#314“Abstracte collage in twee delen.” Gemengde techniek op papier.
#384"Jezus sterft aan het kruis". Een foto op papier, naar het werk van Albert Servaes, 1919.
#378Mami Wata. Een bronzen beeldje van een zeemeermin. Senegal of Ivoorkust.
#316Een set van 6 eikenhouten stoelen die dienen te geherstoffeerd worden.
A set of 6 oak chairs that need to be reupholstered.No longer availableDim. 107 x 46 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#379Luc Heirbaut“Droombeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#397“Boeddha zittend op een lotustroon”. Een bronzen beeld. Onderaan gemerkt.
"Buddha sitting on a lotus throne." A bronze statue. Marked at the bottom.No longer availableDim. 35 x 20 x 17 cmEstimate: € 120 / 180 -
#133DelvauxEen grote lederen bruine handtas. Gemerkt.
A large brown leather handbag. Marked.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 600 / 700 -
#234“Het hooien van het veld.” Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd. gedateerd 1929.
#598Een lot van 3 Perzisch handgeknoopt tapijtjes.
A lot of 3 hand-knotted Persian carpets.No longer availableDim. 120 x 65cmEstimate: € 30 / 60 -
#539René Engelen“Scheldedijk”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1961.
#448Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
#74René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Zeilschip op een kalme, mistige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Sailing ship". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 200 / 260