Similar lots by type
-
#440
Een lang parelhalsnoer met zoetwaterparels.
Un long collier de perles d’eau douce.No longer availableDim. ± 120 cmEstimate: € 160 / 200 -
#645
Een briljant van 0,26 ct. VS2. In gesloten certificaat.
Un brillant de 0,26 ct. VS2. Certificat sous scellé.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#860
Een 18 karaats wit en geel gouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± van samen 1 ct. en een topaas van ± 10 ct.
Une bague en or blanc et jaune sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct et une topaze de ± 10 ct.No longer availableDim. 14,50 gEstimate: € 500 / 600 -
#665
Vijf in briolette geslepen rookkwartsen. Met een gezamenlijk gewicht van ± 150 ct.
Cinq quartz fumés briolette, ayant un poids total de ± 150 ct.No longer availableDim. 29,90 gEstimate: € 200 / 300 -
#5
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met pareltjes, een kruisje en een nagelmesje.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de perles, une petite croix et un coupe-ongles.No longer availableDim. 8,68 gEstimate: € 120 / 150 -
#15
Twee verschillende 18 karaats geel gouden broches bezet met bloedkoraal en parels. Omstreeks 1900.
Deux broches différentes en or jaune 18 ct sertis de corail sang et perles. +- 1900.No longer availableDim. bruto: 11,50 gEstimate: € 350 / 400
Other lots in this auction
-
#66
Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
Un fauteuil sculpté style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#899
Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
Une couronne de Flandre en cuivre à huit bras.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 20 / 40 -
#593
Drie verschillende balustervazen van Chinees porselein met meerkleurige decors. Twee gemerkt onderaan.
Trois vases balustre différents en porcelaine chinoise, décors polychromes. Deux portent une marque à la base.No longer availableDim. h: 41 - 46 cmEstimate: € 120 / 150 -
#774
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 95cmEstimate: € 60 / 80 -
#763
Een lot van drie poppen, waarbij twee Thaise en één met porseleinen hoofdje.
Un lot de trois poupées, dont deux thaïs et une avec une tête en porcelaine.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#777
Een cilindervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van reizigers.
Un vase cylindrique en porcelaine chinoise, décor polychrome de voyageurs.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#529
Een butlerspiegel met vergulde lust en gebombeerd glas.
Un miroir majordome.No longer availableDim. ø 60 cmEstimate: € 90 / 110 -
#496
Een gedraaide notenhouten sokkel.
Un socle en noyer torsadé.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 80 / 120 -
#479André Goezu
“Rivalité”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Rivalité”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#144Louis Waegemans
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
”Nature morte, fruits”. Huile sur toile. Signée. Début XXème siècle.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 160 / 200 -
#535
Twee ebbenhouten netsukes, een draak en een slang. Onderaan gemerkt
Deux netsukes en ébène, un dragon et un serpent. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#497
Een modern bronzen kunstwerkje op plexiglazen sokkeltje
Une oeuvre d’Art moderne en bronze sur support en plexi.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 50