Similar lots by type
-
#168Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.
Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 250 / 350 -
#127Een driedelig vol messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Sleuteltje en slinger manco.
Une garniture de cheminée en trois pièces comprenant une pendule et deux candélabres à cinq points lumineux. Clé et balancier manquant.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 150 -
#187Een driedelig klokstel van verguld brons, bestaande uit een pendule, getooid met een liggende jonge vrouw, en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten in de vorm van bloemenranken, gedragen door putti. Het geheel op houten voetstukken. Met slinger en sleuteltje. Antwerpen.
Un ensemble de cheminée en bronze doré, comprenant une pendule, décoration d’une jeune femme couchée, et deux candélabres à cinq points lumineux en forme de guirlandes de fleurs et portés par des putti. Avec balancier et clé. Anvers.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 300 / 500
Other lots in this auction
-
#399Zes lepeltjes en één suikerlepeltje versierd met rozentakjes van zilver. C.B. 835‰ en drie kleine zilveren lepeltjes van Delheid en zes van Stellamans.
Six petites cuillères et une cuillère à sucre à décoration de branches de rosiers en argent. C.B. 835‰No longer availableDim. 124 gEstimate: € 30 / 40 -
#317Een punchbowl van geslepen kleurloos kristal. XIXe eeuw.
Un bol à punch en cristal incolore taillé. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 38 & 35 cmEstimate: € 55 / 65 -
#26Een antieke kinderstoel/schommel.
Une chaise balançoire ancienne pour enfants.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 50 / 80 -
#615Een paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor d’oiseaux.No longer availableDim. h : 48 cmEstimate: € 180 / 200 -
#268Een bord van Brussels aardewerk met een meerkleurig decor van een roos. Brussel, XVIIIe eeuw. Gerestaureerd.
Une assiette en faïence de Bruxelles, décor polychrome d’une rose. Bruxelles, XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 70 / 80 -
#106“Eén van de werken van Hercules - De vleesetende paarden van Diomedes” Gedrukt wandtapijt, vroeg XXste eeuw.
”Un des travaux d’Hercules - Les chevaux carnivores de Diomedes”. Un tapis mural, début XXième siècle.No longer availableDim. 201 x 235 cmEstimate: € 80 / 100 -
#590AmalehEen groot Perzisch Gabbeh-tapijt.
Un grand tapis de Perse Gabbeh.No longer availableDim. 290 x 249 cmEstimate: € 240 / 360 -
#212Prosper De Troyer“Stilleven met bloemen en appels”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et pommes”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 43cmEstimate: € 200 / 300 -
#708Een voorstelling van een keizerlijk figuur met dienaars en schildpadden van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Une représentation d’une figure Impériale et servants et tortues, en faïence à glaçure.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#356Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. 150 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#521Een koperen klankschaal op rood- en goudgepatineerde sokkel.
Un bol chantant en cuivre sur un socle en bois rouge patine dorée.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#235Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,44 ct. en een centrale parel van Ø 1,50 cm.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,44 ct et une perle centrale de diamètre 1,50 cm.No longer availableDim. 8,17 gEstimate: € 1500 / 1600



