#265Hergé“Kuifje in Afrika”. Hard cover. Ed. Casterman 1955. Herdruk A55. Zeer goede staat, normale slijtage.
#394“Sweet Love”. Een beeldje, materie onbekend, van een zittende Putti. Verso getiteld en genummerd 1/8.
#421Een Chinees houten juwelenkastje met messing beslag en jade ingelegd.
A Chinese wooden jewelry box with brass fittings and jade inlay.No longer availableDim. 18 x 11 x 14cmEstimate: € 120 / 180 -
#46Een Victoriaanse opklapbare ‘cakestand’.
A Victorian folding 'cake stand'.No longer availableDim. h 87 cmEstimate: € 80 / 120 -
#209Frans LuycksPeriod: 1923-1997‘Staand naakt, ten voeten uit’, olieverf op doek, gesigneerd in de linkerbovenhoek Fr. Luyckx.
#18Een kristallen schaal op een gedreven verzilverde voet met vogelkoppen, onderaan gemerkt Henniger.
"Resistance fighters", oil on paper, signed by Karel Van Nuffel.No longer availableDim. h 44 x b 59 cmEstimate: € 60 / 80 -
#9Een klein schilderijtje, olie op paneel, van een oude man met grijze baard. Getekend L. Onzea.
A small painting, oil on panel, of an old man with a gray beard. Signed L. Onzea.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#667BochEen vintage vaasje, draagt een sticker Boch.
A vintage vase, bears a Boch sticker.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#539Een spiegel met kleinere spiegel bovenaan in polychroom porseleinen kader. Vintage look, meerkleurig versierd met rozen en putti’s.
A mirror with a smaller mirror on top in a polychrome porcelain frame. Vintage look, multicolored decorated with roses and putti.No longer availableDim. 75 x 48cmEstimate: € 250 / 300