Similar lots by type
-
#187Een driedelig klokstel van verguld brons, bestaande uit een pendule, getooid met een liggende jonge vrouw, en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten in de vorm van bloemenranken, gedragen door putti. Het geheel op houten voetstukken. Met slinger en sleuteltje. Antwerpen.
Un ensemble de cheminée en bronze doré, comprenant une pendule, décoration d’une jeune femme couchée, et deux candélabres à cinq points lumineux en forme de guirlandes de fleurs et portés par des putti. Avec balancier et clé. Anvers.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 300 / 500 -
#127Een driedelig vol messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Sleuteltje en slinger manco.
Une garniture de cheminée en trois pièces comprenant une pendule et deux candélabres à cinq points lumineux. Clé et balancier manquant.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 150 -
#168Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.
Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 250 / 350
Other lots in this auction
-
#289Matthyssen“Rivierlandschap met molens bij nacht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1908.
”Paysage fluvial et moulins nocturne”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 50 / 70 -
#769Een bestekkoffer met verzilverd metalen bestek voor twaalf personen en met acht serveerbestekken. 128 stuks.
Une ménagère avec couverts en métal argenté pour douze personnes et huit couverts de service. 128 pièces.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#20Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 2,73 gEstimate: € 600 / 700 -
#342Een vergulde spiegel in barokke stijl.
Un miroir doré , style Baroque.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 60 / 80 -
#253Een gedraaid houten kruisbeeld met zilveren corpus en monturen en onder stolp. De zilveren monturen tijdperk barok.
Un crucifix en bois tourné, corpus et montures en argent. Sous cloche. Les montures de style baroque.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#460Een gebeeldhouwde hardhouten olifant met ivoren slagtandjes.
Un éléphant en bois dur sculpté, les défenses en ivoire.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#749Een oude verrekijker in lederen etui. Gemerkt S.S. Cornchake.
Une paire de jumelles ancienne dans un étui en cuir. Marque S.S. Cornchake.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#889Een lot van vier groepjes van blauw en wit Delfts aardewerk.
Un lot de quatre groupes en faïence de Delft bleue et blanche.No longer availableDim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#867Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques
Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 150 -
#52“Blue jay”, “American flamingo” & “Snowy heron”. Drie oude Amerikaanse prenten naar Audubon.
”Blue jay”, “American flamingo” et “Snowy heron”. Trois anciennes images américaines d’après Audubon.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#269Adriaan VandewallePeriod: 1907-1997“Winterlandschap met hooischuur” . Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boekje over de retrospectieve 1930 - 1980 te Brugge in maart 1987.
”Paysage hivernal et grange à foin”. Huile sur toile. Signée. Avec livret rétrospectif 1930 -1980, Bruges, mars 1987.No longer availableDim. 49 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#420Een kalebasvaas van Delfts aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Une gourde en faïence de Delft, décor fleuri polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 60



