Other lots in this auction
-
#35Een pijp met pijpenkop van meerschuim in de vorm van een jonge vrouw met een uitbundige fin de siècle coiffure. Amberen steel.
A pipe with a meerschaum bowl in the shape of a young woman with an exuberant fin de siècle coiffure. Amber stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#144Een sigarettenpijpje met meerschuimen kop in de vorm van een jonge vrouw met fin de siècle hoed.
A cigarette holder with a meerschaum head in the shape of a young woman with a fin de siècle hat.No longer availableOnline onlyDim. L. 12,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#138Een pijp met kromme steel en met een kop van gebeeldhouwd bruyère in de vorm van een schrijver.
A curved stem pipe with a sculpted briar head in the shape of a scribe.No longer availableOnline onlyDim. L. 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#6Pijpenkop van gebeeldhouwd hout in de vorm van een stierenkop met hoorns van zwart hoorn.
Pipe bowl of carved wood in the shape of a bull's head with horns of black horn.No longer availableOnline onlyDim. L. 8 cmEstimate: € 30 / 40 -
#103Twee porseleinen pijpenkoppen met vochtsluis. De éne met een decor van een hertenjacht, de andere kobaltblauw met een vergulde bloementuil in reliëf. Beide met metalen deksel.
Two porcelain pipe bowls with moisture lock. One with a decor of a deer hunt, the other cobalt blue with a gilded floral bouquet in relief. Both with metal lid.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70 -
#63Een klein pijpje met een meerschuimen kop in de vorm van een huzaar met muts en lange baard.
A small pipe with a meerschaum head in the shape of a hussar with a hat and a long beard.No longer availableOnline onlyDim. L. 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#1Een pijp met decor van gesculpteerd hout met omhelzende figuren.
A pipe decorated with sculpted wood with embracing figures.No longer availableOnline onlyDim. l 15 cm -
#87Porseleinen pijpenkop. Versierd met een jager op bezoek bij een vrolijk meisje met lantaarn. Metalen deksel. Bewerkte houten vochtsluis en steel. Hoornen mondstuk.
Porcelain pipe bowl. Decorated with a hunter visiting a cheerful girl with a lantern. Metal lid. Processed wooden moisture lock and stem. Horn mouthpiece.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#85Kleurrijke porseleinen pijpenkop met vochtsluis. Versierd met drie vignetten op een zeshoekige buik. Metalen deksel.
Colorful porcelain pipe bowl with moisture lock. Decorated with three vignettes on a hexagonal body. Metal lid.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#53Een pijp met een kleine gebeeldhouwde houten kop in de vorm van een vrouw met opgestoken haar. Berkenhouten steel met hoornen mondstuk.
pipe with a small carved wooden head in the shape of a woman with her hair up. Birch wood handle with horn mouthpiece.No longer availableOnline onlyDim. L. 22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#42Een pijp met grote pijpenkop van meerschuim in de vorm van een bebaarde Bacchus. Hoornen steel.
A pipe with a large meerschaum head in the shape of a bearded Bacchus. Horn stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 16,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#96Twee porseleinen pijpenkoppen, de ene versierd met een zoenend paar met metalen deksel, de andere met de beeltenis van de Duitse Keizer in een reliëfkrans van eikenloof en reservisten met opschrift “Bruder stost die Gläser an, hoch lebe der Reservemann”.
Two porcelain pipe bowls, one decorated with a kissing couple with a metal lid, the other with the image of the German Emperor in a relief wreath of oak leaves and reservists with the inscription "Bruder stost die Gläser an, hoch lebe der Reservemann".No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80

