#633Een uniform van de Artillerie van de Belgische burgerwacht.
#640TissotEen kleine antieke dameshorloge in 18 karaats geelgouden kast.
#770Een gebeeldhouwd eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
#452“Compositie”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd. Achteraan toegeschreven aan Schreyer.
“Composition”. Aquarelle sur papier. Monogrammée. Attribution à Schreyer au verso.No longer availableDim. 36 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#532Een luitenantstschako van de Belgische infanterie, 1914.
#562Een bolhoed van de Belgische infanterie. Model 17 november 1881.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée ‘55.No longer availableDim. 70 x 91 cmEstimate: € 120 / 200 -
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1,96 ct.No longer availableDim. 8,04 gEstimate: € 1600 / 1800