#2René Huchet
“Le Croisic in Bretagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Le Croisic en Bretagne . Huile sur toile. Signé”.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#172Karel MoersPeriod: 1932 - 2016
“Oevergezicht met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de rive avec saules têtards . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120 / 160 -
#70
Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam Francky.
#388
Een gesculpteerde Birmaanse houten monnik.
Un moine birman sculpté en bois.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#137
Pendule van wit marmer. Gemerkt Ernuld Collet, Chimay.
#49
Een Oekraïense icoon met een voorstelling van Christus. XIXe eeuw. Achter glas. Zonder riza.
Une icône ukraniènne, représentation du Christ. XIXème siècle. Sous verre. Sans riza.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#682
Een lot van zes antieke architecturale gravures.
#6
Een Engelse opvouwbare cakestand.
#437
Een messingen luchter met drie gesatineerde kapjes en centrale coupe.
#188
#516
Deux jetons en or jaune 22 carats de 1000 ans d'Autriche. Dans les étuis d'origine et avec certificat.No longer availableDim. 30 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#383
Een paar Indische messingen kandelaars.
Une paire de chandeliers indiens en laiton.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 60 / 80