#401
“Moeder en kind” & “Pijproker”. Een Afrikaanse bronzen beeldjes.
#692
Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
#681Amphora, Austria
Een sierjardinière van meerkleurig porselein, geflankeerd door twee meisjes. Onderaan gemerkt.
#625
#236
Drie stroken Oosters patchwork met personages.
#630Vedette
Een regulateur in notenhouten kast.
#77
Een paar verguld bronzen kandelaars in Lodewijk XV-stijl.
Paire de bougeoirs en bronze doré de style Louis XV.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#80
Une chaîne en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un diamant ancien taillé d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 250 / 300 -
#246
Een driezitsbank van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Canapé trois places de style Louis XV en noyer sculpté.No longer availableDim. 100 x 200 cmEstimate: € 200 / 300 -
#615
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#377
Een bronzen Naga op houten voet. Met houder op de kop.
Un Naga en bronze sur socle en bois. Avec support sur la tête.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#522
Een 18 K geelgouden ketting met een munt van Elizabeth II 22 K. Canadese $.
Une chaîne en or jaune 18 carats avec une pièce Elizabeth II de 22 carats en dollars canadiens.No longer availableDim. 19,36 gEstimate: € 800 / 900