#2Val St. LambertEen kleurloos kristallen geslepen vaas. Gemerkt onderaan.
#770VincentiEen halssnoer bezet met half edelstenen.
Collier serti de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#288Val St-LambertLampenvoet van roze kristal. Gemerkt onderaan en met etiket.
#37Een oude messingen bel.
#36Een bijzettafeltje met tussenblad en een magazinerekje.
#270Een parelcollier van zoetwaterparels met zilveren slot.
#46Een eikenhouten tafel met gedraaide poten.
#157Een houten tuinbank.
#224Louis PulinckxPeriod: 1843 - 1910“Personages bij een sloep aan de oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Personnages et chaloupe au quai”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#193Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#720Omega De Ville AutomaticEen roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband. Gedragen.
Une montre pour dames en acier inoxydable à bracelet en cuir. Usures.No longer availableEstimate: € 250 / 350