Other lots in this auction
-
#328Een reeks van vijf Napoleontische soldaatjes van meerkleurig Parijs’ porselein.
Un ensemble de cinq soldats napoléoniens en porcelaine parisienne multicolore.No longer availableDim. h: +/- 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#385Een 18 K geelgouden hanger in de vorm van een kruis bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en een centrale robijn van +- 0,25 ct.
Un pendentif en or jaune 18 kt en forme de croix sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,25 ct. et d'un rubis central de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 600 / 700 -
#469Een antieke Tibetaanse tangka met meerdere voorstellingen van Boeddha.
Un ancien tangka tibétain avec de multiples représentations de Bouddha.No longer availableDim. 54 x 39 cmEstimate: € 600 / 750 -
#334Dries Van den Broeck“Portret”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 42/55 buiten de plaat. met droogstempel.
“Portrait”. Une lithographie. Signée et numérotée 42/55 hors planche. Avec cachet sec.No longer availableDim. 42,5 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#688Een lot van vier verschillende speculaasplanken.
Un lot de quatre planches à speculoos différentes.No longer availableDim. 50 x 7 cm - 62 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#94“Italiaans straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
Vue d'une rue italienne. Huile sur toile. Signée et datée '95.No longer availableDim. 63 x 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#382“Landschap”. Aquarel op board. Draagt handtekening ‘Diesner ‘90.
Paysage. Aquarelle sur panneau. Signé Diesner '90No longer availableDim. 13,5 x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#149di Alexis“Kaketoes”. Een schildering op zijde.
Cacatoès. Une peinture sur soie.No longer availableDim. 86 x 68 cmEstimate: € 50 / 70 -
#201“De Klaagmuur”. Bronzen hoogreliëf met verguld patina, gesigneerd en genummerd 85/300. Achteraan C. V.A.P.
Le Mur des Lamentations. Haut-relief en bronze à patine dorée, signé et numéroté 85/300. Au dos C.V.A.P.No longer availableDim. 32 x 22,5 cmEstimate: € 3200 / 3500 -
#331Lladro“Gans” & “Jonge vrouw met duif”. Twee Spaanse groepjes, waarbij één van porselein en één van biscuit. Beide gemerkt onderaan.
Oie & Jeune femme au pigeon. Deux groupes espagnols, l'un en porcelaine et l'autre en biscuit. Tous deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 13 & 16,5 cmEstimate: € 45 / 65 -
#527“Vrouw met mand en bloemen” Een beeld van gesculpteerd Chinees ivoor op houten sokkel. XXe eeuw.
“Femme avec panier et fleurs” Une sculpture en ivoire chinois sculpté sur un socle en bois. XXème siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 450 / 550 -
#251Capodimonte“Dame met parasol”. Een beeldje van meerkleurig kunststof naar ontwerp van Guiseppe Armani. Gemerkt en gedateerd 1985.
Dame à l'ombrelle. Figurine en plastique multicolore dessinée par Guiseppe Armani. Marquée et datée 1985.No longer availableDim. h: 40,5 cmEstimate: € 40 / 60



