Similar lots by type
-
#669Een XIXe eeuwse officierstschako van de Belgische artillerie. Zonder pluimen.
Shako d’officier de l’artillerie belge du XIXe siècle. Sans plumes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#649Een laat XIXe eeuwse tschako van de Belgische jagers-verkenners. Zeer goede staat.
Shako des chasseurs-éclaireurs belges. Fin XIXe siècle, très bon état.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#757Een groot en gevarieerd lot antieke militaire epauletten, linten, enz.
Grand lot varié d’épaulettes, de rubans militaires etc.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#654Een laat XIXe eeuwse tschako van de Belgische jagers-verkenners. Zeer goede staat.
Shako des chasseurs-éclaireurs belges. Fin XIXe siècle, très bon état.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#634Een laat XIXe eeuwse tschako van de Belgische Militaire School.
Shako de l’école militaire belge, fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#664Een officierstschako van de Belgische genie. Omstreeks 1870.
Shako d’officier de la génie belge. Vers 1870.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#753Twee antieke lederen patroontasjes/gibernes aan riem met insignes van de Belgische artillerie en Militaire Politie.
Deux gibernes en cuir et la ceinture aux insignes de l’artillerie belge et de la police militaire.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#638Een Franse lans, model 1823.
Lance française modèle 1823.No longer availableDim. l: 285 cmEstimate: € 120 / 200 -
#733Twee antieke lederen patroontasjes aan riem met insignes van de Belgische karabiniers. Eén bevestigingsriempje gelost.
Deux gibernes en cuir et leur ceinture aux insignes des carabiniers belges. Une attache détachée.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#820Twee hoornvaasjes en een Madonna met Kind van Brussels porselein. XXe & XIXe eeuw.
Deux cornets et une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#688Een XIXe eeuwse Belgische officierstschako.
Shako d’officier belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#741Een lot van tien antieke riemen met koperen gespen van het Belgisch leger. Grotendeels XIXe eeuw.
Lot de dix ceintures anciennes aux boucles en cuivre de l’armée belge. La majorité XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#642Een laat XIXe eeuwse Belgische officiershoed met pluimen.
Chapeau d’officier belge de la fin du XIXe siècle. Avec plumes.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#791Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.
Un sabre arabe à lame gravée.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 80 / 100 -
#723Twee antieke lederen patroontasjes/gibernes aan riem met insignes van de Belgische medische compagnie.
Deux gibernes en cuir et la ceinture aux insignes de la compagnie médicale belge.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#644Een XIXe eeuwse Belgische kolbak van bont.
Bonnet à poile belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#636Een uniform met tschako van het derde regiment jagers te voet.
Uniforme avec shako du troisième régiment chasseurs à pied.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#662Een XIXe eeuwse tschako van een arts van de Belgische burgerwacht.
Shako d’un médecin de la garde civique belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#659Een XIXe eeuwse officierstschako van de Belgische artillerie. Zonder pluimen.
Shako d’officier de l’artillerie belge du XIXe siècle. Sans plumes.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#698Twee verschillende XIXe eeuwse tschako’s van de Koninklijke Militaire School.
Deux shakos différents de l’école militaire. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#652Een XIXe eeuwse tschako van de Belgische artillerie. Zeer goede staat.
Shako de l’artillerie belge du XIXe siècle. Très bon état.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#805Een bajonet met messingen heft.
Baïonnette avec manche en laiton.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#761Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.
Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.No longer availableDim. 205 x 105 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#678Een XIXe eeuwse tschako van de Belgische burgerwacht.
Shako de la garde civique belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#538Twee Yenyen-vorm vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors.
Deux vases de forme Yenyen en porcelaine de Chine à décors polychromes.No longer availableDim. h: 36 & 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#300“Koning der Belgen”. Een 18 karaats geel gouden munt. Boudewijn 1951- 17 juli 1976.
Roi des Belges . Une pièce en or jaune 18 carats. Baudouin 1951 - 17 juillet 1976.No longer availableDim. 6,47 gEstimate: € 300 / 350 -
#480Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,87 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,87 ct.No longer availableDim. 8,90 gEstimate: € 900 / 1000 -
#632Een XIXe eeuwse Belgische tschako.
Shako belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#725Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een granaat van +- 1,46 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et un grenat de + - 1,46 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 350 / 450 -
#155Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 2,20 ct.No longer availableDim. 6,40 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#6Een paar eikenhouten bijzettafeltjes met geaccoleerd blad en met getorste poten.
Paire de tables d’appoint en chêne à tablette en accolade et sur pieds torsadés.No longer availableDim. 50 x 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#743Twee antieke lederen patroontasjes, waarbij één met riem en het andere met politie(?) insigne van St. Jans-Molenbeek, model 1896.
Deux gibernes en cuir dont une avec ceinture et l’autre à l’insigne de la police (?) de Molenbeek, modèle 1896.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#529Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
Miroir de domestique au cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 100 / 140 -
#703GuérinEen steengoed vaas met meerkleurig glazuur en een gestileerd reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Vase en grès polychromes avec décor en relief stylisé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#773Jozef KetsPeriod: 1932 - 2010Een gesculpteerde Christus van olijfhout. Gesigneerd en gedateerd 1970.
Christ en bois d’olivier sculpté. Signé et daté 1970.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#393Georges Boyer, LimogesEen uitgebreid porseleinen servies versierd met roze bloemenguirlandes met onder meer een koffie- en theestel. Onderaan gemerkt.
Service en porcelaine à décor de guirlandes de fleurs roses. Marque au verso.No longer availableEstimate: € 120 / 200


