Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een pauw van gepolychromeerd brons.

Een pauw van gepolychromeerd brons.

Un paon en bronze polychrome.
SKU: 1012190237.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #237
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #716
    Kirman

    Een handgeknoopt wollen Perzische loper.

    Un couloir persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 300 x 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #321
    Fuerstenberg

    Een driedelig koffiestel van monochroom wit porselein met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt. Deksel suikerpot manco.

    Un service à café en trois pièces, porcelaine blanche monochrome, montures en argent. Le couvercle du sucrier manquant.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #469

    “Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.

    ”Paysage du Midi”. Une lithographie. Signée et numérotée 60/99 hors planche.
    No longer available
    Dim. 32 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #13
    Kosta-Boda

    Een ronde schaal van geel glas. Gemerkt.

    Un plat rond en verre jaune. Marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 17,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #453
    Lalique, France

    Een eekhoorntje en een vredesduif van deels gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un écureuil et un pigeon de paix en cristal partiellement incolore. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 9 & 11 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #620
    DKNY

    Een roestvrij stalen horloge in originele doos.

    Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #765

    Een zilveren armband met gouden bolletjes.

    Un bracelet en argent et boules en or.
    No longer available
    Dim. 17,56 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #550

    Een gesculpteerde buffetkast met centraal twee gestoken deurtjes en een spiegel en langs weerskanten een gevitreerd deurtje op getorste zuiltjes.

    Grand buffet en chêne sculpté avec deux petites portes sculptées centrales et un miroir, vers les côtés une petite porte vitrée sur des colonnettes torsadées.
    No longer available
    Dim. 198 x 230 x 44 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #90

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 1 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1,00 ct.
    No longer available
    Dim. 9,45 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #139
    Roger Parent
    Period: 1881 - 1986

    “Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, fleurs et fruits”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #379

    Een lot boeken over kunst en cultuur in België. O.a. ‘De schoonheid van België’ (A.J. Delen); Anton van Wilderode - “Gedichten een drieluik” (met dedicatie). En 100 jaar plastische kunsten in België.

    Un lot de livres en relation avec l’art et la culture en Belgique. ‘De schoonheid van België’. (A.J. Delen). Anton van Wilderode : “Gedichten een drieluik” ( avec dédicace). Et 100 jaar plastische kunsten in België.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #47

    Gemarquetteerd handspiegeltje.

    Un petit miroir de main à marqueterie.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More