Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een piedestal van hout en kunststof in de vorm van twee kindjes in een boom.
Een piedestal van hout en kunststof in de vorm van twee kindjes in een boom.
Een piedestal van hout en kunststof in de vorm van twee kindjes in een boom.

Een piëdestal van hout en kunststof in de vorm van twee kindjes in een boom.

Piédestal en bois et plastique en forme de deux enfants dans un arbre.
Dim. h: 97 cm
SKU: 1403170846.
Category: Beeld.
Auction day: 16 March 2017 19:00
Catalogue #846
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #1010

    “Atleet”. Een antiek beeldje van brons op marmeren sokkeltje.

    “Athlète”. Statuette antique en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #198

    “Vrouw met windhonden”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel naar een werk van Chiparus.

    “Femme et lévriers”. Un groupe de bronze patiné sur socle en marbre noir, d’après une oeuvre de Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #1001

    Een meisjesbuste van donkergepatineerd brons, gesigneerd ‘Nelson’.

    Buste de fille en bronze à patine foncée signé Nelson.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #1000

    “Thomas Jefferson”. Een groep van donkergepatineerd brons op een marmeren sokkel.

    “Thomas Jefferson”. Un groupe de bronze patiné brun foncé sur pied de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 30 cml
    Estimate: € 120 / 200
  • #1103

    Een vrouwenbuste op zuil van meerkleurig en verguld. plaaster. Gebruikt als decorstuk bij het Mechels Miniatuurtheater.

    Buste de femme sur socle en plâtre polychrome et doré. Ayant fait partie de décor du Mechels Miniatuurtheater.
    No longer available
    Dim. h: 143 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #203

    “Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.

    “Nu agenouillé”. Bronze patiné d’après une oeuvre de Henri Laurens.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #1002

    Een Africaans beeld van gesculpteerd hout. Pende, vermoedelijk Gabon

    Une statue en bois sculpté d’origine africaine. Pende, probablement du Gabon.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #955

    “Vrouw met mand”. Een beeld van gepolychromeerd plaaster. Achteraan genummerd.

    “Femme avec Panier”. Une statue de plâtre polychromé. Numérotée à l’arrière.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #601

    Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel in de vorm van vijf art deco danseressen.

    Un groupe en bronze patiné sur socle en marbre noir, représentant cinq danseuses, style art deco.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 850 / 950
  • #681

    Een Baoulemasker van gepolychromeerd hout. Ivoorkust.

    Un masque Baoule en bois polychrome. Côte d’Ivoire.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #583

    Een Thaise voorstelling van Visjnoe met pijl en boog van deels verguld brons. Op houten voetstuk. Pijl gebroken.

    Vishnou à l’arc et flèche en bronze partiellement doré. Sur socle en bois. Flèche cassée.
    No longer available
    Dim. h: 197 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #663

    Een dubbel voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Fang, Gabon.

    Une sculpture ancestrale double face en bois. Fang, Gabon.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #171

    Een danseres in klederdracht uit de jaren ‘20 van donkergepatineerd brons met een opklapbaar kleedje. Op voetstuk van beige marmer.

    Une statue en bonze patiné représentant une danseuse des années ‘20. Sur piédestal en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 280 / 350
  • #233

    “De eeuwige denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.

    “Le penseur éternel”. Bronze patiné sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #636

    Een Thaise Boeddha van deels verguld brons.

    Bouddha en bronze partiellement doré. Travail thaï.
    No longer available
    Dim. h: 113 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #227

    “Arts”. Een beeld van donkergepatineerd zamak naar een werk van Arthur Waagen. Restauratie aan het beeldje op de knie van de kunstenaar.

    “Arts”. Sculpture en régule à patine foncée d’après une oeuvre de Arthur Waagen. Restauration à la statuette sur le genou de l’artiste.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #985

    Een damesbuste van brons op een voetstuk van zwart marmer.

    Un buste de femme en bronze sur base de marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #943

    “Victorie”. Een beeld van bruingepatineerd zamak. XIXe eeuw.

    “Victoire”. Une statue en alliage de zinc. XIXième.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #661

    Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Youmbe, DRC.

    Une sculpture ancestral en bois. Youmbe, DRC.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #1075

    “Lolland”. Een beeld van meerkleurig porselein. Denemarken. Onderaan gemerkt. Het eiland Lolland is bekend voor zijn suikerbietenteelt.

    “Lolland”. Statuette en porcelaine polychrome. Travail danois. Marque sous la base. L’Ile de Lolland est connue pour sa production de betteraves à sucre.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #989

    “De golfspeelster”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.

    “La golfeuse”. Statuette en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #201
    Joseph D’aste
    Period: 1881 - 1945

    “Herderskoppel met schapen”. Een bronzen groep op een groen marmeren sokkel.

    “Couple de Bergers avec Moutons”. Groupe en bronze sur socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 1800 / 2200
  • #980
    Johannes Domisse

    Een jongensbuste van groengepatineerd terracotta op een arduinen sokkel. Achteraan gesigneerd en genummerd.

    Un buste de garçon en terre cuite patinée vert sur pied. Signé et numéroté à l’arrière.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #591

    Een paar Guanyins van meerkleurig Chinees porselein met een vaas in de hand.

    Deux statues Guanyin tenant un vase en porcelaine chinoise multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 370 / 450

Other lots in this auction

  • #785

    Vijf verschillende dameshorloges. Jaren 30, 40, 50, 60 en 70.

    Cinq montres pour dames des années 30, 40, 50, 60 et 70.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #1064

    Twee beeldjes van brons, het eerste in de vorm van een putto met mand op rood marmeren sokkel en het tweede van een meisje met bloemen. Het eerste beschadigd.

    Deux statuettes en bronze, la première d’un putto tenant une corbeille sur socle en marbre rouge (un accident), l’autre d’une fille aux fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1027

    Paar sierkruiken van zamak en kobaltblauw glas.

    Paire de cruches décoratives en régule et verre bleu cobalt.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #70

    Een 14 karaats geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. gezet in zilver en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.

    Bague art déco en or jaune 18 ct sertie de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 0,22 ct sertis en argent et des saphirs ayant un poids total de ± 0,22 ct.
    No longer available
    Dim. 3,42 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #756

    Een lot van negen kleine handgeknoopte wollen tapijtjes en lopertjes.

    Lot de neuf petites carpettes et couloirs en laine. Nouées main.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #954

    “Compositie”. Olieverf op doek. Marokkaanse school.

    “Composition”. Huile sur toile. Ecole marocaine.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #927

    Twee kopjes met onderbordjes van blauw en wit Chinees porselein met verschillende decors. XVIIIe eeuw. Eéntje gerestaureerd.

    Deux tasses et soucoupes en porcelaine de Chine bleue et blanche aux décors divers. XVIIIe siècle. Une pièce restaurée.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #972

    “Two for the blues” & “Saxofoonspelers”. Twee lithografieën, resp. van J. Jooris en P. Turkry. De tweede genummerd 257/330 en gedateerd 1978.

    “Two for the blues” & “Saxophonistes”. Deux lithos, resp. par J. Jooris et P. Turkry. La deuxième numérotée 257/330 et datée 1978.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #889
    Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby

    Twee kaarten in lijst: - “A.D. 1828. End of the General Peace”. Een kaart van Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby uit 1830. - “Turcici Imperii Descriptio”. Een reproductie van een kaart van Abraham Ortelius.

    Deux cartes encadrés: - “A.D. 1828. End of the General Peace”. Une carte de Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby, 1830. - “Turcici Imperii Descriptio”. Une reproduction d’une carte d’Abraham Ortelius.
    No longer available
    Dim. 39 x 46 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #1128

    Twee gietijzeren jardinières in Lodewijk XIV-stijl.

    Deux jardinières en fonte de style Louis XIV..
    No longer available
    Dim. hj: 27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #834

    Drie langwerpige ingelijste stroken geweven stof met gestileerde dieren, vogels en personages. Zuid-Amerikaans werk.

    Trois pans encadrés de tissu décoré d’animaux, d’oiseaux et de personnages stylisés. Travail sud-américain.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #517

    Een balustervaas van Chinees porselein met een wit op blauw decor van een bloeiende struik. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un arbuste en fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More