Similar lots by type
-
#749
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#286
Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 104 cm l: 35,5 cmEstimate: € 600 / 650 -
#614
Een kastje in Empirestijl uit wortelhout.
Une petite armoire en bois de racine, style Empire.No longer availableDim. 80 x 35,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#266
Een tafel in Louis XV stijl met bronzen beslag en witmarmeren tafelblad.
Une table style Louis XV à montures en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 79 cm; b: 106 cmEstimate: € 260 / 300 -
#719
Afrikaans hoogrelief. “Personages”.
Un haut-relief: “Personnages”.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 60 / 80 -
#615
Een kastje in Empirestijl uit wortelhout.
Une petite armoire en bois de racine, style Empire.No longer availableDim. 80 x 35,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#773
Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
Sculpture africaine en ébène. Non-figurative.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 50 / 80 -
#722
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue africaine en ébène, multiples personnages.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 80 / 120 -
#436
Een bijzetmeubeltje van notenhout in drie niveaus.
Un petit meuble en noyer à trois niveaux.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40 / 50 -
#769
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 60 / 80 -
#466
Een houten dienblad op voet.
Un plateau en bois sur pied.No longer availableDim. 74 x 69 x 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#784
Afrikaans hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain. “Personnages”.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 80 / 100 -
#800
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#555
Een marqueterie ladenkastje met een witmarmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs, marqueterie, tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 79 x 35 x 35 cmEstimate: € 190 / 210 -
#844Berkel
Een winkelweegschaal met bijgevoegde gewichten. Max gewicht 20 kg.
Une balance de magasin avec poids. Max. 20 kg.No longer availableDim. 73 x 68 cmEstimate: € 200 / 240 -
#476
Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.
Un coffre en chêne sculpté à couvercle.No longer availableDim. 45 x 43 x 43 cmEstimate: € 40 / 50 -
#790
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 60 / 80 -
#606
Een plantentafel in Lodewijk XV stijl.
Une table de poterie style Louis XV.No longer availableDim. 77 x 40 cmEstimate: € 200 / 220 -
#661
Een gepolychromeerd houten heiligenbeeld van Maria met kind staande op de slang uit de tuin van Eden. Rechterduim ontbreekt.
Une statue religieuse de la Mère à l’Enfant debout sur le serpent du jardin d’Eden. Pouce droit manquant.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#229
Een bureau van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een kalfslederen blad.
Un bureau en bois à patine blanche style Louis XV, tablette en vachette.No longer availableDim. 82 x 140 cmEstimate: € 550 / 600 -
#276
Een tafeltje in Lodewijk XV stijl met bronzen versieringen en een decor met bloemenvaas op het blad.
Une petite table style Louis XV à montures en bronze et décor d’un vase à fleurs sur la tablette.No longer availableDim. b: 85 cm; h:73 cmEstimate: € 260 / 280 -
#296
Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 104 cm l: 35,5 cmEstimate: € 600 / 650 -
#136
Een marqueterie tafel met laden.
Une table marqueterie à tiroirs.No longer availableDim. 75,5 x 66 x 43,5 cmEstimate: € 240 / 280 -
#664Chris MestdaghPeriod: °1959
Een lot van twee kleerkasten uit palissanderhout. Periode 1990. Een inbouwkast met twee legplanken en een gechromeerde stang en een vrijstaande kast op bolpoten voorzien van drie legplanken. Lacune aan inbouwkast.
Un lot de deux armoires en bois de palissandre. Période 1990.No longer availableDim. 245 x 82 x 72 / 178 x 50 x 50 cmEstimate: € 400 / 500
Other lots in this auction
-
#242
Een trumeau van verguld hout in Lodewijk XV-stijl met een accantusblad in de kroon.
Un trumeau en bois doré style Louis XV avec une feuille d’acanthe dans la couronne.No longer availableDim. 181 x 100 cmEstimate: € 250 / 300 -
#904
Een glazenservies met geslepen decor, bestaande uit 10 borreltjes, 11 aperitiefglaasjes, 10 wittewijnglazen, 8 rodewijnglazen, 8 waterglazen en 13 champagnecoupes.
Un service de verres à décor taillé, comprenant 10 verres à schnaps, 11 verres à apéritif, 10 verres à vin blanc, 8 verres à vin rouge, 8 verres à eau et 13 coupes à champagne.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#406
Twee mahoniehouten stoelen en een armstoel in Regencystijl.
Deux chaises en acajou et un fauteuil style Régency.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#55
“Dos Pesos Mexico”. Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt van 1945.
”Dos Pesos México”. Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif serti d’une pièce de 1945.No longer availableDim. 18,84 gEstimate: € 550 / 650 -
#848
Een lot kunstboeken:- Walter Ponsaert Wit Zwart, 1991.- “Bewth - 15 onvoltooiden in foto” - Roeland Fossen. 2003.- “Associaties”. Camiel Van Breedam. Museum Tervuren, 1999.- “Maria Talaga” - Jan Fonce. Ed. Formart, 1990.- “Bob Bossche” - Remi De Cnodder. Ed. Adfrytising, 1994
Un lot de livres portant sur l’art:- Walter ponsaert Wit Zwart, 1991.- “Bewth - 15 onvoltooiden in foto” - Roeland Fossen. 2003.- “Associaties”. Camiel Van Breedam. Museum Tervuren, 1999.- “Maria Talaga” - Jan Fonce. Ed. Formart, 1990.- “Bob Bossche” - Remi De Cnodder. Ed. Adfrytising, 1994.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#559
“Danseres met pluimentooi”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Slede.
”Danseuse et plumes”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘Slede’.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 180 / 240 -
#564
“Indisch landschap”. Aquarel. Draagt een handtekening: Dake.
”Paysage indien”. Une aquarelle. Porte une signature: ‘Dake’.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 120 / 180 -
#424Leonor Fini
“Vrouwenportret”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”Un portrait de femme”. Une lithographie. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#637
“Wijze en kind”. Een groep van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor.
”Sage et enfant”. Un groupe en ivoire polychrome sculptée.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 400 / 600 -
#15
Twee verschillende 18 karaats geel gouden broches bezet met bloedkoraal en parels. Omstreeks 1900.
Deux broches différentes en or jaune 18 ct sertis de corail sang et perles. +- 1900.No longer availableDim. bruto: 11,50 gEstimate: € 350 / 400 -
#550
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct.
Une chaîne en or blanc de 18 ct et pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 2,83 gEstimate: € 450 / 550 -
#233Delvaux
Een blauwe en met lichtblauwe streepjes geweven lederen handtas. Met stofzak.
Un sac à main en cuir tressé en bleu foncé et bleu clair. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 300 / 500