Other lots in this auction
-
#285
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. Color FVS. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,20 ct. Couleur FVS. Et un saphir central de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 6,42 gEstimate: € 1500/1700 -
#300
“Koning der Belgen”. Een 18 karaats geel gouden munt. Boudewijn 1951- 17 juli 1976.
Roi des Belges . Une pièce en or jaune 18 carats. Baudouin 1951 - 17 juillet 1976.No longer availableDim. 6,47 gEstimate: € 300/350 -
#370Suizo
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge en een horlogekastje.
Montre de dame en or jaune 18 K et une caisson à montre.No longer availableDim. 10,42 gEstimate: € 150/200 -
#104Pol Marijnissen
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 52 cmEstimate: € 80/120 -
#116
Een art nouveau staande klok met uitgestoken versieringen en met in facet geslepen glas in de deur.
Horloge de vestibule art nouveau à motifs sculptés, la porte munie de verre taillé en facettes.No longer availableDim. h: 216 cmEstimate: € 200/260 -
#180
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een smaragd van +- 2,50 ct.
Bague en or blanc 18 K, sertie de deux brillants ayant un poids total de +- 0,30 ct et d’une émeraude de +- 2,50 ct.No longer availableEstimate: € 600/800 -
#154Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Garnalenvissers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pêcheurs de crevettes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 85 cmEstimate: € 120/200 -
#711
Een messingen juwelenkistje in gotische stijl. Einde XIXe eeuw.
Coffret à bijoux en laiton de style gothique. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. b: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#700
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een turkoois van +- 6 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une turquoise de + - 6 ct.No longer availableDim. 8,76 gEstimate: € 750/850 -
#226
Een gebeeldhouwde Bretoense bordenkast met onderaan twee paneeldeuren en twee laden, versierd met decors van personages, vegetale motieven en opengewerkte karrenwielmotieven.
Vaisselier breton en chêne sculpté, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, décorés de personnages, de motifs végétaux et des roues de char.No longer availableDim. 235 x 130 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#64Miel De Vos
“Stilleven met bloemen en kruik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et à la cruche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#142Médard II TytgatPeriod: 1916 - 1997
“Zicht op Damme”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.
“Vue sur Damme”. Huile sur toile. Signée et datée 1974.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100/140