Joseph Simon, 1925, signed and numbered 194.No longer availableDim. h 33 x Ø 19.5 cm 7,5 kgEstimate: € 500 / 700 -
#312J Callaert“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Recto label.
"Still life with flowers". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Recto label.No longer availableDim. 23 x 17cmEstimate: € 40 / 60 -
#689Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwpoten.
#400Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
#108Delvaux“Deux de Delvaux”. Een tweekleurig lederen heuptasje.
#12Een houten tafelschermpje met vier oranje ruitjes met handgeschilderde bloemendecors.
A wooden table screen with four orange panels featuring hand-painted floral decorations.No longer availableDim. H: 63 cmEstimate: € 120 / 180