#198C. Detouche à ParisEen romantische schouwpendule van vuurverguld brons met een voorstelling van een meisje en een jongen die een nestje roven. XIXde eeuw.
Une pendule de cheminée romantique en bronze doré représentant un garçon et une fille qui volent un nid. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#528Een koperen luchter met acht lichtarmen.
Un lustre en cuivre à huit bras.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#525LancoEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met roestvrij stalen polsband.
#682Nels Roodhart“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#570Een 18 karaats wit en geel gouden armband bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 7 ct.
Bracelet en or blanc et jaune 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 7,00 ct.No longer availableDim. 22,50 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#619Barokke spiegel, deels gebeitst.
#622Een modern stenen hoofd.
Une tête moderne en pierre.No longer availableDim. h:Estimate: € 550 / 600 -
#511Vier letters van gepleisterd en goudgepatineerd hout. Slijtage.
Quatre lettres en bois doré et plâtre. Usures.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#66Een mosterdpotje van sterling zilver. Gemerkt.
#141Een cassolette van albast en verguld brons, versierd met kariatiden en figuren van cloisonné. Zonder deksel.
Une cassolette en albâtre et bronze doré, décoration de cariatides et figures en cloisonné. Couvercle manquant.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#218Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#54A. Drumé“Landschap met vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et étang”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 100 / 120