#677Een antieke koperen kandelaar. Met kaars.
#541“Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero
#557Een uitgebreid porseleinen servies met rozenmotief bestaande uit: een theepot, een suikerpot, 11 theekopjes, 12 ondertassen, 23 kleine borden, 11 borden, 12 soepborden, een sauskom, 2 ronde schalen, een langwerpige schaal en een soepterrine. Gemerkt Barcuther, Bavaria.
#352“Jockeys”. Doek. Gesigneerd.
“Jockeys”. Toile. Signée.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#536Een handgeknoopt Perzisch tapijt. Kaschmar.
#123J. TairoEen bronzen damesbuste. Gesigneerd achteraan.
Un buste féminin en bronze. Signé au dos.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#44Jan Veerman“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#495Een staande klok in eikenhouten kast. XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 180 / 240 -
#570Een parelhalssnoer met grote grijze zoetwaterparels en met zilveren slot.
#351Art deco lampje met zwaan. Marmeren voet.
#344Een messingen staande leeslamp. In hoogte verstelbaar.
Liseuse sur pied en laiton. Réglable en hauteur.No longer availableEstimate: € 40 / 50