Other lots in this auction
-
#695Een houten paraplu met twee wandelstokken.
Un parapluie en bois avec deux cannes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#187Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti. Op wit marmeren voetstukken.
Une paire de bougeoirs debout en laiton doré et bronze patiné noir, chacun avec trois points lumineux en forme de vignes végétales, soutenus par des putti. Sur des bases en marbre blanc.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#250Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en twee baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1,04 ct. en een centrale briljant van +- 0,80 ct. E VS II.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de deux baguettes d'un poids combiné de +- 1,04 ct. et d'un brillant central de +- 0,80 ct. E VS II.No longer availableDim. 5,13 gEstimate: € 2400 / 2500 -
#312Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“L’amazone”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef met opdracht.
L'amazone. Une eau-forte en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste avec dédicace.No longer availableDim. 44,5 x 49 cmEstimate: € 45 / 70 -
#207Een messingen luchter met tien lichtpunten en een geslepen en gesatineerde coupe.
Un lustre en laiton avec dix points lumineux et une coupe poli et satiné.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#635Een kaarttafel met vier bijpassende armstoelen.
Une table à cartes avec quatre fauteuils assortis.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#388Een pelgrimsfles van witgeglazuurd Chinees porselein, versierd met een drakendecor in reliëf. Beschadiging bovenaan.
Bouteille de pèlerin en porcelaine de Chine émaillée blanche, ornée d'un décor de dragon en relief. Haut abimé.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 190 / 220 -
#451Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van scènes aan het hof.
Vase balustre en porcelaine de Chine avec scènes de cour multicolores.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#274Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de la ferme. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 43 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#159Henri HeyligersPeriod: 1877-1967“Moeder met kinderen in een landelijk interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Mère avec enfants dans un intérieur rural. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 73 cmEstimate: € 500 / 600 -
#627Een theepot van Chinees porselein met blauw op witte landschapsdecors in cartouches. Met messingen handvat. We voegen er een melkpotje en een suikerpotje met blauw op wit drakendecor aan toe.
Une théière en porcelaine de Chine à décors de paysages bleu sur blanc dans des cartouches. Avec anse en laiton. On y ajoute un pot à lait et un sucrier à décor de dragon bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 7,5 - 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#529Een Chinees ivoren schaakspel, gebeeldhouwd en gegraveerd naar Qianlong voorbeeld, maar daterend uit het midden van de XXe eeuw. De zestien donkere stukken traditioneel gekleurd met thee, de zestien andere natuurlijk. Een koning meet 16 cm, een pion is 6,5 cm. De pionnen zijn gezeten op diverse dieren. het geheel wordt gepresenteerd in een zwartgelakte houten doos, ingelegd met gegraveerd parelmoer, dat de speelvelden vormt. Met Cites-attest.
Un jeu d'échecs chinois en ivoire, sculpté et gravé d'après l'exemple de Qianlong, mais datant du milieu du 20e siècle. Les seize pièces sombres traditionnellement colorées au thé, les seize autres naturelles. Un roi mesure 16 cm , un pion fait 6,5 cm. Les pions sont assis sur divers animaux. Le tout est présenté dans un coffret en bois laqué noir, incrusté de nacre gravée, qui forme les terrains de jeu. Avec certificat Cites.No longer availableDim. 60 x 30,5 x 16 cm (gesloten doos)Estimate: € 3500 / 5000



