#549Nadine Van LierdePeriod: °1941“Zittende naakt”. Een kleurentekening. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
Nu assis . Un dessin en couleur. Signé et daté '65No longer availableDim. 61,5 x 37,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#538Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
#441Een antiek ivoren duivelsballetje op staander.
#606Een rustiek tafeltje met een lade.
#117Een gepolychromeerde tijger van Weens brons. Recent werk.
Un tigre en bronze polychrome de Vienne. Travail récent.No longer availableDim. l: 15,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de 0,38 ct.No longer availableDim. 2,08 gEstimate: € 500 / 550 -
#161Een paar deels vergulde bronzen wandkandelaars in Empirestijl, gedragen door putti.
Une bague en argent sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,50 ct. 925 ‰.No longer availableDim. 5,77 gEstimate: € 280 / 350 -
#474“Portret”. Aquarel op papier. Draagt handtekening ‘Chaibi’. Met studie op de verso.
" Portrait ". Aquarelle sur papier. Porte une signature ‘Chaibi’. Avec croquis au dos.No longer availableDim. 48,5 x 69 cmEstimate: € 250 / 350 -
#320Een 18 K geelgouden cachetring met een fantasiesteen.
Chevalière en or jaune 18 K sertie d’une pierre de fantaisie.No longer availableDim. 11,52 gEstimate: € 300 / 400 -
#351SitzendorfEen haan van meerkleurig porselein. Kleine beschadiging aan de staart.
#485Een lange serveerschotel van zilver. Onduidelijke keuren vermoedelijk Tsjechoslowakije, 800‰. 1375 gram.
Un long plat de service en argent. Poinçons indistincts, probablement la Tchécoslovaquie, 800 ‰. 1375 grammes.No longer availableDim. 65 x 30 cmEstimate: € 600 / 700