Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een parelhalssnoer met verstelbaar zilveren slot, 925‰. We voegen er een een parelarmband aan toe.
Een parelhalssnoer met verstelbaar zilveren slot, 925‰. We voegen er een een parelarmband aan toe.

Een parelhalssnoer met verstelbaar zilveren slot, 925‰. We voegen er een parelarmband aan toe.

A pearl necklace with an adjustable silver clasp, 925‰. We also include a pearl bracelet.
SKU: 1912230380.
Auction day: 20 December 2023 19:00
Catalogue #380
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #92
    José Van Gucht
    Period: 1913-1980

    “Kadezicht met vissersboot.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Quayside view with fishing boat." Watercolor on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 42 x 65 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #194

    “Hofdame met brief, voyeur en hond”. Een schilderij, olieverf op doek. 19e eeuws. Vermoedelijk gerestaureerd.

    "Lady-in-Waiting with Letter, Voyeur, and Dog." A painting, oil on canvas. 19th century. Suspected restoration.
    No longer available
    Dim. 53,5 x 42,5cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #203
    Hergé

    “De Krab met de Gulden Scharen”. Met vier pleine page kleurplaten. Ed. Casterman 1946. Eerste druk, A46. Goede staat, naam, stempeltje, sletige rug, zeldzaam.

    "De Krab met de Gulden Scharen". With four full page colour pages. Ed. Casterman 1946. First edition, A46. Good condition, name, stamp, worn spine, rare.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #561

    Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.

    A gilded bronze chandelier with 8 light points and various ornaments.
    No longer available
    Dim. H: 85 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #528

    Een lot van 3 miniaturen bestaande uit een Oriëntaalse man zittend onder een boom, een besneeuwd landschap verwerkt in een broche, beide geschilderd, en een prent van Napoleon in een ovalen messing kadertje.

    A lot of 3 miniatures consisting of an Oriental man sitting under a tree, a snowy landscape incorporated into a brooch, both painted, and a print of Napoleon in an oval brass frame.
    No longer available
    Dim. 18 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #533

    Een paar Engels aardewerken beeldjes, stijl Stafforshire hondjes. Barst in plooi van pootje.

    A pair of English earthenware figurines, Staffordshire style dogs. Crack in fold of leg.
    No longer available
    Dim. 24cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #527

    Een set van 2 Chinese blauw-witte kommen met deksel en handvatten in porselein. 1 heeft een kleine bakfout binnen aan de rand.

    A set of 2 Chinese blue and white porcelain bowls with lids and handles. 1 has a small kiln flaw inside at the rim.
    No longer available
    Dim. h 10 x Ø 14.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #31
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, kleurloos en pruim, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.

    A crystal vase, colorless and plum, signed Val Saint Lambert at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 22 x Ø 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #316

    Een koffer met bronsbeslag en gesculpteerde panelen met decor van griffoenen. 19de eeuws.

    A trunk with bronze fittings and sculpted panels with griffin decorations. 19th century.
    No longer available
    Dim. 65 x 108 x 48,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #438
    Preijs

    Een bronzen beeldje van een meisje. Op lichtgroene sokkel.

    A bronze statue of a girl. On a light green pedestal.
    No longer available
    Dim. h 26,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #415
    Taschen

    Een lot van 12 kunstboeken uitgegeven door Taschen, bestaande uit; Monet - Karin Sagner-Düchtig, Hedendaagse Kunst - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.

    A lot of 12 art books published by Taschen, consisting of: Monet - Karin Sagner-Düchtig, Contemporary Art - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #274
    Alexander Tielens

    “Boerenerf.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Farmyard." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 December 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 15 & Zaterdag 16 december van 10.00 tot 17.00.

19 December 2023 19:00
20 December 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 December 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More