#43Een verzilverd metalen milieu de table met geslepen kristallen recipiënt. Op geslepen spiegel met verzilverd metalen voet.
Un milieu de table en métal argenté avec réceptacle en cristal taillé. Sur miroir taillé avec base en métal argenté.No longer availableDim. b: 40 & 45 cmEstimate: € 35 / 50 -
#443Een paar vaasjes met een cloisonné decor van bloemen op koper.
#679Pascal Somon“Hommage à Hérgé 10 ans Rascar Capac”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 12/100 buiten de plaat. 1993.
#646Twee Chinese gesculpteerd hardhouten sokkels, waarbij de grootste met marmeren blad.
Deux socles chinois en bois dur sculpté, le plus grand avec dessus en marbre.No longer availableDim. h: 21 & 46 cmEstimate: € 150 / 200 -
#526Een 18 K geelgouden schakelarmband met naamplaatje.
#101“Ziegel Deutscher Kaiser und Könige”. Een lot van 28 replica’s van Duitse historische zegels uit kunststof en was. In kistje.
#73Jordan Sheffield collectionEen vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met houten handvatten. Tijdperk art deco. Met bijgevoegd dienblad. Met stofhoezen.
Un service à café et à thé quatre pièces en métal argenté avec poignées en bois. Epoque Art Déco. Avec plateau attaché. Avec cache-poussière.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#16Een gepolychromeerde piedestal van hout en plaaster.
Un socle polychrome en bois et plâtre.No longer availableDim. h:94 cmEstimate: € 40 / 60 -
#599“Méditation d’un vieux”. Olieverf op doek. Draagt monogram en gedateerd 1952.
#77Een paar verguld bronzen kandelaars in Lodewijk XV-stijl.
Paire de bougeoirs en bronze doré de style Louis XV.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120