Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een pendule van verguld brons, versierd met een jongetje bij een vogelnestje bovenaan en onderaan een meisje met een kooitje, allen in een decor van korenhalmen en gebladerte. XIXe eeuw.
Constantin Louis Detouche

Een pendule van verguld brons, versierd met een jongetje bij een vogelnestje bovenaan en onderaan een meisje met een kooitje, allen in een decor van korenhalmen en gebladerte. XIXe eeuw.

Une pendule en bronze décoré d’un petit garçon et nid d’oiseaux et une petite fille dans une cage. XIXe.
SKU: 2806160218.
Category: XIXe eeuw.
Auction day: 28 June 2016 19:00
Catalogue #218
Estimate: € 1300 / 1500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #616

    Een buffetkast van rijkelijk gesculpteerd eikenhout. Een paneeldeurtje boven- en onderaan en een lade in de gordel. Bovenaan versierd met engelen, boven twee dragende allegorische vrouwenfiguren. Onderaan mannenfiguren, leeuwenkoppen en januskoppen in de gordel. Op twee losse poten. XIXe eeuw.

    Meuble à deux corps en chêne richement sculpté. Une porte à panneau vers le haut et vers le base et un tiroir en ceinture. Le dessus décoré d’angelots surmontant deux cariatides allégorique. Le bas décoré de personnages masculins, des têtes de lion et des têtes de Janus en ceinture. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 191 x 118 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #598

    Een antiek Turks tapijt van zijde en metaaldraad. XIXe eeuw.

    Tapis turque ancien en soie et fil de métal. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 120 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #302

    “Diana en Apollo”. Olieverf op doek. XIXe eeuw (?). Herdoekt.

    “Diane et Apollon”. Huile sur toile. XIXe siècle (?). Retoilée.
    No longer available
    Dim. 80 x 69 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #588
    Kaisari

    Een antiek zijden tapijt met een afbeelding van Abraham. Turkije, XIXe eeuw.

    Tapis ancien en soie représentant Abraham. Turquie XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 182 x 129 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #566

    Een eikenhouten eendeurskast met een lade onderaan. XIXe eeuw.

    Mmeuble à une porte en chêne. Un tiroir vers le bas. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #420

    Een bijzettafeltje van gesculpteerd eikenhout met een lade in de gordel. XIXe eeuw.

    Petite table d’appoint en chêne sculpté à un tiroir en ceinture. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #61

    Een paar bierpullen van blauw en wit aardewerk, waarvan één met tinnen deksel. Fabr. Stevens, Brussel. Omstreeks 1820.

    Paire de chopes à bière en faïence bleue et blanche dont une à couvercle en étain. Fabr. Stevens, Bruxelles. Vers 1820.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #593

    Een Hollands kabinet van gefineerd hout met bovenaan twee gebogen paneeldeuren en onderaan drie grote laden onder drie kleine laden. XIXe eeuw.

    Cabinet hollandais en bois de placage. Le dessus à portes galbées et le dessous à trois grands en dessous de trois petits tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 700
  • #723

    Een paar officierssabels, waarvan één van Debonnaire uit Brussel.

    Paire de sabres d’officier dont un par Debonnaire à Bruxelles.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #728

    Een Duits officierssabel met schede. 1897.

    Sabre d’officier allemand. Avec fourreau. 1897.
    No longer available
    Dim. l: 89 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #666

    Een tinkast met twee niveaus in het opzet en twee paneeldeuren onderaan. XIXe eeuw.

    Vaisselier à deux étagères, le bas ouvrant à deux portes pleines. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 218 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #217

    Een pendule van donkergepatineerd brons, gedragen door een olifant en met bovenaan een zittende figuur met parasol. XIXe eeuw.

    Une pendule en bronze patiné, portée par un éléphant avec passager avec un parasol. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #801

    Een blokkast met opzet van gebeeldhouwd eikenhout met twee maal twee deuren met kussens. Het opzet versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes. XVIIIe eeuw.

    Buffet à deux corps en chêne sculpté, ouvrant à deux fois deux portes aux coussins. Le dessus orné de têtes de lions et d’angelots. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 160 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #202
    Antoine Edmond Joinville
    Period: 1801 - 1849

    “Dorpstafereel aan de Etna”. Een ‘Bilderuhr’. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1829.

    “Scène de village au pied de l’Etna”. Un “Bilderuhr”. Huile sur toile. Signée et datée 1829.
    No longer available
    Dim. 80 x 55 cm
    Estimate: € 1200 / 2000

Other lots in this auction

  • #90

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 8,20 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #161

    “Olympia 1936’. Met originele stofkaft.

    “Olympia 1936”. Avec étui de protection original.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #101

    Drie beelden van zamak en één van kunststof.

    Trois sculptures en régule et une en plastique.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #325

    Twee displays met stenen en mineralen waarvan een flesje met 22 karaat bladgoud.

    Deux présentoirs contenant des pierres et des minéraux comprenant un flacon à la feuille d’or 22 ct.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #613

    Een regulateur met een leeuwenkopje in het opzet en met een geëmailleerde wijzerplaat.

    Régulateur surmonté d’une tête de lion et au cadran émaillé.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #610
    Giorgio Armani

    “Pocket line”. Vijf dezelfde toiletzakken. Nieuwstaat.

    “Pocket line”. Cinq sacs de toilette identiques. Etat neuf.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #43

    Een paar cachepots van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor in cartouches op kobaltblauwe fond en versierd met vrouwenhoofden in reliëf.

    Paire de cache-pot en porcelaine polychrome et dorée décorée de fleurs dans des cartouches sur fond bleu cobalt et de têtes de femmes en relief.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #333

    Een Ottomaanse pennenhouder met inktpot van brons.

    Encrier ottomane en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #804

    Een oude waaier van struisvogelveren. In originele doos van Vandenbroeck te Antwerpen.

    Ancien éventail en plumes d’autruche. Dans la boîte d’origine de Vandenbroeck à Anvers.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #424

    “De verwachting van de Messias”. Olieverf op karton. Draagt handtekening ‘Johfra, 14/12/53’.

    “Attendant le Messie”. Huile sur carton. Porte une signature Johfra et la date 14/12/53.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 16 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #63

    Een verzilverd metalen koffie-en theeservies met gegraveerd decor. Er wordt een verzilverd dienblad aan toegevoegd.

    Service à café et à thé en métal argenté à décor gravé. Nous ajoutons un plateau en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #735
    Mori Yomud

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Un tapis persan en laine, noué main.
    No longer available
    Dim. 270 x 185 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More