#386
Een plantenbak van wortelnootfineer in Chippendalestijl.
Une jardinière en placage de racines de style Chippendale.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80/120 -
#522
Een 18 K geelgouden ketting met een munt van Elizabeth II 22 K. Canadese $.
#160
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct. Et d'améthystes d'un poids combiné de + - 4 ct.No longer availableDim. 8,59 gEstimate: € 1450/1550 -
#96
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#631
Een Javaans sierzwaard met gesculpteerde houten schede.
Un sabre décoratif javanais avec un fourreau en bois sculpté.No longer availableDim. l: 83 cmEstimate: € 100/120 -
#383
Een paar Indische messingen kandelaars.
#407
#452
“Oriëntalistische scènes”. Een reeks van drie tekeningen. Draagt handtekening.
Scènes orientalistes . Une série de trois dessins. Porte une signature.No longer availableDim. 14 x 9 cm (x3)Estimate: € 150/240 -
#661
Twee sierzwaarden in gebeeldhouwd houten wandschild. Toledo, Spanje.
Deux épées ornementales dans un bouclier mural en bois sculpté. Tolède, Espagne.No longer availableDim. l: 66 en 45 cmEstimate: € 80/100 -
#259J. D’Hulst
“Begijnhof van Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Béguinage de Lierre . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#564
#203
Een groot dubbelzijdig bureau plat met zes laden in de gordel.
Un grand bureau double face plat avec six tiroirs dans la ceinture.No longer availableEstimate: € 200/300