#435
Een lot van negen tropische schelpen, waaronder enkele strombusschelpen.
#785
Een eikenhouten bijzettafel in Louis Phlippestijl met voluutpoten.
#683
Een paar vaasjes van Chinees porselein met een famille-rosedecor van vogels op bloeiende struiken. Onderaan gemerkt. Tweede helft XXe eeuw.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux sur des branches fleuries. Marque sous la base. Deuxième moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 22 & 25 cmEstimate: € 60/80 -
#200
Parure en or jaune 18 ct ajouré comprenant un collier et une paire de boucles d’oreilles (quelques pierres manquent). Une épingle et un fermoir permettent de porter la partie centrale comme broche, sertie d’onyx et de pierres semi-précieuses. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 43,60 gEstimate: € 1200/1500 -
#680Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 296 x 211 cmEstimate: € 100/160 -
#232
Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.
#671
Een gestileerd stenen beeld. Zimbabwe.
Sculpture stylisée en pierre. Zimbabwe.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 200/300 -
#727
#660Swarovski
#787
#254Prosper De Wit
“Terug van de visvangst”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
”Retour de la pêche”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 54 x 45 cmEstimate: € 120/200