Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een parfumflesje van kleurloos kristal met zilveren montuur en deksel, afgewerkt met been. Keuren van Chester, 1918.

Een parfumflesje van kleurloos kristal met zilveren montuur en deksel, afgewerkt met been. Keuren van Chester, 1918.

Flacon à parfum en cristal incolore à monture et couvercle en argent et détails en os. Poinçons de Chester, 1918.
Dim. h: 11 cm
SKU: 1312160613.
Categories: Kristal, Zilver.
Auction day: 14 December 2016 19:00
Catalogue #613
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #608

    Een klepkan van zilver met een bloemendecor in reliëf.

    Chope couverte en argent à décor de fleurs en relief.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #1133

    Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze à six lumières et aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #398

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een asbak en drie schalen, waarvan twee met verzilverd metalen rand. Drie gemerkt van Val St. Lambert.

    Lot de cristaux incolores comprenant un cendrier et trois plats dont deux aux bords en métal argenté. Trois pièces avec la marque Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #421

    Een zilveren speldenkussen in de vorm van een varken. Birmingham, omstreeks 1910 (jaarletter onduidelijk). Makersmerk Cohen & Charles.

    Coussin à épingles en argent en forme de cochon. Poinçons de Birmingham, vers 1910 (lettre date illisible). Orfèvre Cohen & Charles.
    No longer available
    Dim. l: 6,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #958

    Een rond vaasje van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Val St. Lambert.

    Vase rond en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #1060

    Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.

    Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #402

    Een lot van drie verschillende vazen van kleurloos geslepen kristal.

    Lot de trois différents vases en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #392

    Een lot gekleurd kristal waaronder een Val Saint-Lambert karaf.

    Lot de cristaux de couleur dont une carafe de Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #340

    Een lot van twee zakhorloges en een chronometer, waarbij twee met zilveren kast.

    Deux montres de gousset et un chronomètre dont deux à boîtier en argent.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #617

    Een geribd zilveren schaaltje. +/- 147 g.

    Petit plat rainuré en argent. ± 147 g.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 40 / 70
  • #808

    Een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, zes schaaltjes en een blauwe karaf. De eerste gemerkt ‘Irish Rose Crystal’ .

    Grande coupe en cristal taillé incolore, six petits plats et une carafe bleue. La première marquée “Irish Rose Crystal”.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #1119
    Val St. Lambert

    Een reeks kristallen glazen van de serie “Academie du vin”: zes champagnefluiten, zes likeurglaasjes, twaalf rode wijnglazen, eenentwintig bourgogneglazen en zes witte wijnglazen.

    Suite de verres en cristal de la série Académie du Vin comprenant six flûtes à champagne, six gouttes, douze verres à vin rouge, vingt et un verres à bourgogne et six verres à vin blanc.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #974

    Een twaalfdelig toiletstel van geel en kleurloos kristal.

    Garniture de toilette douze pièces en cristal jaune et incolore.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #399

    Een lot kristal, bestaande uit een driedelig toiletstel, een kannetje met koperen monturen, een kandelaar met pendeloques, een vaasje op voet, een groen wijnglas en een solifiore.

    Lot de cristal comprenant une garniture de toilette trois pièces, un carafon aux montures en cuivre, un bougeoir à pendeloques, un petit vase sur piédouche, un verre à vin vert et un soliflore.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #973
    Nachtman

    Twee kandelaars van kleurloos kristal in verschillende hoogtes. Gemerkt.

    Deux candélabres en cristal incolore de différentes tailles. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #238

    Een zilveren souvenirschaaltje. Gemerkt.

    Petit coupe de souvenir en argent. Avec marque.
    No longer available
    Dim. +/- 150 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #793
    Val St. Lambert

    Een coupe van kleurloos geslepen kristal Onderaan gemerkt.

    Coupe en cristal taillé incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #761

    Een grote luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.

    Grand lustre à huit lumières aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #1108
    Val St. Lambert

    Een driedelig toiletstelletje van kleurloos en mauve kristal. Gemerkt.

    Garniture de toilette trois pièces en cristal incolore et mauve. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #408

    Een vaas van geslepen kristal.

    Vase en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. H. 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1111
    Val St. Lambert

    Een reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.

    Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #394

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal.

    Service de verres en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #80

    Een gesp van geëmailleerd zilver met een klein kromzwaardje als sluiting. Russisch werk, 84 Zk.

    Boucle de ceinture en argent émaillé fermée par un petit sabre cimeterre. Travail russe, 84 zolodnik et marque d’essayeur D.M.
    No longer available
    Dim. 49,20 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #798

    Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf waterglazen, twaalf wijnglazen en negen champagnecoupes.

    Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant douze verres à eau, douze verres à vin et neuf coupes à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #206

    Een slaapkamer van gefineerd hout, bestaande uit een tweepersoonsbed, twee nachtkastjes met marmeren blaadjes, een grote driedeursgarderobe, een commode met marmeren blad, een staande kapstok en een tafeltje.

    Chambre à coucher en bois de placage comprenant un lit double, deux tables de chevet aux tablettes en marbre, une garde-robe à trois portes, une commode à la tablette en marbre, un porte-manteau et une petite table.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #602
    Eric Kengen
    Period: °1952

    “Bacchus”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.

    “Bacchus”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévot, Paris.
    No longer available
    Dim. 84 x 84 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #903
    Stein

    Vijf bierpullen van steengoed met tinnen deksel. Eén met een jachtscène en opschrift “Die grüne Heid des Jägers Freud”, handvat in de vorm van een vos (H. 29 cm), in de buik genummerd 1032B. Eén met een romantisch koppel in een prieel (H. 22,5 cm), gemerkt LB. Eén met MÛnchner Kindl en zichten op München (H. 22 cm). Eén met guirlandes met bokkenkoppen en de tekst “Trink gut u. rein, zuviel lass sein” (H. 25 cm), onderaan gemerkt J.W.G.(?). En één met een baardige man en de tekst “gut Heil” (H. 2(..)

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #313

    “Hinde.” Een beeldje van zamak op marmeren voet.

    “Une biche”. Statuette en régule sur base en marbre.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #335

    Lot decoraties, medailles e.d. Leopoldsorde, Arbeid (1e en 2e klas, meerdere), Laureaat van de Arbeid brons, zilver en goud, gouden palmen, herinneringsmedaille 40-45, gewapende weerstand 40-45, Albert I, 25 jaar enz.

    Lot de décorations et de médailles dont: Ordre de Léopold (1e et 2e classe, plusieurs), Lauréat du Travail en bronze, argent et or, palmes d’or, médaille commémorative 40-45, résistance armée 40-45, Albert I, 25 ans etc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #271

    “Moeder met dieren en kinderen”. Een groep van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt. Napels.

    “Mère et enfant aux animaux”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base. Naples.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #138

    Een damesbuste op pilaar van steengoed met een okerkleurig patina.

    Buste de dame sur une colonne en grès à patine ocre.
    No longer available
    Dim. h: 130 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #1073
    Limoges

    Een theeservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Enkele restauraties. Compleet voor twaalf personen.

    Service à thé en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Marque sous la base. Quelques restaurations. Complet pour 12 couverts.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #112
    Goebel

    Zes kleine schoteltjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I.Hummel. Uitgave uit 1995 naar een uitgave van 1979.

    Six petits plats en porcelaine polychrome à décors par M.I. Hummel. Edition de 1995 d’après l’original de 1979.
    No longer available
    Dim. Ø: 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #432
    Gustave Donnet
    Period: 1892 -1973

    “Havendorp.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Village près du port”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #929

    “Hoeve bij een stroom”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.

    “Ferme au bord de l’eau”. Huile sur toile. Sans signature. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #696

    Een eikenhouten kast met twee maal twee paneeldeuren en een lade in het midden. Gedateerd 1888.

    Meuble en chêne ouvrant à deux fois deux portes et un grand tiroir au milieu. Daté 1888.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More