#475NainEen handgeknoopt Perzisch wol met zijde tapijt.
#271Een lot archeologische vondsten, bestaande uit fossiele schelpen, een blikseminslag, een bijl, een bijtel, passer en winkelhaak.
#666Twee verschillende handgeknoopte Turkse tapijtjes.
#612“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#51Mondgeblazen kruikvaas versierd met drie dolfijnen als basis.
#651Een lotje Chinees porselein, bestaande uit een kommetje, drie schoteltjes en een kopje met schoteltje. Diverse leeftijden. Enkele kleine randschilfers.
Lot de porcelaine de Chine, composé d'un bol, de trois soucoupes et d'une tasse avec soucoupe. Epoques diverses. Quelques petits éclats de bord.No longer availableDim. Ø: 7 - 1 3 cmEstimate: € 30 / 40 -
#576Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#486Een handgeknoopt Perzisch tapijt. Heriz.
#164Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#127Een bronzen wijwatervat in de vorm van een schelp, gedragen door een engel. Achteraan gesigneerd.
Bénitier en bronze en forme de coquillage porté par un ange. Signé au verso.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
Trois mouchoirs en soie pour femmes, deux avec des vues de Londres et un avec des dessins animés de la Seconde Guerre mondiale.No longer availableDim. 35 x 33 cmEstimate: € 30 / 50