#261‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.
#514“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op board.
#333Een lot van 7 Imari borden.
A lot of 7 Imari plates.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#241Een gedreven koperen rookservies, 6-delig bestaande uit dienblad, bekers, 1 asbakken en een belletje.
A copper sculpted smoking set, 6 pieces consisting of a tray, cups, 1 ashtray, and a bell.No longer availableDim. Ø: 13-41 cmH: 6-11.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#370Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met moissanite.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with moissanite.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 200 / 300 -
#554Van Damme‘Figuur Boer’, een litho in houten kader onderaan gesigneerd Van Damme.
#281Een tafellamp, roze in de massa gekleurd, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert met een kleine schilferschade onderaan.
A table lamp, pink in color, signed Val Saint Lambert at the bottom with a small chip damage at the bottom.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#411Een masker van gesculpteerd hout met resten van polychrome. Baoule, Ivoorkust.
#83Lladro‘Michiko’, een Lladro beeld, modelnummer 1447 in originele verpakking.
'Michiko', a Lladro figurine, model number 1447 in its original packaging.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 60 / 80