Other lots in this auction
-
#345Een eikenhouten bankje met gedreven lederen bekleding.
Un petit banc en chêne avec revêtement repoussé en cuir.No longer availableDim. b: 110 cmEstimate: € 50 / 60 -
#626Een ronde tafel van mahoniehoutfineer op centrale voet. XIXe eeuw.
Table ronde en placage d’acajou sur tripode central. XIXe siècle.No longer availableDim. 75 x Ø: 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#709Arend HendriksPeriod: 1901 - 1951“Interieur van de St. Bavokerk te Haarlem”.
Intérieur de l’Eglise Saint-Bavon à Harlem.No longer availableDim. 53 x 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#309Jan BazuinPeriod: 1930 - 2003“Liggend naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nu couché”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 300 / 500 -
#52Twee paar olieverfschilderijtjes op paneel, waarbij twee met Hollandse rivierlandschappen en twee bloemenstillevens, resp. gesigneerd “De Clercg” & “Bernard”.
Deux paires de peintures à huile sur panneau, dont deux avec une représentation de paysages et rivières de Hollande et deux natures mortes aux fleurs, signés resp. “De Clercq” & “Bernard”.No longer availableDim. 17 x 23 & 11 x 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#80Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de deux diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 600 / 700 -
#562Corneille“Vrouw met kat en vogel”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 113/150 buiten de plaat.
“Femme, chat et oiseau”. Lithographie. Signée, datée 1998 et numérotée 113/150 hors planche.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 220 / 260 -
#2Een reeks van vier met de hand ingekleurde gravures met Franse zeeslagen uit de reeks ‘France maritime’. Begin XIXe eeuw.
Une série de quatre gravures en couleurs peints à la main représentant une bataille navale français - ‘France Maritime’. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 15,5 x 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#32“De rechtszaal”. Litho naar H. Daumier.
”La Court”. Une lithographie d’après H. Daumier.No longer availableDim. 14 x 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#358Een ovale houten plaquette met het profiel van Josef Jiri Strossmayer (o.m. Bisschop van Bosnië en Syrië en Kroatisch politiek voorman, geboren in Osijek, voormalig Slavonië, 1815) in reliëf.
Plaquette ovale en bois au profil de Josef Jiri Strossmayer (e.a. Evèque à Bosnie et Syrie et parlementaire nationaliste croate, né à Osijek en Slavonie, 1815) en relief.No longer availableDim. 26 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#710Een kleine devotieplaquette van gesculpteerd albast met een voorstelling van een heilige en het Lam Gods. In ovaal kadertje. XIXe eeuw.
Plaquette de dévotion en albâtre sculpté représentant un saint et l’Agneau de Dieu. Dans un petit cadre ovale. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#78“Old honesty 5¢ cigar”. Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
“Old honesty 5¢ cigar”. Tirelire en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 80

