Pendule en cuivre sous cloche en verre. Cadran en porcelaine, motif de fleurs.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#792Een goudgepatineerde rechthoekige wandspiegel.
Un miroir rectangulaire à patine dorée.No longer availableDim. 83 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#459Friedländer“Abstract liggend naakt.” Litho. Genummerd 110/300.
”Nu couché abstrait”. Une lithographie. Numérotée 110/300.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#796Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#79De Pooter“The Clipper”. Aquarel. Gesigneerd.
”The Clipper”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#225Een lang fijn parelcollier met zoetweterparels en een 18 karaats geelgouden slot.
Collier de perles d’eau douce long et fin, fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
Deux épingles en or serties de petites pierres précieuses. Nous ajoutons un exemplaire en métal argenté.No longer availableDim. 2,53 gEstimate: € 60 / 100 -
#434Twee antieke houten haardstoeltjes.
Deux petites chaises en bois antique.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#583Een neksteun van blauw en wit Chinees porselein, gedragen door een liggende vrouwenfiguur.
Un support pour la nuque en porcelaine blanche et bleue de Chine, porté par une figure féminine.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 130 / 160 -
#672Oded FeingerschPeriod: °1938“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 84 cmEstimate: € 80 / 120 -
#740Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een diamant in princess cut van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,15 ct. et un diamant taille princesse ayant un poids total de 0,50 ct.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 700 / 800 -