Other lots in this auction
-
#489G. Molière
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1932.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1932.No longer availableDim. 28 x 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#74A. Bastien
“Stilleven met kersen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux cerises”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#747
“Nouveau Larousse illustré” Zeven delen. Bijgevoegd: “Larousse médical illustré”.
“Nouveau Larousse illustré” Sept volumes. On ajoute: “Larousse médical illustré”.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#49M. Chagall
“Dieren”. Gravure. Gesigneerd in de plaat.
”Animaux”. Une gravure. Signée dans la planche.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#516
Een eikenhouten hedendaagse kolomvitrine.
Une vitrine colonne en chêne.No longer availableDim. 200 x 95 cmEstimate: € 180 / 250 -
#493
Een lot van vijf verschillende borden van Imariporselein. XIXe en XXe eeuw.
Lot de cinq assiettes différentes en porcelaine d’Imari. XIXe et XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#798
Een gedeelte koffieservies van wit en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkan, een kom en vijf kopjes met onderbordjes. Tijdperk Louis-Philippe. Letsels.
Service à café partiel en porcelaine blanche et dorée comprenant une cafetière, sucrier, pot à lait, bol et cinq tasses et soucoupes. Epoque Louis-Philippe. Dégâts.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#85
Een 18 karaats geel gouden Victoriaanse broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en één grote parel.
Broche d’époque Victoria en or jaune 218 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1 ct et d’une perle.No longer availableDim. 5,17 gEstimate: € 400 / 500 -
#139Blanche Tétard
“Damesportret”. Pastel op papier. Franse School, XIXde eeuw. Gesigneerd.
”Portrait de femme”. Pastel sur papier. Ecole française, XIXième siècle.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 160 / 280 -
#84Leon RiketPeriod: 1876 - 1938
“Bloemenstilleven met rozen, klaprozen en andere”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1925.
”Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 58 cmEstimate: € 200 / 250 -
#314Floris Jespers
“Zittende man”. Houtskooltekening. Achteraan gecertifieerd door Weduwe Gaston Burssens e.a.
”Homme assis”. Dessin au fusain. Certifié par la Veuve Gaston Burssens e.a. à l’arrière.No longer availableDim. 31,5 x 23,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#10
Een lot varia waaronder een ivoren halssnoer met een pagode met Fujiyama in de achtergrond en een olifantenhoofd. We voegen er een te herstellen halssnoer van ivoor en parels en een aantal oude juwelen aan toe.
Lot varié dont un coliier en ivoire représentant une pagode et le Mont Fuji, ainsi qu’une tête d’éléphant. Nous ajoutons un collier à réparer en ivoire et perles et quelques vieux bijoux. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50