Other lots in this auction
-
#567
Een Afrikaanse slagtand met gesculpteerd vrouwenhoofd. Op houten voetstuk.
Une défense africaine avec une tête de femme sculptée. Sur un socle en bois.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 75 / 100 -
#149di Alexis
“Kaketoes”. Een schildering op zijde.
Cacatoès. Une peinture sur soie.No longer availableDim. 86 x 68 cmEstimate: € 50 / 70 -
#165
Een 18 K geelgouden trouwring en een verlovingsring bezet met een fantasiesteen.
Une alliance en or jaune 18 carats et une bague de fiançailles serties d'une pierre fantaisie.No longer availableDim. 9,57 gEstimate: € 250 / 300 -
#90Fantome
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec un bracelet en or jaune 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de +-0,20 ct.No longer availableDim. bruto: 22,10 gEstimate: € 400 / 500 -
#700
Een barometer.
Un baromètre.No longer availableDim. l: 106 cmEstimate: € 40 / 50 -
#619Alma CeulemansPeriod: °1926
“Abstract”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd.
“Composition abstraite”. Deux dessins à l'encre sur papier. Tous deux signés.No longer availableDim. 20,5 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#690
Een mahoniehouten breimandje op drie poten.
Un panier à tricoter en acajou sur trois pieds.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 35 / 45 -
#550
Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,49 ct. en een centrale briljant van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant taillé en brillant d'un poids combiné de +- 0,49 ct et d'une taille centrale en brillant de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#48
Een smeedijzeren schemerlamp met glazen kapje en marmeren voet.
Une lampe de table en fer forgé avec abat-jour en verre et base en marbre.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#75
Een 18 K geelgouden hanger horoscoop Steenbok.
Un pendentif horoscope en or jaune 18 carats Capricorne.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 120 / 150 -
#585
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60 / 100 -
#187
Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti. Op wit marmeren voetstukken.
Une paire de bougeoirs debout en laiton doré et bronze patiné noir, chacun avec trois points lumineux en forme de vignes végétales, soutenus par des putti. Sur des bases en marbre blanc.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1500 / 1600