#344Een messingen staande leeslamp. In hoogte verstelbaar.
#549Een verlengbare mahoniehouten tafel met zes bijpassende stoelen, waarbij twee armstoelen. (Eén leuning te restaureren). Met drie verlengbladen.
#459Een handgeschilderde Mogulscène. Gouache op zijde.
#328Een lot antiek houtsnijwerk, bestaande uit een speculaasplank, een grote lepel en een gesneden handvat van een schep in de vorm van een vorst met datum 1902.
Lot de sculptures anciennes, composé d'une planche à pain d'épice, d'une grande cuillère et d'un manche sculpté d'une pelle en forme de monarque, daté de 1902.No longer availableDim. l: 26 - 76 cmEstimate: € 60 / 100 -
#616Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Paire de bougeoirs en laiton de style classique. De forme balustre à motif côtelé et à base ronde. Début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#251Van DuijnEen paar getorste vazen in delfts blauw-wit porselein met een bloemen decor. Onderaan gemerkt.
Paire de vases torsadés en faïence bleue de Delft à décor floral. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 35cmEstimate: € 120 / 140 -
“Paysages”. Paire d'aquarelles japonaises sur papier. Milieu du XXe siècle. Signées.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#620Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 12,96 gEstimate: € 1000 / 1200 -
Pendentif en or jaune 18 ct qui peut servir comme broche, en jade serti de perles et de diamants ayant un poids totald e ± 0,50 ct.No longer availableDim. 46,33 gEstimate: € 550 / 650