Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een pear shape diamant van 0,66 ct. Met certificaat. Color D. SI1.
Een pear shape diamant van 0,66 ct. Met certificaat. Color D. SI1.

Een pear shape diamant van 0,66 ct. Met certificaat. Color D. SI1.

Diamant en forme de poire pesant 0,66 ct. Couleur D. SI1. Avec certificat.
SKU: 2602190165.
Auction day: 26 February 2019 19:00
Catalogue #165
Estimate: € 1100 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #189

    “Geanimeerd landschap”. Olieverf op doek. XVIIde eeuw. Herdoekt.

    ”Paysage animé”. Huile sur toile. XVIIème siècle. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 45 x 58 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #311

    Een polychroom houten helmmasker met een Portugese muts. West-Afrika.

    Un masque-casque en bois polychrome et bonnet portugais. Afrique de l’Est.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #613

    “Chinese vissers”. Vier beelden van gesculpteerd speksteen.

    Quatre pêcheurs chinois en pierre de lard.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #443
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal vert et incolore taillé. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #335

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. en een centrale amethist van ± 4,93 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,53 ct et d’une améthyste de ± 4,93 ct.
    No longer available
    Dim. 7,25 g
    Estimate: € 1700 / 1800
  • #760

    Een lot van twee ‘vintage’ reiskoffers.

    Un lot de deux bagages de voyage vintage.
    No longer available
    Dim. l: 52 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #738

    Twee Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Eén beschadigd.

    Deux statues en bois africaines. Une avec dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 56 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #146

    Een eikenhouten broodkast met onderaan een paneeldeur en bovenaan een naar beneden toe openende deur met een opengewerkt karrewielmotief. In de achterwand een opening voor een beeldbuis.

    Une armoire à pain à porte panneau en bas et au dessus une porte descendante avec décor ajouré d’une roue de charrue.
    No longer available
    Dim. 125 x 75 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #455

    Een armstoeltje van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #671

    Een beeld van gebeeldhouwd hout van een man met de handen bij elkaar. Laos.

    Une statue en bois sculpté représentant un homme avec les mains rejointes. Laos.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #139
    Henri Jozef Pauwels

    “Hoevezicht met bloesems.” Olieverf op doek, gemaroufleerd. Gesigneerd.

    ”Vue sur fermette et floraisons”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Dim. 59 x 79 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #589

    “Bloemenstilleven”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Srupl***.

    ”Nature morte, fleurs”. Techniques mixtes. Porte une signature: Srupl***.
    No longer available
    Dim. 64 x 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More