#350GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 96 x 96 cmEstimate: € 100 / 150 -
#386Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
#607Een paar Satsuma vazen met decor van figuren.
A pair of Satsuma vases with figural decoration.No longer availableDim. h 46,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#45Een uit vier kruiken opgebouwde vaas van meerkleurig majolica en versierd met engeltjes. Gemerkt. Twee randschilfers.
#516BidjarEen Iraans handgeknoopt nomaden tapijt, gemerkt Bidjar, gestilleerd decor met warme kleuren. Met certificaat.
An Iranian hand-knotted nomadic carpet, marked Bidjar, stylized decoration with warm colors. Comes with certificate.No longer availableDim. 297 x 151cmEstimate: € 350 / 550 -
#159Raymond De Baux“Veehoeder en zijn kudde in een uitgestrekt valleilandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1848.
#424Helmut G. TollmannEen modernistische zeefdruk in meerdere kleuren, getekend Helmut G. Tollmann, 48/50, gedateerd 2007.
A modernist silkscreen in multiple colors, signed Helmut G. Tollmann, 48/50, dated 2007.No longer availableDim. h 57 x b 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#470Een 18 kt geelgouden hanger in de vorm van een harlekijn.
An 18 kt yellow gold pendant in the shape of a harlequin.No longer availableDim. 8,90 gEstimate: € 150 / 200 -
#681Een vintage houten paard en kar speeltuig.
A vintage wooden horse and cart toy.No longer availableDim. 30 x 78cmEstimate: € 40 / 60