Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een plateau en een schaaltje van zwartgelakt metaalmet handgeschilderde decors, waarvan het tweede ingelegd met paarlemoer. XWe voegen er een mahoniehiuten dienblad aan toe.

Een plateau en een schaaltje van zwartgelakt metaal met handgeschilderde decors, waarvan het tweede ingelegd met paarlemoer. We voegen er een mahoniehouten dienblad aan toe.

Plateau et plat en métal laqué noir aux décors peints à la main dont le second incrusté de nacre. Nous ajoutons un plateau en acajou.
SKU: 1403170391.
Category: Uncategorized.
Auction day: 14 March 2017 19:00
Catalogue #391
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #5
    Iustirt

    Een goudweegschaaltje met een volledig en gevarieerd aantal gewichten.

    Balance à or dans son étui et complète avec poids.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #1121

    Een met de hand beschilderde comtoise. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat gemerkt Jaillet à Pignans. XIXde eeuw.

    Comtoise en cuivre peinte à la main. Mouvement au cadran émaillé par Jaillet à Pignans. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 211 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #750

    Acht verschillende armbanden van been, hout en half edelstenen.

    Huit différents bracelets en os, bois et pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #305

    Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor in de vorm van slangen.

    Deux bracelets d’esclave en ivoire en forme de serpents.
    No longer available
    Dim. 73,30 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #1128

    Twee gietijzeren jardinières in Lodewijk XIV-stijl.

    Deux jardinières en fonte de style Louis XIV..
    No longer available
    Dim. hj: 27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #390

    Een 18 karaats geel gouden horlogekast we voegen er een lot 14 karaat en 9 karaat aan toe.

    Boîtier de montre en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un lot divers en or 14 ct et 9 ct.
    No longer available
    Dim. 17,66 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #1111

    Een messingen hallantaarn met een centraal lichtpunt.

    Lanterne de vestibule en laiton à une lumière centrale.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #1108

    Een open meubeltje met twee legplanken, versierd met koperbeslag en met een grijs marmeren blad

    Etagère à deux niveaux décorée de cuivre et à tablette en marbre gris.
    No longer available
    Dim. h: 121 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #755

    Drie verschillende kleurrijke halssnoeren van aardewerk. Gesigneerd en gedateerd 87 achteraan.

    Trois différents collies multicolores en faïence. Signés et datés ‘87 au verso.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #656

    Paar armstoelen van witgelakt hout met roze fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.

    Paire de fauteuils en bois laqué blanc garnis de velours rose. Style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #360

    Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.

    Deux bracelets d’esclave en ivoire.
    No longer available
    Dim. 55,15 g
    Estimate: € 60 / 120
  • #385

    Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.

    Deux bracelets d’esclave en ivoire.
    No longer available
    Dim. 69,50 g
    Estimate: € 60 / 120
  • #1113

    Een vierkant Chinees tafeltje van gesculpteerd hardhout.

    Petite table chinoise carrée en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #185

    Een partij Belgische zilveren munten. 835‰.

    Ensemble de pièces de monnaie belges en argent 835‰.
    No longer available
    Dim. ± 450 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #1105

    Een koperen luchtertje met zes lichtpunten.

    Petit lustre en cuivre à six bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #690

    Een halssnoer van koraal in bloemvorm. We voegen er een hangertje van vermeil aan toe bezet met halfedelsteen.

    Collier en corail en forme de fleur. Nous ajoutons un pendentif en vermeil serti de pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #400

    Een lot fantasiejuwelen, ringen en armbanden, negen verschillende dames en herenhorloges en een sterling zilveren broche van de luchtmacht.

    Lot de bijoux de fantaisie dont bagues, bracelets, neuf montres de dame et d’homme et une broche en argent sterling de la force aérienne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #1129

    Een rechthoekige jardinière van witgepatineerd gietijzer.

    Jardinière rectangulaire en fonte à patine blanche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #1124

    Een smeedijzeren luchter met vier lichtpunten in de vorm van rozen. Toegeschreven aan Van Boeckel.

    Lustre en fer forgé à quatre lumières en forme de roses. Attribué à Van Boeckel.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #330

    Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.

    Deux différents bracelets d’esclave en ivoire.
    No longer available
    Dim. 94,15 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #646

    Een luchter van koper met centrale glazen coupe en rozen. Napoléon III.

    Lustre en cuivre à la coupe centrale en verre et abat-jour en forme de roses. Epoque Napoléon III.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #155

    Een partij Belgische zilveren munten, 835‰. 58 stuks 100 BEF, muntslag, ontwerp Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 jaar Boudewijn I, ontwerp Luyckx, 1976.

    Lot de pièces de monnaie belges en argent, 835‰. 58 stuks 100 BEF, frappe monnaie, dessin Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 ans Baudouin I, dessin Luyckx, 1976.
    No longer available
    Dim. ± 1100 g
    Estimate: € 500 / 800
  • #395

    Een groot lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, armbanden en ringen.

    Grand lot de bijoux de fantaisie dont colliers, bracelets et bagues.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #740

    Vier verschillende halssnoeren van diverse soorten half edelstenen. We voegen er een soortgelijke wisselring van zilver 925 ‰ aan toe.

    Quatre colliers en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Nous ajoutons une bague échangeable semblable en argent 925‰.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200

Other lots in this auction

  • #316
    Comag Carpet Industries

    “Middeleeuws Brussel”. Een recent wandtapijt.

    “Bruxelles au Moyen Age”. Tapisserie récente.
    No longer available
    Dim. 130 x 220 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #1080

    Een lot diverse vazen van kleurloos kristal.

    Lot de vases divers en cristal incolore.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #229
    Louis Van Hoorde

    “Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 121 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #700
    Afganistan

    Twee verschillende halssnoeren van verzilverd metaal bezet met been en half edelstenen.

    Deux colliers en métal argenté et os et pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #678

    Een balustervaas van Cantonporselein met een meerkleurig en deels verguld decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine de Canton multicolore, partiellement doré, décor aux fleurs et oiseaux. Marqué en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #280

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct. en een bruine kwarts van ± 6 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,32 ct et d’une quartz brune de ± 6 ct.
    No longer available
    Dim. 7,56 g
    Estimate: € 1850 / 1950
  • #432
    A. Stepanov

    “Boszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met B. Sabinin.

    “Verdure”. Huile sur panneau. Signé. Avec B. Sabinin.
    No longer available
    Dim. 26 x 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #202
    Cesare Dell’Acqua
    Period: 1821-1905

    “Moeder en kind”. Pastel. Gesigneerd.

    “Mère et enfant”. Pastel. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 6000
  • #701

    Een lot van drie borden van blauw en wit aardewerk, waarvan twee Doorniks en één van Meissen. Laat XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt.

    Lot de trois assiettes en faïence bleue et blanche. Deux proviennent de Tournai et une de Meissen. Marqué en dessous. Fin du XVIIIième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #49

    “L’album de la guerre 1914 - 1919”. 2 delen. Ed. L’illustration. Parijs, 1923.

    “L’album de la guerre 1914 - 1919”. 2 volumes. Ed. L’illustration. Paris, 1923.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #830

    Drie lampen en een wandlamp van verguld brons, telkens versierd met een engeltje of een putto. Omstreeks 1900.

    Trois lampes et une applique en bronze doré, chaque fois ornée d’un angelot ou d’un putto. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #716
    Tabriz

    Een handgeknoopt wollen karpet.

    Carpette en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 138 x 119 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More