#302Gaston NoelandersPeriod: °Elsene 1910-2003“Hoevezicht met boom.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Farm view with tree." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#140Een 18 kt geelgouden ring bezet met twee saffieren en vijf zirkonen.
An 18kt yellow gold ring set with two sapphires and five zircons.No longer availableDim. 7,54 gEstimate: € 370 / 450 -
#661Royal Doulton & Co. Ltd“Christmas Morn”. Een porseleinen tafellamp met porseleinen dame in wijde rok. Onderaan gemerkt, copr 1946. (bijkomende stukken toe te voegen).
#137“Bacchante”. Een brons gesculpteerd beeld.
"Bacchante". A bronze sculpted statue.No longer availableDim. 46cmEstimate: € 150 / 250 -
#261Henry DeanEen witte glaspasta vaas, gemerkt. Bijgevoegd 8 stukken sierfruit.
A white glass paste vase, marked. Accompanied by 8 decorative fruit pieces.No longer availableDim. Ø 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#224Jules PostelPeriod: 1867-1955“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#74Joz. De Swerts“Ontwerp voor een wapenschild. (en een rokende kikker)” Aquarel op papier. Toegeschreven wegens familieherkomst.
“View of Schelle.” Oil on canvas. Signed and dated 1894.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 450 / 550