#128P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#163SarreguéminesEen jardinière van Frans aardewerk, meerkleurig versierd met saterhoofden en met een bloem- en plantendecor in reliëf. Gemerkt Sarreguémines, schilfertje aan de rand. Met bijgevoegd piëdestal in meerkleurig aardewerk met planten decor en vogel in het reliëf.
A jardinière made of French earthenware, multicolored decorated with satyr heads and a floral and plant decor in relief. Marked Sarreguémines, small chip on the edge. Comes with assorted pedestal made of multicolored earthenware with plant decor and bird in relief.No longer availableDim. 104 x 47cmEstimate: € 150 / 200 -
#98Een grote geslepen kristallen schaal met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
A large cut crystal bowl with blue in the glass. Marked and signed.No longer availableDim. 44 x 26cmEstimate: € 80 / 120 -
#552Een pijpenhouder in hout en koper voor 3 pijpen met lange steel, inbegrepen 3 pijpaarden pijpen waarvan 1 waar een stukje is afgebroken.
#372Marie-Christine Huybrechs“Koets op de dijk”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Carriage on the dike." A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 60cmEstimate: € 100 / 150 -
#194Anto Carte“Les Aveugles” Litho, genummerd 98/100 gesigneerd buiten en binnen de plaat.
#80Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,26 ct.
An 18kt white and yellow gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of 1.26 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 900 / 1000 -
#455Collectie Single Malt & Blended
aantal: 6 bt - 1 fles Pure Malt Product of Nikka (Japan) (1/2 liter) - 1 fles Johnny Walker Black Label 12 years old - 1 fles Johnny Walker Blenders’ Batch Red Rye Finish - 1 fles Johnny Walker Green Label 15 years old - 1 fles Ainslie’s Royal Edinburgh Choise - 1 fles Auchentoshan Triple Distilled.
Collection Single Malt & Blended quantity: 6 bt - 1 bottle Pure Malt Product of Nikka (Japan) (1/2 liter) - 1 bottle Johnny Walker Black Label 12 years old - 1 bottle Johnny Walker Blenders’ Batch Red Rye Finish - 1 bottle Johnny Walker Green Label 15 years old - 1 bottle Ainslie’s Royal Edinburgh Choice - 1 bottle Auchentoshan Triple Distilled.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#371Een grote Chinese vaas met een decor van bloemen op een houten sokkeltje.
A large Chinese vase with a floral decoration on a wooden base.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#525Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 122 x 190cmEstimate: € 40 / 60