#673
Een houten aktekoffertje. Gemerkt ‘Ray Ban’.
#648
#640
Een gietijzeren wandfontein.
#695
Luchtertje van kristal, glas en koper.
#191
Een kopie antieke staande klok in eikenhouten kast.
#121
#660
Un phonographe dans un meuble en bois. Mécanisme à manivelle remplacé par un mécanisme à l'électricité. Avec un grand nombre de disques. (Trois boîtes).No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 100 / 150 -
#176
Een Engelse mahoniehouten linnenpress met onderaan zes laden.
#253
“Liggend naakt”. Een met latoenkoper bekleed beeld.
#201
Een sobere eikenhouten tweedeurskast. Omstreeks 1900.
#632Ben Vermaelen
“Stilleven met hortensia’s”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#533Richard Gurney & Thomas Cook
Sterling zilveren George III koffiepot met gevlochten rieten handvat. Beursvormig met korte tuit. Deksel sober versierd met ribbelrand en getorste dekselknop. Meesterkeur en keuren van Londen voor 1757. Drie deuken onderaan de buik.
Cafetière George III en argent sterling avec poignée en osier tressé. Boursiforme avec bec court. Couvercle sobrement décoré avec bord nervuré et bouton de couvercle torsadé. Tampon principal et poinçons de Londres pour 1757. Trois bosses à la bas du ventre.No longer availableDim. brut. 706 gEstimate: € 700 / 900