Other lots in this auction
-
#409
“Personages bij een boom en zonnebloemen”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 2005. Azië.
"Personnages près d'un arbre et de tournesols". Pastels sur papier. Illisiblement signé et daté 2005. Asie.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 75 / 100 -
#436
Een handgeknoopt wollen Beloutjtapijt.
Un tapis Beloutch en laine noué à la main.No longer availableDim. 260 x 200 cmEstimate: € 100 / 140 -
#615
Een antieke eikenhouten koffer, versierd met sober uitgestoken front en met lade onderaan.
Un coffre ancien en chêne, orné d'une façade sobrement sculptée et d'un tiroir en partie basse.No longer availableDim. 62 x 90 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#542
Een Lodewijk XIV staande klok van eikenhout. Toegevoegd werk met beschilderde glazen wijzerplaat.
Horloge à gaine Louis XIV en chêne. Mouvement rapporté à cadran en verre peint.No longer availableDim. 230 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#103
Een meisjesbuste van wit composiet.
Buste de jeune fille en composite blanc.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#501
Een paar dekselpotten van Chinees porselein met blauw en wit decor versierd met bloemen en tempelleeuwen.
Une paire de pots à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de lions du temple.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 260 / 300 -
#246
Een kleine dekenkoffer met fraai uitgestoken front. Spanje, XVIIe eeuw.
Un coffre à linges, le front joliment sculpté. Espagne, XVIIème.No longer availableDim. 57x37x90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#242F. Klimesch
“Stilleven met fruit en rozen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Nature morte aux fruits et aux roses". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#171Val Saint-Lambert
Een grote vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met label.
Un grand vase à piédouche en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 29,5 cmEstimate: € 220 / 240 -
#574
“Paarden”. Een paar gouaches op doek. Indisch werk.
"Chevaux". Une paire de gouaches sur toile. Travail indien.No longer availableDim. 44 x 57 & 41 x 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#509Jos De Swerts
Een lot van tien affiches waaronder: Twee ingelijste posters van de ijzerbedevaart uit 1938 en 1939 (29 x 19 cm), Een affiche van de Guldensporenviering van de stad Antwerpen uit 1953, een affiche van de ijzerbedevaart uit 1931 ( 90 x 65 cm), een affiche van VZW VOS uit 1938, een grote affiche van de ijzerbedevaart uit 1938 en een kopie van Merksem Kleine kermis 1938, twee affiches van Merksem kermis uit 1937 en een kleine affiche van de ijzerbedevaart uit 1940.
Lot de dix affiches sur des fêtes flamandes.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#385
Een vintage designcoupe van rood en wit Italiaans glas.
Un coupé au design vintage en verre italien rouge et blanc.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60