Similar lots by type
-
#147
Een Schotse hoedenspeld gemaakt van een poot van een sneeuwhoen, versierd met een in zilver gezette amethist van ± 6 ct. Bovenaan een distel.
Epingle de bonnet écossaise en forme de chardon formée par une patte de lagopède et une améthyste de ± 6 ct sertie en argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#135
Een parelsnoer met armband.
Un collier de perles et bracelet.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#115
Een lang halssnoer van drie rijen zoetwaterparels met een zilveren slot.
Collier long à trois rangées de perles d’eau douce. Fermoir en argent.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 500 / 600 -
#458
Een etnische halssnoer, opgebouwd uit zeven hoeven met bovenaan gesculpteerde houten hoofdjes. Vermoedelijk Zuidoost Azië.
Collier ethnique formé de sept sabots aux têtes sculptées. Probablement Asie Sud-Est.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#235
Een halssnoer van grijze zoetwaterparels met een zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce grises au fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300 / 400
Other lots in this auction
-
#847Nimy
Een schenkkan van meerkleurig aardewerk met een reliëfdecor van een jongen met bel en bierpul. Onderaan gemerkt. Medio XIXe eeuw.
Une carafe en faïence multicolore avec relief représentant un garçon avec une cloche et une chope. Marqué en dessous. Milieu du XIXième.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 35 / 40 -
#381
Een jachtservies van wit en verguld porselein met handgeschilderde decors van wild. Voor twaalf personen met grote schaal, terrine en sauskom. Schotel gerestaureerd.
Service de chasse en porcelaine blanc et doré aux décors peints à la main représentant des animaux. Pour douze couverts avec grand plat (restauré), terrine et saucière.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#739
Een schotel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in een interieur. Onderaan gemerkt.
Plat en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages dans un intérieur. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#355
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct. en telkens één robijn van ± 1,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 1,60 ct et chaque fois d’un rubis de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#690
Een halssnoer van koraal in bloemvorm. We voegen er een hangertje van vermeil aan toe bezet met halfedelsteen.
Collier en corail en forme de fleur. Nous ajoutons un pendentif en vermeil serti de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#228
Een regulateur in eikenhouten kast.
Régulateur en chêne.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#396
Een kuipfauteuil van gesculpteerd eikenhout met gecanneerde rug.
Fauteuil en chêne sculpté au dossier canné.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 50 / 80 -
#897
Madonna met kind van was en textiel onder glazen stolp.
Vierge à l’Enfant en cire et textile. Sous globe en verre.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#67
Een eikenhouten koffertje. XIXe eeuw.
Petit coffre en chêne. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#257
Een likeurvaatje van meerkleurig Belgisch aardewerk met vijf borreltjes en op een dienblad.
Un ensemble de poterie belge comprenant un plateau, cinq godets et tonnelet à liqueur.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#340
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,25 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 450 / 550 -
#287Victor Heinrich SeifertPeriod: 1870 - 1953
“La Violette”. Een miniatuur damesbuste van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkeltje. Gesigneerd.
“La Violette”. Un buste de femme miniature en bronze patiné sur socle en marbre. Signé.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80 / 120