Other lots in this auction
-
#110Een 18 K witgouden hanger bezet met diamanten pear en emerald cut met een gezamenlijk gewicht van +- 1,09 ct. VVS-VS. Met ALGT certificaat.
Un pendentif en or blanc 18 K serti de diamants taille poire et émeraude d'un poids combiné de + - 1,09 ct. VVS-VS. Avec certificat ALGT.No longer availableDim. 1,62 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#256Een kleine eikenhouten Lodewijk XVI commode met drie grote en een kleine lade. Vroeg XIXe eeuw.
Petite commode Louis XVI en chêne avec trois grands et un petit tiroir. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 88 x 96 x 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#621Een Franse rijkswachtsabel. 1814.
Un sabre de gendarmerie française. 1814.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#230Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,36 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,36 ct.No longer availableDim. 3,15 gEstimate: € 500 / 600 -
#648Een gebeeldhouwde Afrikaanse houten jager. We voegen er een pijl en boog aan toe.
Un chasseur africain en bois sculpté. Nous ajoutons un arc et des flèches.No longer availableDim. h: 54 cm; L: 86 cmEstimate: € 40 / 50 -
#394“De Orgie”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1971 en genummerd 47/60 buiten de plaat.
L’Orgie . Lithographie. Signée et datée 1971 et numérotée 47/60 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#3Carl Thieme, Potschappel, Dresden“Meisje met hondje bij een mand”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Fille avec un chien près d'un panier . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#245Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,40 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Un collier en or blanc 18 K avec pendentif serti d'un diamant central de + - 0,40 ct. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 1,91 gEstimate: € 900 / 1000 -
#531Een fijn gebeeldhouwd kalkstenen hoofd met hoofdtooi uit het Oude Rijk van Egypte. Ca 2200 v.C.
Une tête de calcaire finement sculptée avec une coiffe de l'Ancien Empire d'Égypte. Vers 2200 avant JC.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 650 / 1000 -
#233Twee kleine vaasjes van glaspasta, naar Emile Gallé.
Deux petits vases en pâte de verre, d'après Emile Gallé.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#580Een bronzen meisjeshoofd in profiel op een beige marmeren sokkel.
Tête de jeune fille en bronze de profil sur un socle en marbre beige.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 35 / 45 -
#699Een handgemaakte wit aardewerken kaarsenhouder met bloemen.
Un bougeoir fait main en faïence blanche avec des fleurs.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 70


