#623
Een grote pique-fleur van geslepen groen kristal. Mogelijk Val St. Lambert.
#538
#379Albert HagersPeriod: 1915-2005
Têtes et Cheval. Cinq dessins et une aquarelle. Tous signés. 32 x 25 cm à 26 x 20 cmNo longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#202
Een houten juweelkistje, versierd met messingen inlegwerk.
#407
Een lot, bestaande uit een fruithouten kistje met inlegwerk, een houten doosje met vier kleiner doosjes met landschapsdecors en een wortelhouten sigarettendoosje met ingelegd decor (beschadiging).
Un lot composé d'une boîte à fruits en bois avec incrustation, d'une boîte en bois avec quatre petites boîtes à décors de paysages et d'une boîte à cigarettes en ronce de bois avec décor incrusté (endommagé).No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Zeer sletig.
#124Rik Mulders
“Koeien aan de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#129Lucien GérardPeriod: 1852-1935
“Het laatste kleingeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#577
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een houten deksel.
#517
#426Walther
Een 9x44 richtkijker. Model ZF-3 sniper. In originele doos.
Une lunette de visée 9x44. Sniper modèle ZF-3. Dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 60 / 75