Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een peervormige amethist van 9,33 ct. met AIG report.
Een peervormige amethist van 9,33 ct. met AIG report.

Een peervormige amethist van 9,33 ct. met AIG report.

Une améthyste en forme de poire de 9,33 ct avec rapport AIG.
SKU: 2505210155.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #155
Estimate: € 400 / 450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #697
    Majak

    Een Russische bureauklok met kristallen rand. “Made in USSR.”

    Une horloge de bureau russe avec un bord en cristal. Fabriqué en URSS.
    No longer available
    Dim. h. 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #424
    Renaat Meris (?)

    “Aankondiging van de winter” Gravure. Gesigneerd en genummerd 7/15 buiten de plaat.

    Annonce d'hiver Gravure. Signée et numérotée 7/15 hors planche.
    No longer available
    Dim. 27 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #598

    Een verguld smeedijzeren luchter, versierd met porseleinen bloemen.

    Un lustre en fer forgé doré à décor de fleurs en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #196

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.

    Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 214 x 177 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #388

    Een gesculpteerde Birmaanse houten monnik.

    Un moine birman sculpté en bois.
    No longer available
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #636

    Een gecapitonneerd crapaudzeteltje.

    Un siège crapaud capitonné.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #135

    Een parelcollier met zoetwaterparels en met een zilveren slot.

    Un collier de perles avec des perles d'eau douce et avec une serrure en argent.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 250
  • #434

    Een bronzen luchtertje met vijf lichtarmen met bladeren en eindigend in glazen bloemvormige kapjes.

    Un petit lustre en bronze avec cinq bras lumineux avec des feuilles et se terminant par des bouchons en verre en forme de fleur.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #310

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een smaragd van +- 0,20 ct en vier kleine briljantjes.

    Bague en or blanc et jaune 18 K sertie d’une émeraude de ca 0,20 ct et de quatre petits brillants.
    No longer available
    Dim. 1,72 g
    Estimate: € 280 / 350
  • #578

    Een paar identieke zesarmige Marie-Thérèseluchters met kristallen pendeloques.

    Une paire de lustres Marie-Thérèse identiques à six bras avec des pendentifs en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #568

    Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.

    Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #327

    Een windlamp op verzilverde voet met gegraveerde glazen kap. Op elektriciteit.

    Un photophore sur une base en métal argenté avec un abat-jour en verre gravé. Alimentation électrique.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More