#672Holmegaard, DenemarkenEen rookgrijs glazen designcoupe en een klein vaasje. Beide gemerkt. Ontwerp Per Lutken.
#558RasteliEen design fruitschaal van Italiaans ‘Lattice’ glass. Gemerkt.
#348Een paar antiek blauw glazen vaasjes met handgeschilderd bloemendecor. We voegen er een derde blauw glazen vaasje met deels verguld bladerdecor aan toe.
#620Een lot van vier verschillende kleurloze karaffen. Allen met stop.
#643Val Saint LambertEen paars glazen fruitschaal op grote schotel. Gemerkt.
#615Een grote pique-fleurs van paars glas met geaderd motief. In drie delen.
#508Een vaas van gekleurd Italiaans glas.
#693Een negendelig roze glazen toiletstel. We voegen er een blauw glazen vaasje aan toe.
Un ensemble de toilette en verre rose de neuf pièces. Nous ajoutons un vase en verre bleu.No longer availableDim. H:2-15cmEstimate: € 35 / 45
#589Een antieke Japanse houtsnede met verhaal.
#426Armstoel in Lodewijk XIII-stijl bekleed met naaldwerk.
#505Een balkvormige salontafel van glas en messing op wieltjes.
#432Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947Een reeks van twaalf portretten. Lithografieën, gesigneerd buiten de plaat.
Une série de douze portraits. Lithographies, signées à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 14x10cmEstimate: € 180 / 240 -
#34Constant De Swerts“Knikkerende jongen”. Een naaktstudie in grafiet. Gesigneerd.
#512Frans SimonsPeriod: 1856 - 1945“Havenzicht” & “Marine”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
#278Een paar Frans porseleinen dekselvazen met meerkleurige en vergulde decors. Onderaan gemerkt.
#628CorolleDrie diverse poppen met kunststof hoofden. Een op staander.
#242Frans NackaertsPeriod: 1884-1948“Impressionistisch hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
#30Een hanger van 18 K geelgoud en zilver en een 18 K geelgouden broche met robijntjes en een speld bezet met pareltjes.
#223Een paar koperen kandelaars rijkelijk gedecoreerd met fabeldieren.
#344Een meerkleurig plaasteren missiespaarpot met knikkend hoofdje.
Une tirelire de mission en plâtre multicolore avec un enfant qui hoche la tête.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 80