Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een pendule in kunststof kast.
Een pendule in kunststof kast.
Een pendule in kunststof kast.

Een pendule in kunststof kast.

Une pendule de cheminée dans un coffret en plastique.
Dim. H. 40 cm
SKU: 2408210013.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #13
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #531

    “Wijze met kind”. Een fijn gesculpteerde ivoren groep. Onderaan gesigneerd. Medio XXste eeuw.

    “Sage avec enfant”. Un groupe en ivoire finement sculpté. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #542

    Een Engelse lage mahoniehouten boekenkast.

    Une bibliothèque basse anglaise en acajou.
    No longer available
    Dim. 117,5 X 183 X 31,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #505

    Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,34 ct.
    No longer available
    Dim. 2 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #307

    Een vierdelig Engels koffie- en theestel van verzilverd messing op dienblad.

    Un service à café et thé en laiton plaqué argent quatre pièces sur un plateau.
    No longer available
    Dim. h: 10- 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #487

    Een rijkelijk uitgewerkte olifant met personages in een opengewerkt rijtuig. Indisch werk. Op houten sokkel.

    Un éléphant richement élaboré avec des personnages dans un carrosse ajouré. Travail indien. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #512
    Lucien Georges Meert
    Period: °1940

    “La kermesse”. Gouache op papier. Gesigneerd. 1985. Met catalogus.

    La kermesse. Gouache sur papier. Signé. 1985. Avec catalogue.
    No longer available
    Dim. 71 x 109 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #693

    Een asbak van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.

    Un cendrier en cristal doublé mauve taillé. Probablement Val St. Lambert, mais non marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #437

    Een Chinese bronzen tempelleeuw.

    Un lion du temple en bronze chinois.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #649

    Een vaas van kleurloos kristal met een mauve versiering. Gemerkt met sticker. Jaren ‘60.

    Un vase en cristal incolore à décor mauve. Marqué d'une étiquette. Années 1960.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #170

    Een 18 K geelgouden herenhorloge met roestvrij stalen armband. Chronographe Suisse.

    Une montre pour homme en or jaune 18 carats avec bracelet en acier inoxydable. Chronographe Suisse.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #271
    Albert Poels
    Period: 1903-1984

    “Madonna met kind”. Een plaasteren wandbeeldje. Gemonogrameerd.

    Vierge à l'enfant. Une figurine murale en plâtre. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. l: 45,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #480

    Een lot 18 K geelgoud waaronder een kinderarmband, een ketting, hanger, twee tussenstukjes e.a.

    Un lot d'or jaune 18 carats comprenant un bracelet pour enfant, un collier, un pendentif, deux espaceurs et autres
    No longer available
    Dim. 12,85 g
    Estimate: € 360 / 400
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More