#354Een lot wetenschappelijke boeken, hoofdzakelijk Duitstalig. XIXe en XXe eeuw. Bijgevoegd een groot lot nummers van het tijdschrift “La Chronique Médicale” van het begin van de XXe eeuw.
Un lot de livres en relation avec la science, la plupart en allemand. XIXème et XXème siècles. Nous ajoutons un lot de numéros de “La Chronique Médicale”. Début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#262George Steel“Meisjesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.
”Portrait de jeune fille”. Huile sur toile. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#616Indo-HerizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#298UrgosEen tafelklok met maanwijzer. Werk UW20/8.
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#674“Composotie”. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
#478Een lot van 14 boeken met betrekking tot Antwerpen en de lokale geschiedenis:- “Het Hertogdom Brabant en omgeving in kaart en prent”. - “Geschiedenis van Schooten, Merxem en Sint Job in ‘t Goor” 3 volumes.- “De Antwerpenaar en zijn statiekwartier”.- “Het eilandje”.- “De Antwerpsche Poesje”.- enz.
Un lot de 14 livres en relation avec Anvers et l’histoire locale:- “Het Hertogdom Brabant en omgeving in kaart en prent”.- “Geschiedenis van Schooten, Merxem en Sint Job in ‘t Goor” 3 volumes.- “De Antwerpenaar en zijn statiekwartier”.- “Het eilandje”.- “De Antwerpsche Poesje”.- etc.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#312“Dame met hoed”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘E.V’. Restauratie in de neutrale zone.
”Femme avec chapeau”. Huile sur toile. Monogramme ‘E.V.’. Restauration dans une zone neutre.No longer availableDim. 32 x 22 cmEstimate: € 80 / 100