Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een pendule in Lodewijk XV-stijl in brons en marquetterie in de geest van Boulle. Met slinger en sleutel.
Een pendule in Lodewijk XV-stijl in brons en marquetterie in de geest van Boulle. Met slinger en sleutel.
Een pendule in Lodewijk XV-stijl in brons en marquetterie in de geest van Boulle. Met slinger en sleutel.

Een pendule in Lodewijk XV-stijl in brons en marqueterie in de geest van Boulle. Met slinger en sleutel.

Une pendule style Louis XV en bronze et marqueterie dans l’esprit de Boulle. Avec balancier et clé.
Dim. h: 57 cm
SKU: 2901190128.
Category: Klokstel.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #128
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #168

    Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.

    Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #127

    Een driedelig vol messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Sleuteltje en slinger manco.

    Une garniture de cheminée en trois pièces comprenant une pendule et deux candélabres à cinq points lumineux. Clé et balancier manquant.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #187

    Een driedelig klokstel van verguld brons, bestaande uit een pendule, getooid met een liggende jonge vrouw, en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten in de vorm van bloemenranken, gedragen door putti. Het geheel op houten voetstukken. Met slinger en sleuteltje. Antwerpen.

    Un ensemble de cheminée en bronze doré, comprenant une pendule, décoration d’une jeune femme couchée, et deux candélabres à cinq points lumineux en forme de guirlandes de fleurs et portés par des putti. Avec balancier et clé. Anvers.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 300 / 500

Other lots in this auction

  • #477

    Een lot van zes boeken in verband met Mercator en de Cartografie.

    Un lot de six livres en relation avec Mercator et la Cartographie.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #331
    Hepp Pforzheim

    Een serie van veertien verzilverd metalen bain-marie bowls. “Schwerversilbert Edelstahl Rostfrei”. Onderaan gemerkt.

    Un lot de quatorze bols bain-marie en métal argenté. “Schwerversilbert Edelstahl Rostfrei”. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 70 / 120
  • #427

    Een blaasbalg van gedreven messing en een messingen olielamp, gemonteerd op elektriciteit.

    Un soufflet en cuivre repoussé et une lampe à huile en laiton, montée à l'électricité.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #463

    Een sierkandelaar in meerkleurig biscuit in de vorm van een vrouw bij een zuil. Onderaan gemerkt. Eind XIXe eeuw.

    Un candélabre en biscuit polychrome en forme de femme et de colonne.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #456

    Een handgeknoopte Perzische wollen loper.

    Un couloir de Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 255 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #809
    Dante

    “Zittend naakt”. Houtsculptuur. Gesigneerd en gedateerd 1994. Op bijpassend sokkeltje.

    “Nu assis”. Une sculpture en bois. Signée et datée 1994. Suc socle assorti.
    No longer available
    Dim. h: 115 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #81

    Een gewei van de oryx gazella.

    Ramure d’oryx gazella.
    No longer available
    Dim. L. 104 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #55
    Longines Présene

    Een roestvrij stalen quartz horloge met lederen polsband.

    Une montre en acier inoxydable quartz à bracelet en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #61

    “Moeder met kind”. Een lampenvoet van donkergepatineerd zamak met een glazen kap.

    ”Mère et enfant”. Un pied de lampe en régule à patine et coupe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #85

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 3,62 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #91

    “Liggend naakt”. Een bronzen beeld. Niet gesigneerd.

    ”Nu couché”. Une statue en bronze. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. L. 41 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #38

    Een paar vazen van Vieux Paris porselein met een polychroom decor van vissers.

    Une paire de vases en porcelaine Vieux Paris, décor de pêcheurs polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More