Similar lots by type
-
#478
Een lamp van albast, gedragen door een bronzen sirene.
Lampe en albâtre, tige en forme d’une sirène en bronze.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 40/50 -
#358
Een lampenvoet van albast en brons in de vorm van een sirene.
Pied de lampe en albâtre et bronze. Tige en forme de sirène.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#592
“Geabstraheerd dorpszicht”. Olieverf op doek.
“Vue de village abstraite”. Huile sur toile.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 200/220 -
#610Guy Laroche
“Fidji”. Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en zeep in een schelp. In een cadeauverpakking.
“Fidji”. Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et un savon dans une coquille. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#166
Een eikenhouten klapsecretaire met opzet in Hollandse stijl. Bovenaan twee deuren, onderaan drie laden. XIXe eeuw.
Secrétaire à abattant en chêne de style hollandais. Le dessus ouvrant à deux portes, le bas à trois tiroirs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#303
Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken.
Un vase, un panier et une carafe en cristal. Différentes marques.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#450
Een Keizer en Keizerin en een berglandschap. Drie Chinese scrolls, gemengde techniek, gouache en aquarel op papier.
Empereur et Impératrice dans un paysage des montagnes. Trois scrolls chinois en technique mixte, gouache et aquarelle sur papier.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#260Tiffany & Co New York
Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen.
Paire de boutons de manchettes en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 20,73 gEstimate: € 850/950 -
#612
“Collage”. Gemengde techniek. Draagt handtekening.
“Collage”. Technique mixte. Porte une signature.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 100/160 -
#261
Een halsketting en een armband van verguld en geëmailleerd metaal.
Chaîne et bracelet en métal doré et émaillé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#507
Een Nankingvaasje van meerkleurig aardewerk met een krijgersdecor. XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
Petit vase Nankin en faïence polychrome au décor de guerriers. XIXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 20/30 -
#361
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf champagnecoupes, elf rode wijnglazen, elf aperitiefglazen en twaalf borrelglaasjes. We voegen er twaalf groene glazen van hetzelfde model aan toe. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Partie de service de verres en cristal taillé incolore comprenant douze coupes à champagne, onze verres à vin rouge, onze verres à apéritif et douze gouttes. Nous ajoutons douze verres verts du même type. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#783
Een gedeeltelijk porseleinen servies met gedrukt bloemendecor bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkannetje, zes kopjes en zeven borden.
Partie de service en porcelaine à décor de fleurs imprimé comprenant une cafetière, un sucrier, un pot à lait, six tasses et sept assiettes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#70
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,20 ct. (te herstellen).
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3,20 ct (à réparer).No longer availableDim. 23,30 gEstimate: € 600/800