#150Een pijpje in de vorm van een runderhoef.
#92Drie pijpenkoppen van porselein, met veelkleurige versieringen. Eén met een filosoof (steelaanzet gelijmd), één met een jonge vrouw en één met een auto getiteld “hoch lebe der Chauffeur, K. Kern”.
Three porcelain pipe bowls with multicolored decorations. One with a philosopher (attachment glued), one with a young woman and one with a car titled “hoch lebe der Chauffeur, K. Kern”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 90 -
#39Een pijp met pijpenkop van meerschuim in de vorm van een jonge vrouw met een uitbundige fin de siècle coiffure. Amberen steel.
A pipe with a meerschaum bowl in the shape of a young woman with an exuberant fin de siècle coiffure. Amber stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 15,5 cmEstimate: € 100 / 125 -
#125Een korte pijp met kleine porseleinen kop versierd met een jonge vrouw. Mooie gedraaid en gebeeldhouwd en gedraaid houten steel. Hoornen mondstuk, zilveren of verzilverd metalen deksel.
A short pipe with a small porcelain cup decorated with a young woman. Beautiful turned and sculpted and turned wooden handle. Horn mouthpiece, silver or silver-plated metal cover.No longer availableOnline onlyDim. L:23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#96Twee porseleinen pijpenkoppen, de ene versierd met een zoenend paar met metalen deksel, de andere met de beeltenis van de Duitse Keizer in een reliëfkrans van eikenloof en reservisten met opschrift “Bruder stost die Gläser an, hoch lebe der Reservemann”.
Two porcelain pipe bowls, one decorated with a kissing couple with a metal lid, the other with the image of the German Emperor in a relief wreath of oak leaves and reservists with the inscription "Bruder stost die Gläser an, hoch lebe der Reservemann".No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#71Een korte pijp met een gebeeldhouwde ebbenhouten kop in de vorm van een getulbande man met baard. Amberkleurige steel.
A short pipe with a carved ebony head in the shape of a turbaned man with a beard. Amber colored stem.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#36Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd hout in de vorm van een jonge vrouw uit de belle époque.
A pipe with a carved wood pipe in the shape of a young woman from the Belle Époque.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#112Twee kromme pijpjes van pijpaarde, de éne gemerkt Scouflaire de andere Maisières en twee rechte Belgische pijpaarden pijpen gemerkt Pipe Wallonne en Nimy, versierd met een portret in hoogreliëf en één met opschrift “Amnistie”.
#142Krom sigarettenpijpje met een meerschuimen kop in de vorm van een jonge vrouw met een paarlen hoofdtooi. Hoornen mondstuk met metalen verbinding.
Curved cigarette pipe with a meerschaum head in the shape of a young woman with a pearl headdress. Horn mouthpiece with metal connection.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#87Porseleinen pijpenkop. Versierd met een jager op bezoek bij een vrolijk meisje met lantaarn. Metalen deksel. Bewerkte houten vochtsluis en steel. Hoornen mondstuk.
Porcelain pipe bowl. Decorated with a hunter visiting a cheerful girl with a lantern. Metal lid. Processed wooden moisture lock and stem. Horn mouthpiece.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#103Twee porseleinen pijpenkoppen met vochtsluis. De éne met een decor van een hertenjacht, de andere kobaltblauw met een vergulde bloementuil in reliëf. Beide met metalen deksel.
#100Een grote porseleinen reservistenpijpenkop versierd met een officier in een reliëfkrans van eikenloof. Achteraan de lijst der namen van Res. Laubmeier gedateerd 1892-1894. Metalen deksel.
A large porcelain reservist pipe bowl decorated with an officer in a relief wreath of oak leaves. At the end of the list of names of Res. Laubmeier dated 1892-1894. Metal lid.No longer availableOnline onlyDim. L. 14,5 cmEstimate: € 50 / 60