Other lots in this auction
-
#576
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 245 x 168 cmEstimate: € 100 / 160 -
#473
Een grote Martaban voorraadpot van bruin geglazuurd steengoed, versierd met draken en vogels in reliëf en met zes oortjes op de schouder. Zuid-Oost-Azië, omstreeks 1800. Kleine letsels.
Un grand pot de rangement Martaban en grès émaillé brun, décoré de dragons et d'oiseaux en relief et de six oreilles sur l'épaule. Asie du Sud-Est, vers 1800. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 500 / 800 -
#581
Een grote en een kleinere vaas van Satsuma aardewerk. Met houten sokkels.
Un grand et un plus petit vase en poterie Satsuma. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 32 & 37 cmEstimate: € 45 / 55 -
#546Samuel MartiPeriod: 1922 -
Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
Une pendule de cheminée en bronze doré de style rococo. Décoré tout autour de rocaille et d'acanthe. Cadran en émail sur cuivre. France, vers 1900. Marqué sur le mouvement. Avec clé et pendule.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#392
“Jeanne met kruik.” Olieverf op doek, op board. Kleine beschadigingen.
"Jeanne avec cruche." Huile sur toile, sur carton. Dégâts mineurs.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 180 / 220 -
#39
“The First of September Evening”. Engelse prent door W. Ward. XIXde eeuw.
« La soirée du premier septembre ». Impression anglaise par W. Ward. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#287
Een paar gietijzeren tuinvaasjes.
Une paire de vases de jardin en fonte.No longer availableDim. H: 31&32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#689
Een handgeknoopt Chinees tapijt van wol en zijde met diverse voorstellingen met personages en dieren in het decor.
Un tapis chinois en laine et soie noué à la main avec diverses scènes avec des personnages et des animaux dans le décor.No longer availableDim. 274 x 183 cmEstimate: € 60 / 100 -
#614Chris Van Thienen
“Imaginair landschap.” Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 02/2012.
“Paysage imaginaire”. Acrylique sur toile. Signée et datée 02/2012.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#669
Een bowl met deksel van blauw en wit Chinees porselein. Met herstelling.
Un bol avec un couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche. Avec réparation.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#441
Een geknielde geisha van gepatineerd brons.
Une geisha agenouillée en bronze patiné.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#47
Een vaas van gekleurd glas.
Un vase en verre coloré.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 25 / 30