Similar lots by type
-
#261
Een karaf van geslepen en blauw gedubbeld kristal met 800‰ zilveren halsmontuur en stop met merken van Delheid. Waarschijnlijk Val Saint Lambert, maar niet gemerkt.
Une carafe en cristal doublé bleu et taillé à monture de col et bouchon en argent 800‰ poinçons Delheid. Probablement Val Saint Lambert, mais non marquée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 70/80 -
#521
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit 6 cognacglazen van Cristal d’Arques, 7 geslepen wijnglazen, 2 gegraveerde wijnglazen, een karaf en schenkkannetje en vier bijpassende glazen en een vaas.
Lot en cristal incolore, composé de 6 verres à cognac par Cristal d'Arques, 7 verres à vin taillés, 2 verres à vin gravés, une carafe et pichet et quatre verres assortis et un vase.No longer availableDim. H:12-30cmEstimate: € 100/120 -
#68Val Saint-Lambert
Een champagne-emmer van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt met label en onderaan. Pièce unique.
Un seau à champagne en cristal incolore taillé. Marqué avec étiquette et en bas. Pièce unique.No longer availableDim. h: 22 cm Ø: 23 cmEstimate: € 200/240 -
#664
Zes wijnglazen van geslepen kristal met kelken in verschillende kleuren. Mogelijk Val Saint-Lambert. We voegen er een afwijlkend model aan toe.
Six verres à vin en cristal taillé avec calices de différentes couleurs. Peut-être Val Saint Lambert. Nous y ajoutons un modèle divergent.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 100/120 -
#123Val Saint Lambert
Een grote kratervaas van geslepen magenta gedubbeld en kleurloos kristal. Gemerkt en genummerd 127/100.
Un grand vase cratère en cristal taillé doublé magenta et incolore. Marqué et numéroté 127/100.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200/240 -
#600Val Saint-Lambert
Zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.
Six verres à vin en cristal taillé avec calices colorés.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 100/120 -
#188
Een geslepen kleurloos kristallen glasservies, bestaande uit wittewijnglazen, rodewijnglazen, waterglazen en champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen. Model Val Saint Lambert.
Service de verres en cristal incolore taillé, composé de verres à vin blanc, de verres à vin rouge, de verres à eau et de coupes à champagne. Complet pour douze personnes. Modèle Val Saint Lambert.No longer availableDim. H:9-13cmEstimate: € 200/250 -
#293
Een lot van vijf karaffen, waarbij drie glazen en twee geslepen kristallen.
Lot de cinq carafes, dont trois en verres et deux en cristal taillé.No longer availableDim. h: 23 - 38 cmEstimate: € 100/120 -
#33
Twee stuks geslepen en gekleurd kristal, bestaande uit een conische vaas op voet en een fruitschaal.
Deux pièces en cristal taillé et coloré, composées d'un vase conique sur pied et d'une coupe à fruits.No longer availableDim. h: 25 cm Ø: 25 cmEstimate: € 60/100 -
#677Val Saint-Lambert
Elf geslepen kleurloos kristallen kommetjes met verguld montuur. 2 verschillende modellen. Gemerkt.
Onze coupes en cristal incolore taillé avec montures dorées. 2 modèles différents. Marquées.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 55/65 -
#541
Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.
Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.No longer availableDim. h: 20 & 32 cmEstimate: € 80/120 -
#675
Een vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal. Vermoedelijk Val Saint-Lambert, maar zonder merk.
Vase en cristal doublé vert et taillé. Vraisemblablement Val Saint Lambert, mais sans marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#103
Een grote vaas van blauw gedubbeld kristal met geslepen decor van bloemenmanden en korenhalmen.
Un grand vase en cristal bleu doublé à décor taillé de corbeilles de fleurs et de tiges de maïs.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120/200 -
#511
Glasservies van amberkleurig kristal.
Service à verres en cristal de couleur ambre.No longer availableDim. h: 14 - 21 cmEstimate: € 200/240 -
#38Goebel, Germany
“Foxterriër”. Een kleurloos kristallen beeldje. Gemerkt en gedateerd 1979.
"Fox terrier". Une figurine en cristal incolore. Marqué et daté 1979.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 35/45 -
#291
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan en met label.
Vase en cristal incolore taillé. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#387
Een art deco pique-fleurs van geslepen kristal.
Un pique fleurs Art Déco en cristal taillé.No longer availableDim. h: 12 cm
Other lots in this auction
-
#22Leonor FiniPeriod: 1907 - 1996
“Danseressen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 126/150 buiten de plaat.
"Danseurs". Une lithographie. Signé et numéroté 126/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 33,5 x 47,5 cmEstimate: € 200/240 -
#78
Een gebeeldhouwd eikenhouten Christushoofd.
Une tête de Christ en chêne sculpté.No longer availableDim. 50 x 32 x 20 cmEstimate: € 60/80 -
#462Jan CobbaertPeriod: 1909-1995
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Composition". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 1500/2000 -
#214J. Verulpens
“De verboden lectuur”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld van Karel Ooms.
« La lecture interdite ». Huile sur toile. Après l'exemple de Karel Ooms.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 120/180 -
#45
Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
Une montre de poche art déco en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#615
Een grote pique-fleurs van paars glas met geaderd motief. In drie delen.
Un grand pique-fleurs en verre violet à motif veiné. En trois parties.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 75/100 -
#656
Een bridgetafel met inklapbare pootjes met hoogwaardig fluwelen speelblad.
Une table de bridge avec des pieds pliants avec un plateau de jeu en velours de haute qualité.No longer availableDim. 78 x 78 cmEstimate: € 25/35 -
#216F. Van Baden
Een fijn gebeeldhouwd eikenhouten sierornament ter nagedachtenis van Paus Johannes XXIII. Met klok.
Un ornement en chêne finement sculpté à la mémoire du pape Jean XXIII. Avec horloge.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 60/100 -
#494Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992
“Weerspiegeling”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
"Réflexion". Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/120 -
#204
“Twee landschappen”. Aquarel op papier. De ene (20 x27 cm) gesigneerd S.V. André, de andere (27 x 40 cm) gesigneerd D. Toussaint en d.d. 1944.
"Deux paysages". Aquarelle sur papier. L'un (20 x 27 cm) signée SV André, l'autre (27 x 40 cm) signée D. Toussaint et datée 1944.No longer availableDim. 27x20cm30x40cmEstimate: € 80/100 -
#379Van Hoeck
“Bloemenstilleven met koffiepot.” Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs avec cafetière." Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 60/80 -
#244Lea Janssens
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 50/80