#329‘De verleiding’, gemengde techniek op papier met grijze passepartout in vergulde kader.
#451Een houten helmmasker getooid met twee kleine hoofden. Mogelijk Kameroen.
A wooden helmet mask adorned with two small heads. Possibly from Cameroon.No longer availableDim. 48 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#463Devos“Vrouwelijk Naakt”. Een massief houten gesculpteerd beeld, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘78.
#42Een 19e eeuwse ovale geslepen Venetiaanse spiegel.
A 19th-century oval cut Venetian mirror.No longer availableDim. h 67 x b 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#132“Strand en zeezicht”. Olieverf op doek. Begin 20ste eeuw. Sporen van signatuur.
"Beach and sea view". Oil on canvas. Early 20th century. Traces of a signature.No longer availableDim. 60 x 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#10Drie 18 kt in elkaar geweven wit, roze en geelgouden ringen.
#348Een messingen schouwklok met maritiem thema zijnde een beeld van een jongen met visnet, vissen en peddels.
#176Een eikenhouten tweedeurs garderobe. XIXe eeuw.
#272Een lot van 2 oude gravures met stadszichten, Mechelen en Lier.
#172“Maria”. Een reliëf paneel uit gips.
#560HermésEen veelkleurige armband van email. Met origineel tasje.
#422Walter Vilain“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Abstract". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 65 x 105cmEstimate: € 400 / 600