#194A. De Smet“Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.
#125Orfina SwissEen 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsband.
#87Twee sterlingzilveren melkkannetjes. Onderaan gemerkt. Het ene met een Victoriaans merk van Birmingham met datumletter m voor 1886, het andere met een onduidelijk merk.
Deux pots à lait en argent massif. Marqué en bas. L'un avec une marque victorienne de Birmingham avec la lettre de date m pour 1886, l'autre avec une marque indistincte.No longer availableDim. 180 gEstimate: € 90 / 110 -
#476Oosters handgeknoopt tapijt wol.
#669Een bowl met deksel van blauw en wit Chinees porselein. Met herstelling.
#665Een vaas en een asbak van geslepen en blauw gedubbeld Boheems kristal.
#337Twee lampenvoeten van gekleurd Italiaans kristal.
#506GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde. Eerste kwaliteit, 1.000.000 knopen per vierkante meter.
#628Twee rundshoorns met gegraveerde decors van dieren.
#275Een set van zes grote en zes kleine messen met massief zilveren heften. Keuren van Sheffield 1976, maker William Yates.
Un ensemble de six grands et six petits couteaux avec des manches en argent massif. Poinçons de Sheffield 1976, fabricant William Yates.No longer availableEstimate: € 80 / 120