Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een parfumfles van booms glas met een merkje.

Een parfumfles van Booms glas met een merkje.

Un flacon de parfum en verre de Boom avec une marque.
Dim. h: 20 cm
SKU: 2709220641.
Category: Glas.
Auction day: 28 September 2022 19:00
Catalogue #641
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #672
    Holmegaard, Denemarken

    Een rookgrijs glazen designcoupe en een klein vaasje. Beide gemerkt. Ontwerp Per Lutken.

    Une coupe design en verre gris fumé et un petit vase. Les deux marqués. Conception par Lutken.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 & 12,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #558
    Rasteli

    Een design fruitschaal van Italiaans ‘Lattice’ glass. Gemerkt.

    Un bol à fruits design en verre italien 'Lattice'. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #348

    Een paar antiek blauw glazen vaasjes met handgeschilderd bloemendecor. We voegen er een derde blauw glazen vaasje met deels verguld bladerdecor aan toe.

    Une paire de vases anciens en verre bleu à décor floral peint à la main. On ajoute un troisième vase en verre bleu à décor de feuilles en partie doré.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #620

    Een lot van vier verschillende kleurloze karaffen. Allen met stop.

    Lot de quatre carafes incolores différentes. Toutes avec bouchons.
    No longer available
    Dim. h: 23 - 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #618

    Een antieke glazen drageoir met handgeschilderde meerkleurige en vergulde versieringen. Decor hier en daar verdwenen. Omstreeks 1900.

    Un drageoir en verre ancien avec des décorations multicolores et dorées peintes à la main. Décor disparu ici et là. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #581

    Twee antieke glazen stolpen, waarbij één met kunststoffen beeldje van de O.L.V. van Lourdes en de andere met Madonnabeeldje van Brussels porselein

    Deux anciennes cloches en verre, l'une avec une statue en plastique de Notre-Dame de Lourdes et l'autre avec une statue de Madone en porcelaine de Bruxelles.
    No longer available
    Dim. h: 37 & 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #654

    Een lot van drie verschillende glazen parfumflesjes met handgeschilderde gouden decoraties.

    Lot de trois flacons de parfum en verre différents avec décorations dorées peintes à la main.
    No longer available
    Dim. H:11-19cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #643
    Val Saint Lambert

    Een paars glazen fruitschaal op grote schotel. Gemerkt.

    Un bol à fruits en verre violet sur une grande soucoupe. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 & 33 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #615

    Een grote pique-fleurs van paars glas met geaderd motief. In drie delen.

    Un grand pique-fleurs en verre violet à motif veiné. En trois parties.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #508

    Een vaas van gekleurd Italiaans glas.

    Vase en verre italien coloré.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #693

    Een negendelig roze glazen toiletstel. We voegen er een blauw glazen vaasje aan toe.

    Un ensemble de toilette en verre rose de neuf pièces. Nous ajoutons un vase en verre bleu.
    No longer available
    Dim. H:2-15cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #589

    Een antieke Japanse houtsnede met verhaal.

    Une gravure sur bois japonaise antique avec une histoire.
    No longer available
    Dim. 20 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #426

    Armstoel in Lodewijk XIII-stijl bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil de style Louis XIII recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Dim. h: 113 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #505

    Een balkvormige salontafel van glas en messing op wieltjes.

    Table basse en forme de poutre en verre et laiton sur roulettes.
    No longer available
    Dim. 49 x 123 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #432
    Felix Timmermans
    Period: 1886 - 1947

    Een reeks van twaalf portretten. Lithografieën, gesigneerd buiten de plaat.

    Une série de douze portraits. Lithographies, signées à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 14x10cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #34
    Constant De Swerts

    “Knikkerende jongen”. Een naaktstudie in grafiet. Gesigneerd.

    "Garçon jouant aux marbres". Une étude de nu au graphite. Signée.
    No longer available
    Dim. 15 x 41 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #512
    Frans Simons
    Period: 1856 - 1945

    “Havenzicht” & “Marine”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    "Vue de port" & "Marine". Huile sur toile. Tous deux signées.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #278

    Een paar Frans porseleinen dekselvazen met meerkleurige en vergulde decors. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases à couvercle en porcelaine de France à décors multicolores et dorés. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #628
    Corolle

    Drie diverse poppen met kunststof hoofden. Een op staander.

    Trois poupées différentes avec des têtes en plastique. Un sur pied.
    No longer available
    Dim. H:45-53cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #242
    Frans Nackaerts
    Period: 1884-1948

    “Impressionistisch hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.

    "Paysage agricole impressionniste". Huile sur toile. Signée et datée 1916.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #30

    Een hanger van 18 K geelgoud en zilver en een 18 K geelgouden broche met robijntjes en een speld bezet met pareltjes.

    Un pendentif en or jaune 18 carats et argent et une broche en or jaune 18 carats avec rubis et une broche sertie de perles.
    No longer available
    Dim. 7,68 g
    Estimate: € 230 / 300
  • #223

    Een paar koperen kandelaars rijkelijk gedecoreerd met fabeldieren.

    Une paire de bougeoirs en cuivre richement décorés de créatures mythiques.
    No longer available
    Dim. h 82,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #344

    Een meerkleurig plaasteren missiespaarpot met knikkend hoofdje.

    Une tirelire de mission en plâtre multicolore avec un enfant qui hoche la tête.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More