#354Rémy Cornelissen
“Twee personages”. Litho. Gemonogrammeerd in de plaat.
Deux personnages . Lithographie. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 38 x 28,5 cmEstimate: € 40/60 -
#330
Een 18 K geelgouden fijne ketting. Te herstellen.
#437
Een messingen luchter met drie gesatineerde kapjes en centrale coupe.
#692
Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
#390
Een vergrootglas met handvat van schaapshoorn.
#318Val St. Lambert
Twee verschillende vazen van geslepen kleurloos kristal, waarbij één met verguld messingen montuur. Beide gemerkt onderaan.
#156
#525
Twee schotels van 800‰ met geaccoleerde rand. 2235 gram.
#377
Een bronzen Naga op houten voet. Met houder op de kop.
#220
Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een half edelsteen.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif serti d'une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 14,57 gEstimate: € 400/500 -
#375
“Kaartspelers”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
#549Nadine Van LierdePeriod: °1941
“Zittende naakt”. Een kleurentekening. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
Nu assis . Un dessin en couleur. Signé et daté '65No longer availableDim. 61,5 x 37,5 cmEstimate: € 70/100