#585Een Perzisch handgeknoopte loper.
#545Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes en bijgevoegd wandtapijtje.
#598Een lot van 3 Perzisch handgeknoopt tapijtjes.
#469Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#414Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#525Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#434Een Perzisch handgeknoopte loper.
#444Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#419Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#575Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#424Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#449Een lot van 2 zijde Perzisch handgeknoopte tapijten.
#439Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#459Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
#454Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
A large Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 310 x 210cmEstimate: € 80 / 120
#62“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#272Een lot van 2 oude gravures met stadszichten, Mechelen en Lier.
#76Een secretaire in acajou met een klapblad en en 5 laden binnenin.
#52“Vioolspeler” & “Spinster”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Violin Player" & "Spinster". A pair of paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 40cmEstimate: € 60 / 80 -
#230Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.92 ct.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#522Fred BervoetsEen affiche met vermoedelijk een figuur in potlood door Fred Bervoets.
#266Een massief eiken broodkast met gesculpteerde florale motieven.
A solid oak bread cabinet with carved floral motifs.No longer availableDim. 110 x 90 x 44 cmEstimate: € 70 / 110 -
#474Rob BaetensPeriod: 1974“De Vrouw van alle volkeren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Met certificaat.
#503PhilipsEen vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.
#150ChopardEen 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.
An 18 kt yellow gold ladies' watch set with Happy Diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. and a leather strap. Numbered and with certificate.No longer availableDim. bruto: 43,60 gEstimate: € 3600 / 4000 -
#152Frans De BruynPeriod: 1867-1943“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Landscape with farms and drinking cows by the pond." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 41 x 58,5cmEstimate: € 300 / 400