Similar lots by type
-
#168Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.
Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 250 / 350 -
#127Een driedelig vol messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Sleuteltje en slinger manco.
Une garniture de cheminée en trois pièces comprenant une pendule et deux candélabres à cinq points lumineux. Clé et balancier manquant.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 150 -
#187Een driedelig klokstel van verguld brons, bestaande uit een pendule, getooid met een liggende jonge vrouw, en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten in de vorm van bloemenranken, gedragen door putti. Het geheel op houten voetstukken. Met slinger en sleuteltje. Antwerpen.
Un ensemble de cheminée en bronze doré, comprenant une pendule, décoration d’une jeune femme couchée, et deux candélabres à cinq points lumineux en forme de guirlandes de fleurs et portés par des putti. Avec balancier et clé. Anvers.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 300 / 500
Other lots in this auction
-
#180Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. een gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et un saphir jaune ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 750 / 850 -
#17Een paar twee-armige appliques van koper in barokke stijl.
Une paire d’appliques à deux bras en cuivre, de style baroque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#560Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 251 x 169 cmEstimate: € 200 / 240 -
#671Een Arabisch flesje van been, versierd met koperen inlegwerk. Eén diertje manco. XIXe eeuw.
Une petite bouteille arabique en os, décoration de cuivre incrusté. Un petit animal manquant. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#182Emile Henri BernardPeriod: 1868 - 1941“Jonge krijger”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 1937.
”Jeune guerrier”. Une étude au crayon sur papier. Signé et daté 1937.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#496Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
Une carpette d’Orient en laine noué main, motif géométrique.No longer availableDim. 220 x 137 cmEstimate: € 80 / 120 -
#276Een sobere langgerekte houten buffettafel. Beschadiging aan het fineer van het blad.
Une table à buffet allongée en bois sobre. Dégât sur la tablette en bois de placage.No longer availableDim. 250 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#129J. Timmermans“Binnenhof”. Een aquarel op papier. Gesigneerd. Eveneens een voorstelling op de verso.
”La cour”. Aquarelle sur papier. Signé. Une autre représentation au verso.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#279Charles Van LanduytPeriod: 1854 - 1934“Boer op het neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.
”Fermier et basse-cour”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#234Emile Gastemans“Spaans koppel”. Pastel. Gesigneerd.
“Couple espagnol”. Pastel. Signé.No longer availableDim. 72 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#3Franklin PorcelainEen reeks van twaalf Engelse borden met meerkleurige decors in het thema van de maanden van het jaar. Onderaan gemerkt en gedateerd 1979.
Une série de douze assiettes anglaises, décor polychrome, thème : les mois de l’année.No longer availableDim. Ø 23,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#535Een Guanyin van gesculpteerd roze kwarts. Met houten voetstuk en in originele doos. Chinees werk.
Une Guanyin en quartz rose sculpté. Sur socle en bois et dans sa boîte d’origine. Travail chinois.No longer availableDim. h: 13,5 + 3,5 cmEstimate: € 40 / 60



