Other lots in this auction
-
#787
Een oud Chinees geldstuk. Met inscripties.
Une ancienne pièce de monnaie chinoise, avec inscriptions.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#209Edwin HayesPeriod: 1819 - 1904
“Stormachtig kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1871.
”Vue marine en tempête”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1871.No longer availableDim. 30 x 48 cmEstimate: € 500 / 700 -
#821
Een paar balustervazen van cloisonné op koper. Chinees werk. Enkele letsels.
Paire de vases balustres en cloisonné sur cuivre. Travail chinois. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. H. 31,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#83
“Krijger”. Een bronzen beeldje op een marmeren voetstuk.
”Guerrier”. Une statue en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#605
Een bronzen luchter met vier lichtpunten, getooid met bloemvormige glazen kapjes. Begin XXe eeuw.
Un lustre en bronze à quatre points lumineux, décoration de coupes en verre en forme de fleurs. Début XXème siècle.No longer availableDim. l: 108 cmEstimate: € 100 / 140 -
#418
Een paar drie-armige messingen kandelaars met albasten versieringen.
Une paire de candélabres à trois bras, décorations d’albâtre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#559Georges SteelPeriod: 1923 - 2010
“Dorpszicht met man op muilezel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
”Vue sur village et homme sur un âne”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#690Ziegler
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 239 x 171 cmEstimate: € 100 / 120 -
#248
“Fucile Modello 1891”. Een Italiaans grendelgeweer 7,80 mm voor 6-schots-magazijnen. Met beukenhouten kolf. Geproduceerd in de Manifattura italiana d'Armi in Brescia. Onklaar gemaakt.
“Fucile Modello 1891”. Fusil italien 7,80 mm à verrou et au chargeur six coups. Crosse en frêne. Production de la Manifattura italiana d’Armi à Brescia. Démilitarisé.No longer availableDim. 130 cmEstimate: € 180 / 240 -
#122Albert De Deken
“De vaart te Schoten.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1968.
”Le canal à Schoten”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1968.No longer availableDim. 71 x 90 cmEstimate: € 60 / 100 -
#581
Een porseleinen beeldje van een vrouw gezeten op een hert in de geest van het blanc-de-Chine.
Une statue en porcelaine Blanc-de-Chine d’une femme sur un cerf.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#429
Twee verschillende hoornvazen van Brussels porselein met een verguld en meerkleurig decor. Omstreeks 1900. Eén beschadigd bovenaan.
Deux cornets en porcelaine de Bruxelles différents avec décors polychromes et dorés, vers 1900. Un dégât au dessus d’un cornet.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 40 / 50