Other lots in this auction
-
#690Ziegler
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 239 x 171 cmEstimate: € 100/120 -
#811
Een polychroom aardewerken apotheekerspot. ‘Buglossi’. Schade aan de voet. Vroeg 19de eeuw.
Un pot de pharmacie en faïence polychrome. ‘Buglossi’. Dégâts au pied. début XIXème siècle.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 20/30 -
#320
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,44 ct.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,44 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 500/550 -
#122Albert De Deken
“De vaart te Schoten.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1968.
”Le canal à Schoten”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1968.No longer availableDim. 71 x 90 cmEstimate: € 60/100 -
#347
Een hoogreliëf van brons met drie personages. Benin.
Un haut-relief en bronze à trois personnages. Bénin.No longer availableDim. 19 x 19 cmEstimate: € 40/60 -
#357
Een Afrikaans beeldje van een staande vrouw. Mooi patina.
Une statue africaine d’une femme. Belle patine.No longer availableDim. H. 35,5 cmEstimate: € 40/60 -
#236
Een massieve eikenhouten bruidskast met twee rijkelijk gebeeldhouwde deuren met een afbeelding van bruid en bruidegom in het bovenste paneel. Op de stijlen en de zijden een doorlopend guirlandemotief. Bretagne, 1796.
Une armoire de mariage en chêne massif à deux portes richement sculptées, représentation de la mariée et du marié dans le panneau supérieur. Un motif de guirlande sur les montants et les côtés. Bretagne, 1796.No longer availableDim. 215 x 160 x 85 cmEstimate: € 300/500 -
#481
Een Chinees juwelenkistje met messingen beslag en een plaquette van jade in het deksel.
Un coffret à bijoux chinois, montures en laiton et une plaquette en jade dans le couvercle.No longer availableDim. b: 17 cmEstimate: € 35/45 -
#142P. Veys
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 x 57 cmEstimate: € 40/60 -
#825Sitzendorf
Napoleon en een bijna volledige reeks generaals in polychroom porselein. 17 stuks in totaal.
Napoléon et une série quasi complète de généraux en porcelaine polychrome. 17 pièces au total.No longer availableDim. ± 25 cmEstimate: € 120/200 -
#894
Een lot boeken:- “Félicien Rops. Le cabinet de curiosités”. Ed. Musée provincial Félicien Rops. Namen, 2003.- “Ensor” Ed. Ed. Blondé. Brussel, 1999.- “Léon Spilliaert. onbekende werken”. Ed. Imalda Art Gallery. Knokke-Heist, 2000.- “Leonor Fini. Fêtes secrètes”. Jean-Claude Dedieu.- “Marcel Duchamp”. Alexandrian. Ed. Bonfini. 1977.- “Leonard De Vinci”. Ludwig Goldscheider. Ed. Phaidon. Londen, 1959.- “Frits Van den Berghe”. Ed. Mercatorfonds. Antwerpen, 1968. - “Jubelalbum van het handel(..)
Un lot de livres:- “Félicien Rops. Le cabinet de curiosités”. Ed. Musée provincial Félicien Rops. Namur, 2003.- “Ensor” Ed. Ed. Blondé. Bruxelles, 1999.- “Léon Spilliaert. onbekende werken”. Ed. Imalda Art Gallery. Knokke-Heist, 2000.- “Leonor Fini. Fêtes secrètes”. Jean-Claude Dedieu.- “Marcel Duchamp”. Alexandrian. Ed. Bonfini. 1977.- “Leonard De Vinci”. Ludwig Goldscheider. Ed. Phaidon. Londres, 1959.- “Frits Van den Berghe”. Ed. Mercatorfonds. Anvers, 1968.- “Jubelalbum van het hande(..)No longer availableEstimate: € 100/160 -
#211
Een neo-barok KInd Jezus van polychroom gebeeldhouwd hout. Onderdeel van een groter geheel, mogelijk oorspronkelijk met Sint-Jozef.
Un Enfant Jésus en bois polychrome sculpté néo-baroque. Fait partie d’un ensemble bien plus grand, probablement avec Saint Joseph.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 300/400