#393Een masker van gesculpteerd hout met vlechtwerk. Bamum, Kameroen.
#477“Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.
#11Een lot van 15 kunstboeken met thema fotografie. Diverse titels en uitgaven.
#269Een set van 2 glas-in-lood ramen, een spinnende dame en een schaapherder.
#509“Heidezicht met wegel”. Een schilderij, olieverf op doek.
#250Poncet - FaguetEen 18 kt witgouden horloge met 18 k witgouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
An 18 kt white gold watch with an 18 kt white gold bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 45,35 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#359Een set van vier affiches van Rosina Wachtmeister.
#365“Fast affection bear”. Een beeld van keramiek. Gemerkt: Royal Boch een ontwerp van Rik Delrue.
"Fast affection bear." A ceramic sculpture. Marked: Royal Boch, designed by Rik Delrue.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#511Een geel geschilderd beeld van een vrouw. West-Afrika.
A yellow-painted statue of a woman. West Africa.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#457Een polychroom antropomorf decoratiestuk. Mali.
A polychrome anthropomorphic decorative piece. Mali.No longer availableDim. 56 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#79‘Vertrekkende vissers’, olieverf op paneel in vergulde kader, links onder gesigneerd Rose.
#350Een geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.
A yellow gold ring set with a semi-precious stone.No longer availableDim. 4,32 gEstimate: € 150 / 200