Similar lots by type
-
#740Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van wol.
Carpette persane en laine. Noué main.No longer availableDim. 100 x 64 cmEstimate: € 40 / 50 -
#416Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#780Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Petit tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 128 x 104 cmEstimate: € 40 / 50 -
#597Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#710Een handgeknoopt zijden karpetje en een bidkleedje. Het laatste met slijtage.
Carpette en soie et une carpette de prière. Cette dernière usée.No longer availableDim. 98 x 67 & 83 x 130 cmEstimate: € 40 / 50 -
#650Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 320 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#426GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 176 x 240 cmEstimate: € 120 / 180 -
#675Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 365 x 268 cmEstimate: € 200 / 240 -
#646GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
Tapis persan en soie et coton. Noué main.No longer availableDim. 272 x 183 cmEstimate: € 200 / 300 -
#775Mori BocharaEen antiek handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine ancien. Noué main.No longer availableDim. 105 x 180 cmEstimate: € 40 / 50 -
#750MoriTwee verschillende kleine handgeknoopt tapijtjes.
Deux petite carpettes en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#660Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
Tapis persan en laine sur coton. Noué main.No longer availableDim. 118 x 150 cmEstimate: € 100 / 120 -
#130Een 18 karaats geel gouden ring versierd met vlechtwerkmotief en bezet met een grote topaas.
Bague en or jaune 18 ct en vannerie, sertie d’une grande topaze.No longer availableDim. 9,64 gEstimate: € 300 / 400 -
#450Een lot van drie Oosterse karpetjes.
Trois carpettes d’Orient en laine.No longer availableDim. 165 x 95 cmEstimate: € 30 / 50 -
#735Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 203 x 175 cmEstimate: € 60 / 80 -
#326Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 388 x 300 cmEstimate: € 200 / 300 -
#237GoumEen handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.
Tapis persan en soie. Noué main.No longer availableDim. 70 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#228GoumEen handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.
Carpette persane en soie. Nouée main.No longer availableDim. 133 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#670Een wollen Oosters tapijt.
Tapis d’Orient en laine.No longer availableDim. 350 x 240 cmEstimate: € 200 / 300 -
#745Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. h: 220 x 158 cmEstimate: € 60 / 80 -
#95Een 18 karaats wit gouden Amerikaanse trouwring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Alliance américaine en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 600 / 800 -
#782Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 177 x 95 cmEstimate: € 40 / 50 -
#466GabbehEen Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 193 x 248 cmEstimate: € 120 / 180 -
#655Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 145 x 105 cmEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#451Een Chinese wijze met kind van meerkleurig Chinees porselein.
Sage chinois et un enfant en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#13Een paar porseleinen popjes met kanten kleertjes. XIXe eeuw.
Paire de poupées aux têtes en porcelaine et aux vêtements bordés de dentelle. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#225Een lot glazen, bestaande uit twintig champagneglazen, zevenentwintig aperitiefglazen en acht borrelglaasjes. Afwijkende modellen.
Lot de verres comprenant vingt verres à champagne, vingt-sept verres à apéritif et huit gouttes. Différents modèles.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#794Een klein bijzetmeubeltje met gedraaide poten, een dwarsverbinding en een roze marmeren blaadje. Lade ontbreekt.
Petit meuble d’appoint aux pieds tournés à entretoise et à tablette en marbre rose. Le tiroir manque.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 30 / 50 -
#624Een luchter van goudgepatineerd koper met acht lichtpunten en versierd met vliegende draken.
Lustre en cuivre doré à huit lumières et décoré de dragons volants.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#3Drie verschillende eironde marmeren designvazen in oplopende hoogtes.
Trois vases ovales modernes en marbre poli. Différentes tailles.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#62Een mondgeblazen glazen karafje en een handgeschilderd glazen vaasje.
Carafe en verre soufflé à décor d’un personnage en camaïeu blanc et un vase décoré de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#44WenzelEen aquarel en twee gravures. De eerste (27 x 20 cm) gemaakt naar de twee volgende.
Une aquarelle et deux gravures. La première (27 x 20 cm) faite d’après les deux autres.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#678Twee bronzen Spaanse vijzels met stamper, een koperen pepermolen en een koperen olielamp met vier lichtpunten.
Deux mortiers espagnols en bronze avec leurs pilons, un moulin à poivre en cuivre et une lampe à huile en cuivre à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#464Disney“Touchdown Mickey”. Een decoratief reliëf naar voorbeeld uit 1932.
“Touchdown Mickey”. Relief décoratif d’après un exemple de 1932.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#342Drie kandelaars van gedraaid, massief messing, waarvan een paar met driehoekige bases en een ronde. XIXe eeuw.
Trois candélabres en laiton tourné dont une paire aux bases triangulaires et un à la base ronde. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#211Massief zilveren bestek, compleet voor 12 personen, mits enkele manco’s. Poolse keuren (1920-1963) voor 800‰. Makersmerk S.C. 176 stuks: 12 vismessen en-vorken, 4 stuks visserveerbestek, 11 stuks divers serveerbestek, 12 grote vorken en lepels, 12 kleine vorken en lepels,12 keer drie formaten lepels, 12 gebakvorkjes, 12 keer twee types messen, 6 gebakmessen, 5 gebakvorkjes, 6 kleine vorkjes. Gewicht zonder de messen.
Couvert en argent massif complet pour 12 personnes (176 pièces), quelques manquants. Poinçons polonais (1920-1963) pour 800‰ (3e titre). Orfèvre S.C. 12 couteaux et fourchettes à poisson, 4 pièces de service pour poissons, 11 pièces de service diverses, 12 grandes fourchettes et cuillères, 12 petites fourchettes et cuillères, 1 fois trois formats de cuillères, 12 fourchettes à gâteaux, 12 fois deux types de couteaux, 6 couteaux à gâteaux, 5 fourchettes à gâteaux, 6 petites fourchettes. Poids sa(..)No longer availableDim. 7816,40 gEstimate: € 4000 / 5500

