Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een peervormige amethist van 2,40 ct. in gesloten AIG rapport.
Een peervormige amethist van 2,40 ct. in gesloten AIG rapport.

Een peervormige amethist van 2,40 ct. in gesloten AIG rapport.

Améthyste en forme de poire de 2,40 ct dans un rapport AIG fermé.
SKU: 2505210290.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #290
Estimate: € 250 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #555

    Een reeks van tien onderzetters/ schoteltjes van 800‰ zilver, versierd met Lodewijk XV- motieven. Gemerkt van Wolfers. 1655 gram.

    Un ensemble de dix sous-verres / soucoupes en argent 800 ‰, décorés de motifs Louis XV. Marqué de Wolfers. 1655 grammes.
    No longer available
    Dim. Ø: 15,5 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #62
    G. Miris (?)

    Een paar marines, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.

    Une paire de marines, huile sur panneau. Tous deux signés.
    No longer available
    Dim. 11,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #206

    Een eikenhouten bruidskast met twee gemoulureerde deuren. Schade boven- en onderaan. XIXe eeuw.

    Armoire de mariée en chêne à deux portes moulurées. Dessus et bas endommagés. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 207 x 152 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #74

    Drie kleine (Paneel 14 x 9 cm) en een groter landschap (Doek 24 x 32 cm). Lijsten beschadigd.

    Trois petits (panneau 14 x 9 cm) et un paysage plus grand (toile 24 x 32 cm). Cadres endommagés.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #68

    Een paar zeshoekige metalen lantaarns.

    Une paire de lanternes métalliques hexagonales.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #607

    Een groot Hindoeïstisch bronzen godsbeeld.

    Une grande statue de divinité hindoue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 108 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #183

    Een lounge chair met ottoman naar model van Eames. Met wit lederen bekleding. Lichte gebruikssporen.

    Chaise longue avec pouf d'après le modèle Eames. Revêtement en cuir blanc. Légères traces d'usure.
    No longer available
    Estimate: € 320 / 400
  • #366

    Twee stoeltjes met rieten zit.

    Deux chaises aux sièges en osier.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #350

    Vijf verschillende paternosters in een verguld glazen doosje.

    Cinq différents chapelets dans une boîte en verre doré.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #417

    Een paar dierenfiguurtjes van Chinees porselein.

    Une paire de figurines d'animaux en porcelaine chinoise.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #291

    Een maquette van een zeiljacht.

    Une maquette de voilier.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #553

    Buffelhoorns op bovenste fractie schedel.

    Cornes de buffle sur la fraction supérieure du crâne.
    No longer available
    Dim. b: 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More